• xavier
    11.1k


    Shit of the Day je što netko uopće osjeća potrebu napisati tekst koji se bazira na tekstu u Kuriru.
  • vjeko1701
    5.9k
    Hahahaha, mislim da bi 80% pratitelja hrv. klupskog nogometa tu "činjenicu" prihvatilo kao sve osim "bolnu"
  • Nolifer
    6.5k
    Shit of the Day je što netko uopće osjeća potrebu napisati tekst koji se bazira na tekstu u Kuriru.xavier

    I onda naš dnevno, samo c\p...

    Ali smiješno je to, kaj se ovi osjećaju prozvanim i podbadaju ih... :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa sve je u Hrvatskoj porijeklom od Srba i svi smo mi u biti Srbi. :grin:
  • masacusec
    3k
    Pa svojevremeno je i Robert de Niro izjavio da je možda srbin.....
    Pokojni John Challis je također srbin skoro postao....tak da srba na svijetu ima cca milijardu...
  • xavier
    11.1k
    s3y0x6pcq36dq0qq.jpg

    "Maknut" će ga naravno na stopera, a ne van iz prvih 11...no siguran sam da će pola ljudi komentirati naslov i pisati zaslužuje li Gvardiol ili ne igrati beka u prvih 11.
  • Sljeme
    1.7k
    ha ne znam, dal je ovo shit of the day, ali kad smo kod hajduka...

    U Srbiji je Hajduk tema gotovo cijeli dan, a sada su otišli i korak dalje te zaključili kako su splitski klub osnovali – Srbi. Užasno ih je zasmetalo ponačanje Hajdukovih navijača, za koje tvrde da ‘pokušavaju sakriti prošlost i zaboraviti svoje korijene.’

    Tvrde kako je činjenica da su Hajduk osnovali Srbi, a da je ona godinama zataškavana i mijenjana.

    https://www.dnevno.hr/sport/nogomet/srbi-udaraju-po-bijelima-hajduk-su-osnovali-srbi-hrvati-zataskavaju-bolnu-istinu-1835854/
    xFire

    Ne znam zakaj bi ovo bilo "shit of the day". Činjenica je da su Hajduk osnovali prosrpski nastrojeni studenti i da je ondašnje splitsko javno mnijenje bilo za dinastiju Karađorđević. Nije slučajno za ime odabran Hajduk (jasno je ko su hajduci bili) i za boje kluba uzete boje srpske "trobojke" (crvena, plava, bijela). Osim toga Grga Anđelinović poznati četnik koji je na Jelačić placu dao pobiti Hrvate koji su se pobunili protiv srpske monarhije, bio je jedan od prvih predsjednika Hajduka. Nije slučajno koju godinu poslije u Splitu osnovana ORJUNA, niti je slučajno da je Split bio stožer četničkog pokreta u Hrvatskoj itd. Mogu oni danas kenjat kaj god hoće, no to su fakti. Hajduk i hrvatstvo do 90ih su bili dva suprotstavljena pojma.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mislio sam si hoću li nešto napisati, ali reko nema smisla sudjelovati u dječjim raspravama tko je bio četnik, a tko komunist.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mogu oni danas kenjat kaj god hoće, no to su fakti. Hajduk i hrvatstvo do 90ih su bili dva suprotstavljena pojma.Sljeme

    Pa sama činjenica da su devet dana prije povijesnog okršaja Dinama i Zvezde na Maksimiru oni na Poljudu skupa sa delegacijom cigana cvilili za Titom ti sve kaže.

    04.05.1990 oni plaču sa ciganima za Titom
    13.05.1990 neslužbeni početak rata

    Pametnom dosta.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nije li to ipak bilo 4.5. 1980.? :)
  • marcio amoroso
    31.9k

    Tada je Tito umro. 10 godina kasnije je delegacija cigana bila u Splitu da obilježi dan smrti.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tada je Tito umro. 10 godina kasnije je delegacija cigana bila u Splitu da obilježi dan smrti.marcio amoroso

    A sori sori. Moja greška.
  • NORTE
    9k
    Lako za Tita, osim činjenica o splitskom četničkom pokretu, prosrpskim strujama, orjuni, gradonačelniku četniku, nakon izgnanstva pa obnove imali su i prefiks "jugoslavenski klub", o grbu do 1990. ne treba trošiti riječi.
    Oni jesu hrvatski klub, ali skrivaju svoju povijest i upiru prst u druge kao srbe i komuniste :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Oni jesu hrvatski klubNORTE

    Jesu sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.