• Sljeme
    2.4k
    Odlično rečeno! Zagreb ne moze znati kako je kad ti sruše kuću, razore grad, ubiju ljude... Ja sam imao 5 godina kad je počeo rat, do 1995.smo se igrali pod snajperima. Tak da mi se povraća od ovih što pišu o izljevima ncionalizma i sl. Što bi trebali, sređivati "komšijama" ulaznice i zagovarati bratstvo i jedinstvo?! Utakmica Dinama protiv Zvezde ili Partizana nikada neće biti obična utakmica, nikada! Ako to slučajno postane, ona nek sve ide u pm.
    Što se tiče ulaznica, na godišnjem sam pa sam stavio ženu i djecu u auto, prevalio 200+ kilometara, kupio ulaznice i otišao u Zoo. Mogao bih nabrojati bezbroj takvih primjera kroz navijački staž. Nije fer od kluba jedino prema nama koji nismo iz Zg. Vi što ste na moru pa nisu vam otišli svi prijatelji, rodbina i ostali koji bi vam mogli kupiti karte! Živim za time da gledamo Zvezdu ali zbog ovakve pompe i budalaština neka prođe Sheriff Zvezdu.
    InatiseSlavonijo

    Meni se diže kosa na glavi kad čitam ovakve gluposti da Zagreb ne zna kaj je rat itd. Stari moj Zagreb je dal od svih drugih gradova najviše brigada i najviše branitelja. Koliko smo izbjeglica primili iz Slavonije, Dalmacije i Bosne neću opće pričati. Koliki su naši kosti ostavili po Slavoniji braneći gradove i sela dok su mnogi Slavonci u Zagrebu jeli, pili i jurili u bijesnim automobilima... Tak da nemoj molim te pričat pizdarije pogotovo na današnji dan... Da vam Zagreba nije bilo nebi danas pisali gluposti po forumu. Kaj se tiče ovih nekakvih priča o komšijama, buraz moj pa nema fešte u Slavoniji bez komšijskog kola i komšijske muzike. Zna se na kakvu muziku većina Slavonaca brije i u kakve klubove izlaze. Neću dalje, tema je Dinamo, ali na ovakve gluposti moram reagirat.
  • InatiseSlavonijo
    517


    Ajd pročitaj s razumijevanjem još jednom što sam napisao, i sljedeći moj post. Neki tip sa Zapada je dobro pojasnio.
    Jesam ja igdje umanjio doprinos Zagreba u ratu?! Jesam ja rekao što o izbjeglicama i sl. Jel tebi u Zagrebu bila srušena kuća, jel 90% Zagreba bilo uništeno? Kad kazes da netko pise pizdarije prvo procitaj sto covjek napise pa procitaj kakve ti pizdarije pises. Kakva muzika covjece?!
  • Sljeme
    2.4k
    Ko da su srušene kuće vrednije od ljudskih života ajde daj nemoj... Koliko je purgera poginulo u Slavoniji samo si to pogledaj. Osim toga te srušene kuće su se i obnovile jel tak? Opet uz našu pomoć.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ajde dosta srušenih kuća, ratova itd.
    Tema je Dinamo Zagreb 2021./2022.- O svemu pomalo
  • NORTE
    11.4k
    Po meni je Krznar trebao dobiti otkaz odmah nakon 1:1 protiv Legie, jer ovo je prevelika stvar za klub, i dalje nema igre iako su ostali svi ključni igrači, dovedena pojačanja. Pa on je imao sreću da nam je ždrijeb Hnl-a donio drugoligašku ekipu Hd u 2.kolu, inače bi već bio bivši. Klub je na korak od Lige prvaka, neozbiljno je da se ne uđe u nju, pogledajte koji klubovi nam stoje pred ulaskom u LP, isti ovaj dinamo je nedavno slomio Mourinhovog Tottenhama a sad strepi pred klubom iz poljske lige.
  • Kwedi
    3.8k
    Ozbiljne ekipe daju otkaze trenerima nakon remija u prvoj utakmici?

    Jel ovo 2005. pa da zovemo Nenada Gračana da spasi sezonu?

    Krznar je usrao utakmicu, kod mene nema kredita no nakon remija (gdje je i sudac zajebo Dinamo) nekoga torpedirati?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja sam mlatio po Mamiću na početku prošle sezone pa sam na kraju morao pojesti g...... Sad igramo otprilike isto šugavo kao i lani na početku sezone ali neću opet ponoviti istu stvar. Samo, ako se ne varam, Mamic se odmah i riješio par igrača u svlačionici, promijenio način igre i uspostavio red. Kod Krznara ne vidim reakciju, barem za sad.
  • og1986
    2.9k
    Trebaju se riješiti dosta igrača. Prevelik je roster, a nepotrebno. Samo koliko vidim problem je što igrači baš ne žele otići iz Dinama.
    Do pred 5-6 godina nisi ih mogao ostavit u klubu, a sada ih trebaš tjerati. I ako odlaze ako je moguće bez onih kerefeka posudbe sa pravom otkupa ili ako odigraju ovoliko ili nečim.
  • Olmic
    3.6k
    Vidim da su svi naši igrači na obali, vjerojatno dobili do nedjelje popodne slobodno..
  • Beowulf112
    325

    To je malo puno.Ja sam vidio da je orsic u istri.Mah ako krznar misli da je dovoljno 2-3 treninga prije poljske..
  • Neki tip
    21.3k
    vjerojatno dobili do nedjelje popodne slobodno..Olmic

    To je malo puno.Beowulf112

    To bi bilo puno.
    Ali nije istinito.
    Nego je samo olmićevo nagađanje.
    Pa nije puno.

    Odmor im je prijeko potreban i ne vidim problem u tome da su otišli na kupanac na 2 ili 3 dana. Odgovorni su i profesionalni, dosad uvijek bili, nisu Sammir. :)
  • IstokKa96
    671
    Na fb pise za gospona Matusa 'srebrenu' medalju...ne znam koliko je bitno ispraviti, ali eto, primijetio sam samo...
  • NORTE
    11.4k
    Na fb pise za gospona Matusa 'srebrenu' medalju...ne znam koliko je bitno ispraviti, ali eto, primijetio sam samo...IstokKa96
    Možda infinity vodi zonin fejs, po upisima ovdje se lako može zaključiti da imamo nekoliko zonaša iz BiH, tamo se tako govori.
  • Mali dioničar
    15.2k
    imamo nekoliko zonaša iz BiHNORTE

    Jebeš zemlju (pa i forum) koja Bosne nema. :smile:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Prije bi rekao da @marcio amoroso vodi nego Infinity. Infinity je kao i Krizy, više za neku statistiku i tak. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.