• NitkoBitan
    12.3k
    Bas gledam sad informacije o kupovini ulaznica. Pise da osoba koja kupuje kartu mora pokazat EU covid potvrdu za svaku osobu za koju kupuje kartu. Znaci ja bi se trebao testirat da kupim kartu par dana prije tekme pa opet da idem na utakmicu, teški debilizam...
  • Draž
    1.1k
    Testiraš se prije kupovine karte, a to je najranije dan prije utakmice. Test ti vrijedi za utakmicu tj.48h
  • Miro93
    2.7k


    Evo teleportirat ću se, a test ću isto putem obavit. Nema veze, plačipičke i kmečavci smo. Vidimo se sutra.
  • Cosey
    436
    Onaj tko želi i sutra i protiv Crvene Zvezde može. Evo sad popodne čak ni nema nekog reda, radi više blagajni, ide podmazano.

    Previše se sere.
  • blue heart 72
    1.4k
    Izgleda da prodaja ulaznica za tekmu ne ide po očekivanju, pa iz kluba na taj način probaju to malo nabildali. Ja osobno ne mogu ići na Legiju, ne bi predstavljalo nikakav problem kupiti ulaznicu za Legiju i time doći do privilegiranosti za eventualni susret sa ciganima. Naravno da ta opcija ne dolazi u obzir. Kako bi ja riješio stvar, što se tiče eventualnog susreta sa CZ? Nakon što bi bilo poznato da je doista došlo do tog dvoboja, uveo bi tri kruga za rezervacije, kojima bi nagradio najvjernije navijače. U prvom krugu bi uveo prednost ljudima, koji su imali prošle godine godišnje ulaznice (72 sata pravo prvokupa), nakon njih bi na isti način išli članovi kluba, nakon njih navijači koji su bili na Legiji. Ako bi nakon toga još nešto ostalo, slijedila bi slobodna prodaja
  • Ludovic IX
    5.5k
    8000 godišnjih i onda 2500 ljudi na HNL..onih 5500 ne bi smjeli više nikad dobit priliku kupit godišnju. Da je sve po ps-u, vidjelo bi se prilikom kupovine godišnje dal' si ju koristio samo za Europu i Hajduk ili za sve i onda cijena za vjerne -30% a za nevjerne 0% popusta.

    Tako da zajebote ovo sa godišnjima. Samo 2500/8000 ljudi je to koristilo svaku tekmu.
    Apsolutno su u pravu ovog puta. Ako želiš ići na zvezdu, kupi za legiju. Oni su ovog puta išli na to da prodaju barem 70% više ulaznica za legiju neg što bi prodali inače. Dobro dinamu a dobro i igračima jer će sutra imati veću podršku
  • Ludovic IX
    5.5k
    I to, stajao sam ne jednom u redu po 3-4 sata za ulaznicu i nikom ništa. Sretnija vremena neg sad preko neta.
  • Markelo
    2.5k
    A jadno je i to da moraš ovako vezat kupnju ne bi li štagod svijeta došlo na Legiju. Nije da igramo protiv pizza majstora sa Malte pa trebaš vući ljude za ruku ne bi li došli na stadion
  • serbus
    3.6k



    Kad si već tako sve svima izračunao kaj češ sa ovih minimalno 30% koji će kupiti kartu za legiju a neće biti na tekmi.. isto u otpis sa njima ili... Nevjerojatno mi je da misliš da će na tekmi biti znatno više ljudi zbog ovog poteza. Prodat će više karti ali to ne znači i više ljudi nego bi ih bili inače.
  • Nino Bule
    11.6k
    Bit ce vise ljudi nego bi bilo sigurno
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ide netko sutra po ulaznicu da moze uzeti jos jednu?Saljem podatke u inbox i sutra poslijepodne se vidimo u Zg... Planiram dolazak iz Austrije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Imam osjećaj ko da sam na tovarskom forumu koliko plakanja..kupi kartu danas)sutra i šuti
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Po meni bi najbolja opcija bila slična ovoj na koju su se odlučili sa tim da bih ja tu stavio da svi oni koji dođu na utakmicu da imaju pravo prvokupnje za Zvezdu, onda bi sigurno bilo i dosta ljudi na Legiji, iako će ih i ovako biti (nadam se)
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel itko kupovao ulaznice? Jel potrebno predocit covid potvrdu prilikom kupovina? U slucaju da bude prvokup ulaznica 3-4 dana prije tekme to bi me sjebalo jer bi se trebao 2x testirat, jednom za kupnju karata i jednom za tekmu... to je vec 150kn+karta+cu se ic uclanit...
  • miro
    3.2k
    treba ti covid potvrda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.