• NitkoBitan
    13k
    Genijalno, punkt za testiranje ispred stadiona radi kao i ticket point. Znaci dok čipirani cekaju u redu za karte ja cekam za testiranje. Pitanje je uopce ocu li stic na red za kartu
  • Dudu
    2.6k
    Trebali su stavit punkt u Španskom da brže ide
  • InatiseSlavonijo
    469


    Odlično rečeno! Zagreb ne moze znati kako je kad ti sruše kuću, razore grad, ubiju ljude... Ja sam imao 5 godina kad je počeo rat, do 1995.smo se igrali pod snajperima. Tak da mi se povraća od ovih što pišu o izljevima ncionalizma i sl. Što bi trebali, sređivati "komšijama" ulaznice i zagovarati bratstvo i jedinstvo?! Utakmica Dinama protiv Zvezde ili Partizana nikada neće biti obična utakmica, nikada! Ako to slučajno postane, ona nek sve ide u pm.
    Što se tiče ulaznica, na godišnjem sam pa sam stavio ženu i djecu u auto, prevalio 200+ kilometara, kupio ulaznice i otišao u Zoo. Mogao bih nabrojati bezbroj takvih primjera kroz navijački staž. Nije fer od kluba jedino prema nama koji nismo iz Zg. Vi što ste na moru pa nisu vam otišli svi prijatelji, rodbina i ostali koji bi vam mogli kupiti karte! Živim za time da gledamo Zvezdu ali zbog ovakve pompe i budalaština neka prođe Sheriff Zvezdu.
  • miro
    3.3k
    Zagreb ne moze znati kako je kad ti sruše kućuInatiseSlavonijo

    e sad me dobro slušaj....ja sam bio teenager, moj stari u gardi, 10-ero maminih Slavonaca kod nas u kući...NE SERI, evo neću dalje, ako me ne povučeš za jezik....ponavljam - NE KENJAJ
  • Neki tip
    19.6k
    nije kolega niš loše mislio..

    I mi smo imali prognanike u kući i moj je stari bio u ratu, kao dragovoljac, ali nisam se kao zagrepčanin osjetio prozvanim..

    Pa nije rekao da Zagreb ništa nije dao ili pomogao, već da ne može znati kako je to kad..

    I ne može.

    Tko god je proživio neku traumu ima posve specifično iskustvo koje u potpunosti može razumjeti i osjetiti samo onaj koji je proživio istu ili sličnu.

    Jedno je empatija, emocionalna inteligencija, jedno je pomoć u nevolji, a ipak drugo živjeti tu nesreću.
  • InatiseSlavonijo
    469


    Normalno da nisam loše mislio, pa koliko zagrepčana je kod nas bilo u ratu!
    Nego, veli odrastao zrel covjek meni ne seri, ne kenjaj, i da ga dobro slušam. Evo prijatelju lajk za komentar, stislo me od puta pa moram kenjat.
    Vratimo se na temu.
  • miro
    3.3k
    Ok, možemo se sad pravit naivni, ili pogađat kaj si misliio, a mogao si se bez problema ljepše izrazit odmah na upisu, ali nisi - i piknuo si u živac. Slažem se nije ni moj odgovor bio pristojan
  • The Undertaker
    4.3k
    Evo ja prvi želim da Dinamo Zvezda bude jednog dana obična utakmica, bez popratnog folklora. Barem za navijače Dinama. Najbolje sad da ona 22 klinca na terenu, mahom stranci, rješavaju hrvatsko srpske neriješene račune otprije 30 godina ili starije. Tko je htio imao je priliku prije 30 godina pa odziv, suprotno današnjoj percepciji, nije bio baš za pohvaliti se.

    I nemojte mi sad tupiti da ne znam kako je to kad, vjerujte mi, znam puno bolje od većine vas ovdje. I baš zato što znam, zadnje što bi htio svojoj djeci je ponavljanje sličnog.
  • Dudu
    2.6k
    Cool slika :rofl:

    226397436_4203727526362837_8997457889528670941_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_xNmS6e-2CkAX8VKfBX&_nc_ht=scontent.fsjj1-1.fna&oh=b8294d86087192646b8adf57289b3e4e&oe=612F3250
  • vjeko1701
    5.9k
    Poluprofesionalna deformacija al uz malo dorađivanje, slika bi izgledala puno bolje, zeznuli su neke bazne stvari fotoeditinga
  • Bosna86
    11.6k
    Ferenc otresao Slaviu… Nemamo pravo na kiks u Poljskoj
  • NORTE
    9.5k
    Hntv prenosi dinamove europske tekme, kao i ostalih naših klubova, jedino se Arenasport očito fokusirala na obvezan otkup prijenosa Hajduka pa ostali na čak dva prijenosa.
  • Olmic
    2.8k
    Baš opet malo gledam raspored i stvarno ne vidim potrebu za odgodom tekme. Baš suprotno, uzvrat će igrat istih 11, što znači da ako se netko od njih ozlijedi, morat će ga zamijenit igrač koji nije igrao utakmicu preko 10 dana..

    Livi Moha Šutalo Perić Muba Bulat Jakić Gojak Špika Menalo Gavro


    Ako to nije dovoljno za jednu Istru, uz sav respekt njima, onda stvarno...
  • Miro93
    2.7k
    "krasno"

    1bo6iekb6up8lbz1.jpg
  • InatiseSlavonijo
    469


    Hntv prenosi do početka Cska - Osijek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.