• Carrasco
    3.9k
    Rozić :fire:
  • Carrasco
    3.9k
    Crnac :fire: :fire:
  • deda
    26.3k
    Prekrasni golovi i danas.
  • Baneki
    696
    Primili gol u sučevoj nadoknadi i ništa od finala ako Odense pobijedi Maribor
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ako je ovo najbolje što imamo, posebno od struke, onda smo na jako lošem putu.
  • deda
    26.3k
    Tipičan juniorski nogomet, brdo grešaka, smiješnih situacija i kao obično pobjede sami sebe.
  • deda
    26.3k
    Ako je ovo najbolje što imamo, posebno od struke, onda smo na jako lošem putu.marcio amoroso

    A taj Bandić je već milijun godina tu, ni meni nije jasno da se nema boljeg trenera od njega.
  • Carrasco
    3.9k
    Promašiš zicer za 3:0, dobiješ retardirani crveni i primiš dva gola za 5 minuta. Valur vol.2
  • Baneki
    696
    Taj Bandić je u Dinamo doveo Šunjića za 0 kuna, a Dinamo ga je prodao za 7 milijuna eura, i to nakon što su ga gledali brojni Dinamovi skauti bezbroj puta. Očito zna više od drugih neke stvari oko mladih igrača.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/odlazi-odavde-kako-je-jedan-nas-nekad-slavni-klub-zbog-nevjerojatno-bizarnog-razloga-potjerao-hrvatskog-reprezentativca-9167159
  • deda
    26.3k
    Čovjek je 17 godina trener već u mlađim kategorijama. Svaka mu čast, ali nisam nikad bio dojma da je on neki "big" trener.
  • marcio amoroso
    31.4k
    A taj Bandić je već milijun godina tu, ni meni nije jasno da se nema boljeg trenera od njega.deda

    Kao prvo čovjek izgleda kao da je maloprije pojeo tele. Kao drugo lik uvede Tueta i nakon 15 minuta ga izvadi van. Kao treće momčad mu prima gol gdje je 6 na 2 u odlučujućoj utakmici.
  • LovroZG
    1.3k
    Bandić je Milanov bratić. Možda je i to (bio) faktor.
    Makar ko zna jer se njega znalo i hvalit sa svih strana za klupske uspjehe u mlađim kategorijama.
  • Baneki
    696
    Ne bih ga ja ocjenjivao na osnovu jedne utakmice. Bandić je najtrofejniji Dinamov trener, tako ga od milja zovu jer redovito osvaja s mlađim generacijama prvenstva. Sad su prioritet juniori pa su ga postavili tamo. S klincima treba znati raditi, uz ona nogometna znanja treba biti i dobar pedagog, pa to što je dugo vremena u tim vodama mu samo može pomoći u radu, uz to ima i "oko" za procijeniti talent.

    Kako mi klinci igraju u zagićima i limačima viđam na klupama svakakve trenere, neki su rođeni za to, neki nisu.
  • marcio amoroso
    31.4k
    S klincima treba znati raditi, uz ona nogometna znanja treba biti i dobar pedagogBaneki

    Pa šta ti kažeš na to da Tueta izvadi van nakon 15 minuta? Meni nećak također igra ozbiljniji nogomet, čak je sad pozvan u kamp od nogometnog saveza Njemačke pa također gledam dosta nogomet u mladim uzrastima i vidim svakakvih trenera. Meni je ono iskreno bezveze.
  • Baneki
    696


    Pa je, to je iskreno bez veze ovako s tribina/tv-a, bilo bi zanimljivo čuti od njega razlog. Dobro, bili su s igračem manje, htio je sačuvati rezultat pa izvadio napadača, tko zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.