• Eduardo
    17.1k
    Odmah se okrećemo i susretu prvog kola Lige prvaka u skupini C.

    Atalanta BC;
    • osnovani; 1907.god.
    • stadion; Atleti Azzurri d'Italia (San Siro)
    • najveći uspjeh kluba; osvajanje talijanskog kupa 1963.god.
    • nadimak; Regina delle provinciali ("kraljica provincijskih klubova")
    • najveći rival; Brescia Calcio

    Na Maksimir stiže ne toliko atraktivan protivnik (za javnost), ali radi se o izrazito jakoj i moćnoj momčadi. Atalanta je prošle sezone završila na trećem mjestu Serie A i po prvi put u klupskoj povijesti plasirala se u Ligu prvaka. Svoje utakmice u skupini igrat će na San Siru, pošto je njihov stadion Atleti Azzurri d'Italia u Bergamu trenutačno u fazi rekonstrukcije.

    Imaju odličnog trenera (Gian Piero Gasperini), dokazanog stručnjaka u talijanskom nogometu. Ovo mu je četvrta sezona na klupi Atalante. Također, prošle sezone igrali su i finale talijanskog Kupa, gdje su poraženi od Lazija. U svom trećem finalu, nisu uspjeli doći do drugog trofeja Kupa Italije.

    Imaju odlično posloženu momčad koja se nije puno promijenila. Dapače, dodatno su se pojačali dovođenjem Luisa Muriela za 15 milijuna eura iz Seville, Ruslana Malinovskog za 13,8 milijuna iz Genka, Marca Varniera za 5 milijuna eura iz Cittadelle, te Simona Kjaera iz Seville nakon što ih je šokantno napustio Martin Škrtel, sporazumno raskinuvši ugovor samo tri tjedna po dolasku. Navodno je bila riječ o fizičkim problemima jer je imao velikih problema s rigoroznim trenažnim režimom Gian Piera Gasperinija.

    Mario Pašalić jedan im je od glavnih igrača, puno ovise o napadačima Zapati i Gomezu. Duvan Zapata je prošle sezone bio jedan od najboljih igrača Serie A, te u paru s omalenim Gomezom čini jedan od najuobijitih napada lige.

    U prva dva kola nove sezone imaju po pobjedu i poraz. U prvom kolu su na gostujućem terenu svladali SPAL (3:2), a u drugom kolu su poraženi na "domaćem" terenu od Torina (2:3). U trećem kolu, u nedjelju (15.09.2019. - 12:30H) gostuju kod Genoe.

    Dinamo ima neugodno iskustvo s Atalantom, od koje su ispali u 1. kolu Kupa Uefe u sezoni 1990/1991. U prvoj utakmici u Bergamu bilo je 0:0, a u uzvratu Dinamo je poveo golom Zvonimira Bobana u 54. minuti, a izjednačenje Atalanti donio je Brazilac Evair u 60. minuti iz penala. Zbog gola u gostima Atalanta je prošla dalje.
    1. Ishod Utakmice? (38 votes)
        Pobjeda Dinama
        66%
        Neriješeno
        29%
        Pobjeda Atalante
          5%
    2. Prisutan na Maksimiru? (38 votes)
        Da
        82%
        Ne
        18%
  • Hipo
    406
    Karte tek od sutra u prodaji.
    Mislim da se kasni s tim bar nekoliko dana.

    Srećom prognoza je dobra pa nas možda dočeka dobro vrijeme.
    Žalosno je svaku tekmu strepit od kiše.
    Siguran sam da u klubu ovaj put rade neš po pitanju novog stadiona, a imaju i osijek kao uzor.

    Lani je pred fener bilo pravo ljeto, cijeli rujan je bio osunčan a skupilo nas se jako slabih 17 tisuća.
  • reziser
    6.2k
    dobro da su sve karte u online prodaji
    Valjda će se ljudi opametit i kupit online (ne vidim gdje je tu problem) nego čekati u redu?
    kako je ovo ipak LP, i ljudi se pale na to..iako je protivnik manje atraktivan, očekujem rasprodan stadion
  • SAS1987
    13.2k
    Ma bit će sigurno rasprodano. I jos 3000 navijaca Atalante.
  • BluePhone67
    3.1k
    Danas od 11 h krece pretprodaja ulaznica za Atalantu, jucer su mogli kupiti oni sa Blue godisnjom.

    Sjever dolje/gore 120 kn
    Istok 200 kn
    Zapad gore 200 kn
    Zapad dolje 300 kn

    Cijena istoka i zapad gore je identicna
  • deda
    27.3k
    Preko 100 ljudi je trenutno u redu za ulaznice.
  • deda
    27.3k
    Vidim ulaznice idu lijepo i zaključujem da nisu preskupe, pošto su prodane skoro sve najskuplje, a jeftinije ostaju.
  • Blue Mind
    18
    Kupljeno online, nema čekanja u redu, najbitnije :lol:
  • deda
    27.3k
    Koliko je naknada za online kupovinu?
  • xavier
    11.1k


    Kakva naknada, Deda?
  • Ludovic IX
    5.1k
    danas odlaze istok i zapad..još je 1000 karata za te dve tribine i skoro 7000 za sjever
  • deda
    27.3k
    Kakva naknada, Deda?xavier

    Nisam to godinama kupovao pa uoće više ne znam kako funkcionira. Nekad je bilo naknade. Znači sad samo platiš i printaš?
  • xavier
    11.1k
    Nisam to godinama kupovao pa uoće više ne znam kako funkcionira. Nekad je bilo naknade. Znači sad samo platiš i printaš?deda

    Za Dinamo da. Mislim da je za reprezentaciju neka naknada.
  • Infinity
    15.1k
    Nisam to godinama kupovao pa uoće više ne znam kako funkcionira. Nekad je bilo naknade. Znači sad samo platiš i printaš?deda

    Nema naknade cak ni za mene iz BiH. Uredni su.
  • Dudu
    2.6k
    U online prodaji još nešto više od 7200 ulaznica, od toga 700 za istok i zapad...
  • Neki tip
    18.8k
    Za Dinamo da. Mislim da je za reprezentaciju neka naknadaxavier

    Jest, provizija nekakva plus osiguranje ulaznica. Ulaznicu za tekmu sa Slovačkom sam platio 28 EUR, ali zapravo 32 EUR s tim naknadama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.