• Dudu
    2.6k
    46ud5is3jr4e7cpp.jpg

    Zona uvijek korak ispred :cool:
  • Keyser Soze
    8k
    Ma jasno, kukavička igra bez smislene akcije, ali ovaj Lahoz je dno dna.
  • cron1ck
    1.5k
    Joj nije mi se ovoliko tlak digao od Sahtara, zadnjih 10 minuta, prvo Jakic nije pucao na cistu šansu, onda njihov pogodi tocno u malu mrežicu, mislim da tako vise nece ni na treningu pogodit i onda ovaj španjolski cigan ne sudi cisti penal. :rage: :rage:
    Treba sad docekati sljedecu utakmicu
  • Fanboy
    2.1k
    Jakići je lopta došla iza leđa, a ispred sebe je imao 3 igrača u bloku. Uživo na terenu je to drugačija situacija nego navijaču sa kamera ili tribina.
  • cron1ck
    1.5k

    Moguce, ali opet imam osjecaj sad kad sam ponovo pogledao da je trebao to stisnuti i opalit.
    Bez obzira danas odlicna utakmica za njega, svaku utakmicu sve bolji.
  • og1986
    2.9k
    Nakon jučer i danas ne bi bilo čudno da par bude legia-šerif
  • markoli
    1.6k
    Bolji smo za klasu, ali Krznar uvijek kasni s reakcijom. Za gol krivi Ristovski i Mišić, makar treba priznati da je ovaj vrhunski pogodio.

    P.S. Bio čisti penal.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Energetski smo pali i sramota je da ja i deda vidimo to sa tribine, a ovaj specijalac to ne vidi.

    Osjetno smo jači, ali tamo neće biti lako.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Krznar je p... ne zna voditi susret, nije ovo prvi put, ja sam siguran da Peternac ima vise znanja i bio bi bolji izbor.

    Odluka o odgodi je sad odlična jer ce imati vremena da se priprem i odmore, mislim da ce biti barem 2 razlike u Varsavi
  • og1986
    2.9k
    Uvijek se petlja po sredini. Nema se nekog plana. A krivih dodavanja more.
  • Fanboy
    2.1k
    Realno, Krznar je malo pogubljen u taktici koju želi igrati, malo bi na posjed, onda malo na kontre protiv ekipe koju vodiš, koju si načeo i još igraš doma....Čudne zamjene s kojima malo toga postiže, igra dosta pati u završnici, dođe se do tih 25 metara i onda jednostavno nismo opasni.
    Realno da Labrović nije napravio onu glupost čist sumnjam da bi izjednačili protiv Rijeke, a imamo itekako momčad koja može igrati dobar i jak nogomet.
    Ne znam jel pametno trenera koji se uči testirati na ovako važnim utakmicama o kojima ovisi sezona.
  • Markelo
    2.5k
    Nisu ni njihovi navijači mislili da će ovdje uspjet izuć remi.

    Sad su dobili krila. Bit će vatreno tamo, al ako od ovakve Legije ispadnemo onda Krznara treba u remetinec strpat
  • Zger
    803
    sszdf8b2k4rh8nio.jpg
    :strong: :victory: :victory:
  • Ali
    1.9k
    Treba nam trener lisac, a ne ucenik !
    U stozeru se nakupilo klimavaca i frendova a to obicno za posao nije dobro.
    Idemo redom:
    1. glavni trener Krznar bi trebao biti zaduzen za taktiku i motivaciju. Oba elementa cista 0. Zatim plan izmjena, katatrofalan, niti jedan igrac sa klupe nije pravovremen i nezna ulogu trazi se deset.minuta na terenu gdje pripada...
    2. prvi asistent Peternac, koja je njegova uloga osim prigovarati sucu?
    3. drugi asistent Milin, sa klupe dovikuje kao da vodi limace, dodaj, idemo, guraj, bravo, prva... to je njegov repertoar.
    4. treci asistent Mikic? Koja je njegova uloga, prekidi, kombinacije??? Sa tribine to sve uzgleda kao trenutak inspiracije, a ne nekih sablona. Velika vecina golova je individualni potez.
    5. kondicijski trener Stefanic, u medijima se hvali kako je regeneracija kljuc... ali nama fali snage da slominom protivnika, u pravilu se u ovih 9 utakmica uvijek u zadnjih pola sata povucemo jer nema "goriva u tankovima" , rezultat toga su naoko sitne pogreske iz kojih primamo golove. A ustvafi drvene noge i klizanje i odbijanje lopte bez mirnoce protivniku u zonu udarca, a nakon toga nema bloka.

    Ovo zadnje su ocito dobro snimili protiv rijeke i primjenili, a tek kad dodju ozbiljnije ekipe.

    Dakle, po meni kompletan stozer bye bye, dok jos nije kasno, ozbiljna lova je potrebna za place ovakvih igraca sa kojima bi iskusniji stozer sada 05.08. imao laganih 9 bodova na celu hnl, i barem 2:0 iz prve utakmice kao sigurni kapital za uzvrat i ulazak u play-off...
    Od mene stozer ima
  • Beowulf112
    301
    Mene najvise nervira sto vadi majera koji je bio medu boljim pojedincima..rezultat 1:0..nebi dao je bilo 3:0 pa ajde mozes pomalo povuc najvece zvijezde i stavit zamjene...to me uzasno nervira..vec drugu utakmicu zaredom sto pratim isto radi...i to sto nedaje dovoljno prilike bulatu makar u prvenstvu!misic je tragicar ispao ovu tekmu..prvo onaj klizeci start gdje se nije u cijelosti ispruzio i tako uklonio opasnost i onda se dignuo..gledao tipa kako ga zaobilazi i eto gola...a sve to u zoni suta..jednostavno morao je faulirat ga a ne da gleda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.