• cron1ck
    1.5k
    Penal cist kao suza
  • Ludovic IX
    5.2k
    Petko igra za 9,5..
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nevjerojatno da ovo nije sudio za penal, direktno na nogu mu je startao.
  • og1986
    2.9k
    Kaj tog lahoza još drže ? Pa na euru je kriminalno sudio.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Steta, ovo se moralo dobiti barem 2 razlike
  • Markelo
    2.5k
    Umjesto da smo ih s drugim golom ugasili, mi ih vratili u život. Bit će gutavo u Varšavi. Mi smo baš loše izgledali danas
  • Smotanihaker
    592
    Totalno razocaran. I vec znam da ce mi se povracati od Krznarove izjave. Kostat ce on nas i u europi a i u prvenstvu.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Iskreno, osjećam da će se ponoviti ferhencvaros gore kad smo dobili 4:0
  • Krizy
    35.5k
    Najlošija europska momčad koja je uzela bod na Maksimiru još od Skenderbeua 2017.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa to je bar lako za zakljucit, ocajan je trener...Dragon1Warrior123

    Pa ono, mislim da smo im mi na forumu mogli to to reći još u 4. mjesecu. Milimetra napretka tu nema, čak štoviše, sve je gore i gore.

    U napadu jalovo, a obrana prima čim protivnik pređe centar. Ja je vjerujem da je dinamo odigrao dva nerješena u par dana, protiv očigledno slabijih momčadi.

    Vrhunac je bio kad se danas nakon vodstva povukao, izveo majera, prepustio loptu legiji i sve karte bacio na kontranapade preko kastratija.
  • Dudu
    2.6k
    Krznar ziheraš, nema on muda za bit trener Dinama
  • Bosna86
    11.6k
    Nadam se da neće dočekati sutra kao trener Dinama…
  • Keyser Soze
    8.1k
    Lahoz jebem ti mater šugavu, sudac koji UVIJEK želi biti u centru pažnje pa radi ovakve kardinalne greške, hvala Bogu da mu je ovo zadnja sezona. Prolazimo ovo u Poljskoj glatko, duplo smo bolji od ovih mesara.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Lahoz jebem ti mater šugavu, sudac koji UVIJEK želi biti u centru pažnje pa radi ovakve kardinalne greške, hvala Bogu da mu je ovo zadnja sezona. Prolazimo ovo u Poljskoj glatko, duplo smo bolji od ovih mesara.namodi grebza

    Nećemo se izvlačiti na penal u nadoknadi, ova legija je toliko loša da je u toj fazi trebalo biti 3:0 za dinamo.
  • Markelo
    2.5k
    Bezveze igramo. Propuh u obrani, prema naprijed toliko krivih dodavanja, samo se čeka da Petković nekog izvrti kako bi došli u šansu. Nisam nešto puno vjerovao u Krznara al reko ajde dajmo mu šansu al nema od toga niš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.