• LovroZG
    1.3k
    Jakići je lopta došla iza leđa, a ispred sebe je imao 3 igrača u bloku. Uživo na terenu je to drugačija situacija nego navijaču sa kamera ili tribina.Fanboy

    Ma to je moro pucat. Petković mu je propustio loptu, a on je moro iz prve il druge opalit jer su mu svakim dodirom ta tri igrača sužavala prostor, a on nije imo kome podvalit. Pimplanjem se gube lopte.

    A obrana nam je opet imala par sumnjivih reakcija. Treba se na tome poradit, uvijek negdje ostane protivniku dijelić prostora da nešto napravi.

    Za gol je kriv Ristovski. Prvo je spasio ono prvo dodavanje uklizavanjem, al je nakon tog osto na mjestu umjesto da pomogne Mišiću i ode u blok Albancu.

    Isto se slažem s ostalima da vađenje Majera nema smisla. Prije sam mislio da ga dozira iz nekog razloga, al ovaj vikend smo odgodili tekmu tak da mi nije jasno čemu opet izmjena?

    Treba se pohvalit Petkovića koji se diže, Majera i Jakića.
  • Gelipter
    3.4k
    Legija manjak kvalitete nadomještala agresivnošću i jednostavnim dodavanjima. Mi previše kompliciramo. Na trenutke fakat djeluje da ne znamo kaj hoćemo igrati. Ne znam kaj je Krznar čekao sa zamjenama. Petković je napokon odlučio igrati i odma je najbolji na terenu. Ivanušec i Jakić isto solidni. Majer danas po meni nije bio na svojoj razini, al jbg nemre svaki put predvoditi. Ristovski ograničen ko balkon. Kastrati, u okvirima svojih mogućnosti, je bio opasan i koristan. Puno smo bolja momčad tu nema spora. Ipak, ak odma u Varšavi ne krenemo igrat i ne zabijemo moglo bi bit jebeno jer oni su se sad sigurno okuražili, a uz ludilo na tribinama može se svašta dogoditi.
  • Majki2111
    2.6k
    Ma bolji smo. Ako se ozbiljno odigra u Varšavi, proći ćemo.

    Vidim drvlje i kamenje po Krznaru. Kolko se sječam niski blok je bio dobar, oni nisu ništa napravili.

    Čudo jedno koliko može bit komentara protiv trenera.
  • Nolifer
    6.5k
    Došel s tekme. Odlično bilo. Napad konačno proradio. Zadovoljan sam. Ne @Pop corn nedrkam sad na Petka, ako mogu reć pohvalu, mogu. Bitno da je gol zabio i da gore idemo po pobjedu!
  • Pop corn
    5k
    Došel s tekme. Odlično bilo. Napad konačno proradio. Zadovoljan sam. Ne Pop corn nedrkam sad na Petka, ako mogu reć pohvalu, mogu. Bitno da je gol zabio i da gore idemo po pobjedu!bbbjura

    Samo ti i dalje seri po njemu. Lik i mimo gola bio sjajan. Kad hoće igrati, klasa je za sve ove Poljake.

    Penal se vidio sa tribine, a kamoli ne sa terena. Samo mi nije jasno kako opet nema VAR-a jebenog
  • Gorica86
    278
    1g2dxrrj78u1u7wc.jpg
    Nevjerojatno...
  • NitkoBitan
    11.9k
    Fuj, ja bi takvim likovima kojima pise pozivnica na karti rasparao kartu na komadice ispred stadiona. To mogu dobit samo ljigavci slizani sa Upravom, pretpostavljam bivsi "placenici" s obzirom da se radi o sjeveru a ne zapadu.
  • Nolifer
    6.5k
    Samo ti i dalje seri po njemu. Lik i mimo gola bio sjajan. Kad hoće igrati, klasa je za sve ove Poljake.

    Penal se vidio sa tribine, a kamoli ne sa terena. Samo mi nije jasno kako opet nema VAR-a jebenog
    Pop corn

    To sam htio napisati. Kad ima volje i kad dobro igra, nema potreba za kritikom. Kad je stvarno loš je loš. Al urodilo je plodom, danas je bil na nivou da...

    Ma sudac je bio katastrofa...
  • BBB Sibenik
    4k
    Podsjeća me na Ferencvaros od prošle sezone. Nadam se da ćemo proći gori jer smo klasa za ova drva, plus nedosuđeni penal.
  • Pop corn
    5k
    Pa prije na Ferencvaros od prije dvije sezone... 1:1 doma, a trebali dobiti i klasa smo iznad. I onda: 4:0 u uzvratu
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Protiv Ferencvarosa je tada bio Bjelica a sad...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Neću kriviti Livakovića, ali i on neki udarac koji dolazi izvan 16 mora skinuti. Nemoguće je da 4 udarca u ove dvije tekme uđu u mrežu.
    To on mora puno puno bolje.
  • NepokolebljivDuh
    129

    Pisalo je i meni pozivnica na karti za rijeku koju sam dobil besplatno zbog članstva. O kakvim mrtvim plaćenicima na sjeveru ti pricas?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja zbilja ne vidim koji je od navedena 4 bio branjiv.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nije ni jedan bio branjiv, al nedopustivo je da protivnici u 2 utakmice zaredom dolaze do prilika za šut na identičan način. Nisu to nekakve izrađene akcije, već naši igrači imaju loptu u posjedu i onda kroz krivu predaju ili nesmotreni odbijanac ovi dolaze do šuta.

    Nedopustivo je da dinamo kontra protivnika poput rijeke i legije primi 4 gola, a još manje je dopustivo da to budu 4 praktički identična gola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.