• Jura
    210
    Krznar je odličan pomoćni trener ali glavni ne. Igrači ga uopće ne doživljavaju kao glavnog trenera. Hvalimo se da imamo 2 momčadi za hnl i onda odgodiš tekmu sa Istrom. Poruka igračima na klupi je "Ne računam na vas i niste dobri da pobjedite Istru." Svlačionicu je sa time izgubio a to znamo kako završava.
  • NORTE
    9k
    U 20. sekundi imamo gol šansu i ide asistencija umjesto 1:0. Pokradeni od strane sudaca, kao i protiv Benfice.
  • Infinity
    15.2k
    Nismo mi nesto bajno odigrali, ali smo zasluzili pobjedu. Legia je bas losa i iznenadjen sam da su izvukli X. Bolji smo od njih i ne brinem se ni najmanje, gore cemo ih rutinski sredit.
  • deda
    27.7k
    4579 što reći više. :monkey:
  • Mulec86
    389
    Najvise me zbunjuju redovi koji su od 12 sati konstantno do 19 sati bili dosta veliki . Poprilicno sam uvjeren da je prodano puno puno vise ulaznica nego sto je bilo navijaca na stadionu. Neda mi se srat i opet povlacit konstantne price, ali nekad se zapitam jel mi stvarno navijamo za Dinamo ili gledamo ime protivnika.
  • InatiseSlavonijo
    459
    Što se događalo na zapadu? Skužio sam redare i drotove da su išli prema gore.
  • Carrasco
    4k
    "Senzacija! Legia remizirala s Dinamom. Veliko iznenađenje u glavnom gradu Hrvatske. Legia se u Varšavu vraća s vrijednim remijem. Igrači Czeslawa Michniewicza u uzvratu će se boriti kao lavovi kako bi napravili još veću senzaciju i eliminirali Dinamo", piše Sport Express...

    Jebote, koliko smo veliki zapravo...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Što se događalo na zapadu? Skužio sam redare i drotove da su išli prema gore.InatiseSlavonijo

    Kad su Poljaci zabili gol njihova ekspedicija je malo prejako slavila pa je poletjelo par predmeta prema njihovoj loži. Par ljudi im je također pokušalo objasniti kako nije primjereno tako slaviti kraj naših navijača.
  • NORTE
    9k
    U sažetku Hntv-a nema zicera iz 20.sekunde tekme, niti udarca Majera iz 3.minute koji je zapeo u bloku. Petković da je pao nakon povlačenja s obje ruke to bi vjerojatno bio slobodnjak, ovako mogu shvatit suca koji to možda nije dobro vidio.
  • deda
    27.7k
    Da bi čovjek bio miran i staložen mora biti iskren prema sebi i drugima. Jučerašnja utakmica je veliki minus trenera Krznara i klupe, niti jednom igraču pojedinačno se ne može nešto posebno zamjeriti, svi prigovori se apsolutno odnose na klupu. Nisam radikal koji je odmah za neke smjene, ali Krznaru je na neki nači Varšava stani-pani. Jučer je uprskao utakmicu. Dinamo je jača momčad i mora proći Legiu, jednostavno mora. Ispadnemo li, nažalost Krznar je bivši bez obzira na eventualnu krivnju na terenu igrača, sudaca ili nekog trećeg faktora. Njegovo mirno gledanje kako nam je momčad na konopcima od 65 do 80 minute bez povlačenja poteza je nedopustiva greška. Nadam se da je samo greška, a ne nedostatak hrabrosti. Ako je ovo drugo, onda je Damir za mene bivši bio već jučer.
  • Blue98
    722

    Mislim da cemo prvi ostat bez trenera ove sezone u hnl-u
  • LovroZG
    1.3k
    Njegovo mirno gledanje kako nam je momčad na konopcima od 65 do 80 minute bez povlačenja poteza je nedopustiva greška.deda
    Pa njemu je to bilo ok jer je plan tak i onak bio povuć se i igrat na kontre preko Kastratija. Samo za takvu igru moraš imat sređenu obranu, a to se izgleda još nije naučilo unatoč prošlogodišnjem Ferencvarosu.
  • deda
    27.7k
    Upravo to, ako je njemu bilo ok gledat kako mu Mišić i Jakić izdišu na terenu, onda je za mene bivši.
  • Infinity
    15.2k
    Imatel ideju za novog trenera kad se vec Krznara smjenjuje? Ima zanimljivih imena bez klubova. Zenga, Villas Boas, Ranieri, Slomka... Ima nekih top imena kojima proguglas placu i shvatis da i nisu bas nedostupni. Od domacih mi nitko nije napet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.