• Majki2111
    2.5k
    Moram pohvalit jučerašnji dres gostujući žuti. Sviđa mi se nakon kaj smo ga vidjeli po danjem svjetlu bez efekata.
  • SAS1987
    13k
    Se zna koliko Adidas godisnje plača Dinamu?
  • flexXy
    1.8k

    Mislim da je bilo oko 100k eura prije 2 sezone, a sad po novom ugovoru nisam siguran. Uglavnom premalo za ove genericke dresove, bolje da nam macron ili umbro naprave dresove kakve treba pa makar nam ne plate.
  • SAS1987
    13k
    100k? Kikiriki.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ne bih imao ništa protiv da imamo Kelme, Macron ili neki drugi manji proizvođač ako bi dresovi bili unikatnog dizajna.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    hummel :)

    Ja već vidim fini, jednostavni plavi dres sa bijelim strijelama na rukavima. za prste polizat
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ja već vidim fini, jednostavni plavi dres sa bijelim strijelama na rukavima. za prste polizatpuxigadjurdja

    denmark-2020-2021-kits-9.jpg

    Vidi ove divote, sad zamisli modri takav. Možda i neki vodeni žig kao što se devedesetih radilo.
    :blush:

    btw ispravak mislio na Hummel napisao Kelme. :grin:
  • Infinity
    14.9k
    btw ispravak mislio na Hummel napisao Kelme.Mali Zeus

    Bas sam htio napisati kako Istra nosi Kelme i kako im je kvalitet ocajan.

    Meni se Hummel bas svidja, imam nekih stvari od njih i stvarno je kvalitetno. New Balance mi je mokri san, al ako mi je NB No1 onda mi je Hummel definitivno No2.

    Meni i nije toliko stalo do unikatnog dresa koliko mi je stalo do raznolike ponude u shopu. Naravno da klub to moze napraviti s nekim drugim dobavljacem opreme, ali mi je nekako ljepse vidjeti da nam to nudi sluzbeni dobavljac opreme. Uostalom, te marke poput Hummela i nisu toliko ucestale i neki dres iz kataloga ne bi nosilo pola Europe, jer pola Europe nosi Adidas.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Meni i nije toliko stalo do unikatnog dresa koliko mi je stalo do raznolike ponude u shopu. Naravno da klub to moze napraviti s nekim drugim dobavljacem opreme, ali mi je nekako ljepse vidjeti da nam to nudi sluzbeni dobavljac opreme. Uostalom, te marke poput Hummela i nisu toliko ucestale i neki dres iz kataloga ne bi nosilo pola Europe, jer pola Europe nosi Adidas.Infinity

    Imaš pravo, važna je i ponuda trening opreme i casual odjeće u shopu i s te strane je ok ponuda, moram reći.
  • xavier
    11k
    Ne bih imao ništa protiv da imamo Kelme, Macron ili neki drugi manji proizvođač ako bi dresovi bili unikatnog dizajna.Mali Zeus

    Vidi ove divote, sad zamisli modri takavMali Zeus

    Dobro, onda želiš unikatni dres kakav nitko nema ili ne? :smile:

    Moram priznati da mi je to sasvim nebitno...samo nek je dres lijep, a sasvim mi je svejedno radi li ga Adidas ili Macron te imamo li takvu majicu mi jedini na svijetu ili je imaju i Millwall i Malaga. Dres ionako nije "isti" jer čisto sumnjam da će oni imati dinamov grb :wink:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Unikatni a da baca na ovaj. :smile:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jel znamo kad izlazi taj svijetloplavi?
  • Olmic
    2.6k
    Dinamov treći dres će biti bijeli s plavim detaljima
  • Infinity
    14.9k
    Neki datum?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.