• Blaz
    350
    Ma znam sto si napisao. :wink:
  • NORTE
    8.9k
    Psk nije na dresu na Islandu. Zabrana reklamiranja kladionica tamo?
  • Eduardo
    17.2k
    Ovako uživo sad kad mi je stigao dres i nisam nešto oduševljen (plavi). Leđa i rukavi su lijepe plave boje, lijepa nijansa i možda bi dres bio lijepši da je cijeli u toj nijansi, bez crnog uzorka. Možda i uz kombinaciju bijelih hlačica bi bolje izgledalo.

    Onaj iz 2019. je nešto što je bilo najbliže mom ukusu. Prekrasna nijansa plave, bijeli uzorak na dresu (ne previše napadan), bijele hlačice... :ok:

    Nadao sam se da budu nastavili u tom smjeru, ali nažalost već iduće godine se krenulo u neki novi eksperiment s maskiranim uzorkom koji mi nije sjeo najbolje.
  • NORTE
    8.9k
    Nadao sam se da budu nastavili u tom smjeru, ali nažalost već iduće godine se krenulo u neki novi eksperimentEduardo
    Isto vrijedi i za rezervni dres. Krenuli s nekom naznakom puta prema bijelom dresu pa se vratili na žuti.
  • Eduardo
    17.2k
    sad kad si spomenuo bijeli naletio sam neki dan na eBayu na ...

    4mb57qpvot17ixjl.jpg
    5cs4it0fdxvzjdf1.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    evo - KLIKNI

    Bio je i jedan od Eduarda, isto na nijansu bijele. Mislim da je S veličine, ali mislim da je bio dosta jeftiniji.
  • NORTE
    8.9k
    Najavljen je svijetloplavi dres za ovu sezonu, upravo na zoni se pričalo o njima i postavljalo slike (bilo ih je u povijesti kluba više verzija i nijansi). Puno toga dobrog je krenulo na zoni.
    bz8aidwpxl1qxs57.jpg
    i1u6scmxgwdfyldx.jpg
  • Nolifer
    6.5k


    samo da nema neki uzorak...
  • agramZ
    2.3k
    a pored zone su ih mozda vidjeli i negdje drugdje..
    163649905_2826229177616909_4659113190149257598_n.jpg
  • Nolifer
    6.5k
    Footyheadlines objasnio novi Dinamov gostujući dres..

    2021-22 - C Clubs Get Teamwear Kits / miadidas Kits

    q0a16xphtxunp7sd.jpg

    https://www.footyheadlines.com/2021/07/all-adidas-teams-twinned-by-design-in.html

    The Adidas Pisa 2021-22 third shirt is in emerald green with all-over geometric graphic, which is in a lighter shade of green. I sa tim klubom ''Pisa'' dijelimo gostujući dres, jer spadamo u tu C kategoriju...

    https://www.footyheadlines.com/2021/06/pisa-21-22-third-kit-released.html?version=meter+at+null?max-results%3D8
  • Eduardo
    17.2k
    Lijepo objasnio čovjek; "To što mnogi klubovi dobivaju isti dizajn dresova to nije "moderan fenomen". To se događa od kraja 1980.-ih. Međutim, sada u doba interneta, a posebice društvenih mreža, lakše se da primijetiti nego ikad prije."

    Da, mi smo "C" kategorija, a da bi od Adidasa dobili nešto unikatno, prilagođeno Dinamu trebali bi se ugurati u "A" kategoriju. To će se dogoditi - nikad.

    Tko je Adidas "A" kategorija; Arsenal, Bayern, Juventus, Man United i Real Madrid? Još netko? Ajax od iduće sezone?

    Šta je taj "miadidas" preko kojeg manji klubovi mogu dobiti prilagođeni dizajn, ali ne kompletan nego samo "dijelom" prilagođen?
  • Infinity
    15.2k
    Kad budemo redovno igrali zavrsnicu LP onda cemo biti A kategorija za Nike i Adidas. Do tad im mozemo biti C. Za A mozemo preci na nekog manjeg dobavljaca opreme ili pocet prodavat par milijuna dresova godisnje.

    Meni licno u tom katalogu bude puno ljepsih dresova od ovih koje pojedinci dobiju samo za sebe.
  • Nolifer
    6.5k


    Meni je Adidas nekad bio pojam dresova, najdraži mi je Dinamov Adidas dres ovaj sa normalnim znakom,

    56kxjy9rlzolhwy6.jpg

    Te ovaj koji mi je brutalan, sa ovim originals znakom

    35w1jffp66oeev0c.png

    https://thevintagefootballclub.blogspot.com/2016/04/maillot-de-legende-dinamo-zagreb.html


    I umjesto da smo sada u novije doba, nastavili sa time da imamo svoje ''ja'' sa tim Adidasom, mi smo počeli gledati te kataloške dresove i nemaju više dušu...

    Kao što reće @Infinity, možda bi Dinamo bolje prolazio sa nekim manjim dobavljačem opreme i imao bi svoje boje i nebi bilo puno kemijanja oko toga
  • Blue98
    721
    Jel golmanski dres isti kao i prošle sezone ili se meni samo pričinjava?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.