• Nolifer
    5.9k
    Nije sa vojnom huntom da, ali je sa biciklićem i ovim sličnima i nažalost ovoga će bit sve više. Treba ih pustit da se ispušu, pa jedva dišu još, smiješni su i nitko ih ne doživljava, očito im ptsp proradio i sad urliču naučene stvari iz prošlosti...

    Mi normalni ljudi u 2021 smo i ne veličamo nikakve zločince iz tadašnjih vremena... Treba misliti na budućnost, a ne na prošlost...
  • Majki2111
    2.5k
    Zanimljivo, čovjek nije iz Zagreba, a glasan je za situaciju u njemu. Aj dobro. Ja sam glasao za Tomaševića. Posebno nisam htio za Škoru koji se vadio na retoriku branitelja. Boli me briga za branitelje u kontekstu lokalnih izbora i u kontekstu mene kao osobe/mladića koja rata nije vidjela i kao osobe koja nije iz familije koja je vezana uz rat. Sigurno Tomašević ima svojih mana, sigurno da ne djelimo neke iste stavove, al mislim da mu je trebalo dati šansu. Pa bumo vidjeli.


    Ali glavno da svi znamo kako se naš Andrija hvali kako nije iz Zagreba i kako se upravo on javlja i žali na situaciju u ZG. Lijepog li paradoksa, ali dobro svakakvih ljudi ima.

    Al jel stvarno u redu onako vrijeđat ljude i nazivat ih pacijentima tu par poruke prije ove moje?
  • Nolifer
    5.9k
    Boli me briga za braniteljeMajki2111

    i opet ga njaške... i radi takvih glasača smo tu di jesmo sada... sorry, ali ne drži ti baš ovo vodu
  • vafenss
    233
    Neznam jel mi veca muka citat andrijine ili majkijeve postove, i jedan i drugi pisu bez da promisle sto napisu i time izvrijedaju pola foruma(npr.jedan izvrijeda zagrepcane,drugi branitelje), na prvi pogled dva covjeka s razlicitih krajnosti, a zapravo veoma slicni, nesto tipa hdz i sdp u sirem kontekstu
  • andrija91
    540
    gle ja sam samo zaljepio članak i napisao istinu . nisam ja mogao znati da tu ima fanova petokrake , jugofila, moderno urbanih blm likova. moja greška , krivo sam pretpostavio. ugl nemojte se svađati , sve je to ok. nekom je juga dala, nekom je uzela. nekom je petokraka pobila obitelj, netko ju je vidio samo na imbexu. sve je to relativno.
  • Sljeme
    1.5k
    Zagreb je glavni grad Hrvatske i izbori u Zagrebu itekak utječu i utjecat će i na nacionalnu politiku, a pogotovo na Dinamo. Uostalom ovo je forum koji je kakti otvoren za sve, pa onda prema tome imaju pravo iznosit svoje mišljenje ljudi različitih stavova. Ja sam purger i nisam uopće doživio u ni jednom trenu da Andrija pljuje Zagrepčane. Čovjek je sarkastičan i s pravom. Pjevamo da smo čuvari zagrebačke časti, Katoličke Crkve i Hrvatske i onda ekipa ovdje uzdiže i glasa (naravno ne svi)za Možemo. Kaj je z glavom? :grin:
  • Nino Bule
    10.7k
    Sta bi cuvari zagrebacke casti trebali poduzet po pitanju 100 ljudi od 70+ godina ? Daj promislite malo prije nego pisete svasta.
  • Bosna86
    11.1k
    Sta bi cuvari zagrebacke casti trebali poduzet po pitanju 100 ljudi od 70+ godina ?Nino Bule

    Trebali bi napasti penzice, pa ležati tko zna koliko a ekipica bi stisnula Like i ostavila 20 kuna u Ilici za podršku :smile:
  • Sljeme
    1.5k
    Treba uključit mozak nekad, a ne sve shvaćat doslovno. Neko si može u glavi složit da je on sa svojim upisom htio da se zaletimo na crvenu gerijatriju i ekipu Možemo za koju glasate, a neko da se sprda s time kog ekipa podržava...
  • Majki2111
    2.5k
    A dajte molim vas nemojte sad mene gazit. Tu čovjek naziva pogrdnim imenima forumaše, a nije mjesec dana ovdje valjda. Ja nikad nisam to radio, većina neslaganja je bila zbog različitih mišljenja, al nikad nisam vrijeđo i pogrdno nazivao ljude. Ruganje i sprdnju na svoj račun prihvaćam uvijek, al kada ima pokrića, al ovdje fakat nema, molim vas. :shade:
  • Nolifer
    5.9k


    Ti sam sebe gaziš.
  • og1986
    2.9k
    Ja osobno zbog majkija i andrije izbrisao prečac za zonu na ekranu moba, puno loših i nepotrebnih komentara. Kvaliteta foruma se snižava iz dana u dan. Čovjek izgubi volju otvarat teme.
  • andrija91
    540
    ja se ispričavam miri. sad tek vidim da me izvrijeđao ničim izazvan nino bule a ne miro.
    dakle to pacijent je išlo nini buli. također zbog kvalitete foruma neću tu tipkati jer ne želim kvariti mir kojeg očito imate. ZDS, pozz
  • NORTE
    8.5k
    Netom pred izbore je asfaltirano nekoliko ulica koje su raskopane stajale neuređene više mjeseci, nevjerojatno ali istinito. Jelena PV je baš par dana pred izbore 'svečano otvorila' na nekoliko lokacija po gradu "radove" koji su nakon par dana (prvog kruga izbora) naravno stali. Riječ je o ograđenim 'gradilištima' na kojima nikakve gradnje nema niti će je biti jer su bili samo predizborna laž, kako to već ide kod nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.