• Bosna86
    11.5k
    Mislim da je to ipak malo vise rad Natalije nego Tomaševića ili njegove stranke
  • Majki2111
    2.6k
    Hvala Zetu kaj im na internetu piše da noćni za Dubec dolazi u 10 do 2 na cibonu a nije došel. :shade:

    Nemaju svi auto, mogu propješačit od Save do Cibone il Glavnog, al mi se do Dubca praktički još neda. :roll:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    prvi potezi su to da režu jebene krake hobotnice koja je krala zadnjih 20 godina. To su prvi potezi koje pozdravljam i zbog koje su dobili moj glas.ZGV

    Tko reže krake hobotnice?
    Fakat misliš da gradonačelnik i gradska skupština imaju moć hapsiti ljude i provoditi kriminalističke istrage? Mislim, ako mogu, to je vrlo opasna stvar.

    Pa doslovno je bandić, glavom i bradom, provodio vrijeme po istražnim zatvorima još prije 5-6 godina.
  • masacusec
    3k
    Naravno da nije u domeni gradonačelnika da uhićuje i liši slobode ljude niti on može biti nalogodavac, no nije li simptomatično da se to događa danas (nakon mjesec i pol vladavine nove garniture u gradu). Promjene se ipak (makar koznetički) događaju.
    No, odlaskom bandića više nema inhibicije uskokovom radu niti odbacivanja optužnica. U narednim danima, mjesecima, godinama, tek ćemo saznati kaj se sve događalo iza kulisa javnosti u ovom gradu. Jer, najveći se kriminal ipak odvijao u Zagrebu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Istrage za takva uhićenja traju mjesecima, o čemu vi pričate. Ne možeš nekoga uhapsiti na temelju ničega, rekla-kazala nagađanja i slično. Te ljude su vjerojatno mjesecima, možda i godinu dana pratili, prisluškivali i tko zna što sve ne.
  • ZGV
    3.1k
    Pa konkretno za advent i bolnicu Srebrnjak se otvoeeno zna da je kriminal i lopovluk već godinama. Politička volja je bitna jer je sve povezano.
  • Gelipter
    3.4k
    Srebrnjak bolnica primjer koja koristi fondove EU-a, konstantno napreduje, posluje u plusu kaj je za naše bolnice gotovo SF, dogovaraju se suradnje s ljudima iz primjerice Japana, ravnatelja Nogala svi njegovi zaposlenici i pacijenti podržavaju i onda dođe grad sa onom starom vješticom Stavljenić Rukavina kojoj u 80im godinama života nije dosta krađe i moći i smijenjuju Nogala zbog svojih partikularnih interesa. Onda se počinje čak dovoditi u pitanje sudbina Srebrnjaka koji je kao što sam naveo bio primjer drugima. Naravno cijela je priča povezana i s Brestovcem itd. Kaj se adventa tiče to je godinama javna tajna kak se pogoduje itd., ali jbg kruha i igara. Samo nek se privodi pa tko god i zbog kojih god skrivenih razloga.
  • Aggro
    588
    Svakaj se ovdje da pročitati, ali da netko i dalje dubi na glavi i misli da je ovo slučajno mi je nevjerojatno. Psi laju o tome kako se kralo u gradu, ali to ništa ne znači dok god postoje odnosi quid pro quo. Mislio sam da je to svima jasno jer žive u Hrvatskoj, ali očigledno nama ni potres nije dovoljan...
  • Jaro
    5.4k
    Pa uhapsena ekipa je do sad trebala Plenkiju i ekipi, sad vise ne treba pa ce ih se rijesiti. Nisu nevini nego je skinut stit s njih... bas kao i s Mamica kad je krenulo, cim postane smetnja a prestane biti koristan pusta se sudstvo..

    P.s. Tomasevic je ovome pomogao na nacin da ne dobio izbore pa su ovi postali nepotrebni...
    Zato nije dobro da se bilo koja vlast drzi duze od 2 mandata...
  • masacusec
    3k
    Gnjusno je da će sada svakome od uhićenih biti alibi: „Radio sam po nalogu gradonačelnika“, što je i istina, ali totalno beskrupulozno i govnarski, kao da nisu imali veeelike koristi od toga.
  • Aggro
    588
    Ne može im to biti alibi. Postoje pravila struke i profesionalna etika, ali i da ne postoje - postoje propisi i zakoni na temelju kojih su ih i uhitili, ali su se do sada isti prijestupi vidno ignorirali.
  • Jaro
    5.4k
    pa vidis da u sanader slucaju - svi pokajnici samo je Ivo kriv, ostali ili nisu imali pojma ili su radili kaj im ovaj veli...
    U nasem pravosudju ima pravila i "pravila"...
  • Aggro
    588
    Sumnjam da će to ovdje biti slučaj jer je zec mrtav. Pitanje je samo koliko će se uhićeni dodirnuti hdz-a u svojim iskazima. Moguće je i da ih puste ako previše znaju :-)
  • The Undertaker
    3.9k
    Jasno je da će svi tovariti na Bandića koji se ne može braniti. Pitanje je samo koliko ih to oslobađa krivnje.
    Npr. ovo oko odabira ravnatelja u Srebrnjaku je smiješno. Tako se "bira" svaka imalo odgovorna funkcija u državi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.