• NORTE
    9k
    ono kad na forumu bbb moraš objašnjavati zašto jeandrija91

    Nije ti ovo BBB forum, ako dosad nisi skužio eto sad znaš.
  • NORTE
    9k
    Dok su Zagrebu "podzemne vode" pa zato "ne" može metro, Njemačke željeznice su završile studiju izvodljivosti i kreću na detaljno planiranje izgradnje tunela za međugradske vlakove ispod Frankfurta.
  • markoli
    1.6k
    Sve se može, samo je pitanje za koliko love. Katar radi metro ispod Dohe u pijesku.

    Nama bi i nadzemna bila top.
  • miro
    3.1k
    nama je nadzemna sve kaj nam treba
  • ZGV
    3.1k
    Točno tako i to svega možda četiri pet linija da bude bolja i brža povezanost. Npr da od Španskog do Dubrave dođeš za max 15 do 20 minuta ili od aerodroma do centra grada za isto toliko.
  • Nolifer
    6.5k
    Prvi potezi nove gradske vlasti: Gradski ured poništio je odluku Mjesnog odbora Gračani o financiranju izdavanja knjige prilikom 130-te obljetnice hodočašća na Mariju Bistricu. Isti ured odobrio je puno veća sredstva za obnovu partizanskog spomenika u Šestinama....

    Ništa se ne čudim...
  • Dino
    2.2k
    “Ma to je samo ideologija, kaj mi imamo od toga. Ionak je cilj globalizirat sve kaj se da, a za kulturu nikog nije briga”
  • ZGV
    3.1k
    prvi potezi su to da režu jebene krake hobotnice koja je krala zadnjih 20 godina. To su prvi potezi koje pozdravljam i zbog koje su dobili moj glas.
  • Nolifer
    6.5k


    Jakog li ti kandidata, ne vidim ga baš da se vozika biciklićem, mene osobno smeta, prije što ukida malo po malo vjerske običaje, jer to očito smeta. A grad bi bio kao za sve nas, pa zašto reže financije za knjigu o Mariji Bastrici npr?

    Ovo je samo farsa i igrokaz za javnost, jer poznavajući Hr pravosuđe, bit će ona tresla se brda rodio se miš... i isto sam protiv korupcije, no svoju plaću još nije smanjio...

    Moj glas nije dobio nit će ikada dobiti, radije ću si odrezat ruku prije nego ću zaokružit takvo ime...

    Kad ti počne Zagreb bojati u dugine boje, zapitaj se kome si dao glas..

    Ali dobro, ima 4 godine, i nadam se da će doć netko drugi i bolji
  • ZGV
    3.1k
    A gle stari meni je bitnije da se hapse lopovi nego da se ljudi prepiru oko vjere i prava pedera. Svatko ima svoje prioritete i po tome daje glasove. Nadam se da će barem još dva mandata dobiti ako ovako nastavi. Imam svoj stav i o vjeri i o pederima i to držim za sebe.
  • Nolifer
    6.5k


    Nadam se da neće, jer kako je krenulo, bit će toga još više sa bojama i spomenicima, nažalost. Vjeru će totalno zapostavit, a kaj se tiče hapšenja, neću ulazit puno, neka vrijeme pokaže svoje i ne treba nam još iduća dva mandata...
  • Bosna86
    11.5k
    u načelu se slažem s tvojim upisom, ali kakve točno veze ima gradonačelnik sa uhićenjima? Njegovo je da radi, a na Uskoku i policiji je da privodi (ako to žele i smiju :smile: )
  • ZGV
    3.1k
    Svatko tko dođe imat će opoziciju i kontra stavove.
    Od dva kandidata u finišu građani su mkemu dali većinu i povjerenje i možeš se slikati. Ako povuče dobre poteze ide dalje ua 4 godime. Svakako nokome ne bi htio biti u koži tko ke ma gradonačelničkoj poziciji u Zagrebu
  • ZGV
    3.1k
    Nije baš slučajno da sada kopaju po ovim slučajevima. To su mogli i prije radoti, ali je očito netko (bm365) stopirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.