• andrija91
    610
    ne kužim te. nedjeljom ne piješ lijekove ili si bio na komunističkom slavlju u 21. stoljeću pa si uvrijeđen ?
  • Nino Bule
    11.3k

    Ja nisam uvrijeđen samo znam da ima nedjeljom ljudi sto ne piju lijekove prije rucka pa onda pisu da je zagreb obrenovac.
  • Majki2111
    2.6k
    Oko @andrija91 uvijek netrpeljivost i doza sarkazma se može osjetiti, pljuvanja i negative. Možda nisam ja koji se treba javiti na taj način, ali malo te je neugodno za čitati, bome. Zato jer si neugodan prema drugim forumašima ovdje i jer bacaš većinom negativu. Plus vidim da si pisao na hrpu tema, kaj su iz moderature rekli da se izbjegava...

    Ne znam ko je tebi skrivio nešto da moraš ovoliko negative i sarkazma pisat ovdje. :roll:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    sarkazmaMajki2111

    zamisli.. ovo što pise nije sarkastično nego ozbiljan.. lik je žešće prolupao i udara u prazno i sere o svemu što ima veze sa Dinamom i grupom a da VALJA.

    A i ne znam zašto forum sebi dopusta ove plaćeničke, odnosno pro-mamić fanove, botine i ove sto sebe zovu navijači Dinama, to nisu navijači Dinama, to su navijači kriminalca, međugorskog namazanog škrbavoustog.. i ne samo ovdje,ona FB stranica od Zone je puna, i čim je Zona objavila nešto, a da nije po plaćeničkom mlinu, odmah su i ovi sa Zone proglaseni mrziteljima svega hrvatskog, mrzitelji Mamića, i jedinog sto valja u ovoj državi, a i da nije njega mi ne bi imali ovakav Dinamo :roll: :roll:
  • andrija91
    610
    prolupali mamićevac koji nije popio lijek, a vani 35. opasno .
    iako vidim po razini uzjebanosti da vam je ipak neugodno što se po zagrebu vijore petokrake. aj to je lijepo.
    usporedba s obrenovcem i čuprijom je u potpunosti točna jer takve spike zaista samo tamo još postoje. plus dotični na slikama jedine prijatelje i istomišljenike imaju u obrenovcu, zaječaru, nišu i sličnim metropolama.
    ono kad na forumu bbb moraš objašnjavati zašto je sramota da se u ZG vijore petokrake :)
    novo novo novo vrijeme.
    btw tema je grad zagreb. mjesto radnje je grad zagreb.
  • miro
    3.1k
    ili kad na forumu BBB izjaviš "Hvala Bogu da nisam iz Zagreba", pa ti vidi kak bi s tom rečenicom prošao u "starim" vremenima
  • andrija91
    610
    sve se mijenja miro pa i zagreb.
    zagreb iz 1925. npr. je ponos svakog hrvata.
    koliko danas ljudi u zg zna gdje je, kad i zašto napravljena sokolska mogila ?
    kužiš ti što sam ja htio reći i to isto misle i mnogi rođeni purgeri. neki su čak i odselili i s ostatkom hrvatske sprdaju grad u kojem prolazi ama baš svaka ideja "mainstream" medija. pa tako i ovaj jugosrpski bal u zagrebu na koji "purgeri" gledaju onak jbg nije moj problem. pa najbolju sliku zagreba današnjeg vidiš po sportskim događanjima. samo to usporedi s 90ima npr ili počecima 2000ih.
  • Krizy
    35.4k
    xa1iygcr65k9619n.jpg
    Svi jednom nogom u grobu, umrli ali im nema tko reći :rofl:
  • miro
    3.1k
    Kakav jugosrpski bal, koji je tebi ? Pa šta smo imali u 90ima i početkom 2000.? Pljačku kakvu su izvršili "pravovjerni" ne bi moglo tisuću Karađorđevića. I di su tad bili zaštitnici hrvatstva? Pružali su ruke da i njima nekaj kapne. Ja kužim nacionalizam, jer sam i sam bio tih stavova, ali čovjek odraste, proširi poglede i vremena se mijenjaju. S takvim stavovima ostaješ cijeli život nesretan i tražiš neprijatelje i kad ih nema
  • Nino Bule
    11.3k
    i onda bi pacijenti poput andrije slali "cuvare zagrebacke casti" na 100 redikula kojima je prosjek godina 70. I cudi se sto ga ljudi ismijavaju.
  • Bosna86
    11.5k
    Jučer navečer, ponovno sam razgovarao s gospodinom Željko Bulićem iz kluba navijača "Mi Hrvati" koji odbacuje sve tvrdnje da su on i njegovi suradnici povezani s Zoranom Pripuzom, Nikicom Jelavićem i "Plazom". Na moje pitanje kako je klub navijača od grada dobio trideset dana na korištenje uži centar grada i Trg bana Josipa Jelačića za fan zonu, pravo na postavljanje 16 ugostiteljskih i 12 trgovačkih kućica, Bulić mi je potvrdio da nije bilo javnog natječaja, već su poslali gradu zahtjev. Tvrdi i da su za organizaciju imali potporu i drugih udruga, među kojima su i neke udruge branitelja. Usprkos susretljivosti gospodina Bulića, moje mišljenje je da cijeli postupak nije proveden pravedno i transparentno. (Fb jednog novinara)


    Zanimljivo je kako se o ovome šuti, a oko trivijalnih stvari diže halabuka… Svatko tko izađe na ulici zaslužuje moje poštovanje pa makar se kosilo sa svim mojim uvjerenjima… Meni kao nekom tko je desno orijentiran puno znaci da je prije koji tjedan hod za život imao 10/20 puta veću brojku od ovih… Na tome treba graditi nekakvu priču… Jedni imaju masu, a drugi su izašli na ulicu sa brojem ljudi koje možeš vlastoručno prebrojati
  • andrija91
    610
    Nacionalizam je ako ti smeta simbol u centru zagreba pod kojim je šljivančanin vozio ljude na ovčaru ili ratko mladić klao po škabrnji? Zanimljiv stav. Sretni Miro gradonačelnik zagreba ne zna broj poginulih zagrebačkih branitelja niti ga zanima, ali pali vatru s antifama za 45.i kleči za američke crnce u centru zg. Miro miro neka si ti sretan čovjek širokih pogleda.
  • Bosna86
    11.5k
    Pa nije Tomasevic ušao sa vojnom huntom u Zagreb i osvojio ga… Ljudi su glasali za njega, shvati da si ti u manjini… Umjesto da se kuka i proklinje, treba zasukati rukave i na sljedećim izborima stvoriti kvalitetnog kandidata koji će skinuti Tomaševića
  • miro
    3.1k
    pa gle, još više Hrvata je ubijeno pod turskom, ili talijanskom zastavom i šta ćemo sad? kužiš, vrijeme ide, 30 godina je prošlo, moja cijela mladost i šta mi predlažeš? daj mi neki popis koga sve treba mrzit i kojim intenzitetom
  • andrija91
    610
    ti si se pacijentu na moj post okačiio i sav si se uzjebao. smiri se i sve ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.