• og1986
    2.9k
    Ko kaj je jedan član forum rekao : "Čini se da vi slabo fukate čim se zamarate pederima, lezbama, zamjenicama itd. "

    Šalu na stranu, ali to to je jedan primjer kako ljude boli briga šta se događa. Evolucijski gledano živimo u najboljem vremenu. Ne bojimo se smrti, hladnoće i te neke osnovne ljudske stvari su nam sigurne. Survival mode : off.
    Danas pizde kad im ne radi internet ili ako susjed vozi bolji auto. Nebitne stvari, pa onda kada netko kaže da moraš kleknuti, tolerirati kada netko ima 10 mentalnih bolesti, nositi pederske trakice, i prihvatiti da je žena muško i obrnuto, i prihvaćati grijehe svojih predaka od prije 1000 godina sve u znak empatije. Lakše prihvate to ljudi jer "samo me pustite na miru, a i uostalom to su oni neki tamo neće to doći do nas."
    Zato u posljednjih 10 godina postotak članova LGBT je sve veći i veći. Djeca u školama u SAD-u se osjećaju izbačeno iz društva ako se ne deklariraju kao Bi, gender neutral, gender ambiguous ili ako nemaju neku mentalnu bolest koja ih sprječava u učenju.

    Ima intervju Yuri bezemov iz 1984, https://youtu.be/IQPsKvG6WMI

    Već sada ljudi i na lijevom i desnom spektru u SAD govore kako bi najbolje bilo da se raspadnu u 4-5 zasebnih država.

    Milijarder chamath kaže kako 150 ljudi upravlja svijetom isto u intervjuu koji je na YouTubeu,
    https://youtu.be/0RZf7wNEy30
    ali kada kažem to frendovima teoretičar sam zavjere. Isto kao pred deset godina ako ste rekli da elite imaju pedofilske organizacije i da postoje UFO postali ste čudak. Sve dok se nije dogodio Jeffrey Epstein i dok Pentagon nije rekao prošle godine "da postoje UFO".

    Jednbostavno je, prošlo stoljeće se kapitaliziralo na ekstremnoj desnici, sad je na redu ekstremna ljevica.vjeko1701

    A komunizam, pol pot, Staljin, Mao?



    Do pred pola godine me brinulo kako će biti budućnost civilizacije. No, mislim da je prekasno i da nema smisla se sekirati. Najbolje je zaraditi novaca i osigurati svoju obitelj i bližnje. A ako počne goriti, kao i kolega, burek i jogurt i gledajte show.
  • deda
    26.3k
    Ovo je jedan od najjačih proljeva
  • NORTE
    8.4k
    Internet je zadnjih godina pun ovakvih izmišljenih razgovora tovara koji redovno 'završavaju' online, kao "mama pijan san na gostovanju ajduka, ne brini sve je u redu" i sl.pizdarije :rofl:
    Evo najnoviji primjer, kao dopisivanje s trudnicom koja mu nosi dijete i to baš prva poruka ikad njoj (ispod sigurnosne obavijesti) :rofl: danas i odmah screenshot i sheraj, ludi smo brale! :rofl:
    d8gmxcy1pt0ij266.jpg
  • Somport
    556
    toculjjlhnx5i131.jpg

    Uskoro ćemo vidjet i parkić kod Maksimira, baš lijepo
  • Neki tip
    18.3k
    dobro, u kontekstu predizbornih najava i očekivanih odnosa ove uprave i Grada, ova čestitka može izgledati pomalo cinično, možda i groteskno pa i kao "shit of the day", ali realno, zapravo nema ničeg neobičnog u tome da kurtoazno čestitaš i poželiš sreću onome s kime ćeš - htio, ne htio - morati surađivati.
  • SAS1987
    13k
    Pocelo ulizavanje.
  • badjibadara
    1.5k
    Upitan koga bi voleo da vidi za rivala Zvezde u plej-ofu Lige šampiona, ako do tamo dođu, Krstović je rekao:

    – Voleo bih da nam žreb za rivala dodeli Dinamo iz Zagreba. Da pokažemo i da se svi opet uvere koliko smo kvalitetna ekipa – nema dilemu napadač Zvezde koji će i sledeće sezone važiti za bonus igrača.
  • Krizy
    33.6k
    Hahaha taj napadač ima više žutih kartona nego golova u srpskoj ligi, volio bih i ja da ih izvučemo.
  • vjeko1701
    5.9k
    A zbilja još ima opterećenih tamo, al ajde, drago mi je da smo im mi pojam kluba kojem se žele dokazati.
  • andrija91
    536
    pihhhh ​jako bitno što misli neki anonimac iz srbije. aj da nas harry kane ili nikola vlašić žele da nam dokažu pokažu ali tko je ovaj pobogu.
  • xavier
    11k
    https://www.index.hr/sport/clanak/pedulla-haland-je-izabrao-kamo-zeli-jos-se-samo-klubovi-moraju-dogovoriti/2285259.aspx

    POZNATI talijanski novinar Alfredo Pedulla tvrdi da je Erling Haland (20) dogovorio uvjete s Real Madridom.

    Napadač Borussije Dortmund izabrao je klub u koji želi otići, a sada je na klubovima da se dogovore o visini transfera. Nijemci traže 175 milijuna eura, što je za Real Madrid u ovom trenutku previše.

    Ako Borussia ne popusti, sljedeće bi sezone mogla izgubiti Haland za 75 milijuna eura zbog izlazne klauzule koja će se aktivirati u njegovom ugovoru.

    Prema Transfermarktu vrijedi 130 milijuna eura i, ako ga Real uistinu želi dovesti ovoga ljeta, morat će Borussiji uplatiti najmanje toliko novca.


    Ako ostane još godinu dana, onda se aktivira izlazna klauzula od 75 milijuna eura. Borussia u ovom trenutku traži 175 milijuna, ali Real bi ga ipak želio platiti nešto manje...ok, sve to ima logike, ali kakve veze ima što na TM-u vrijedi 130 milijuna i zašto novinar smatra da ga onda treba platiti koliko TM kaže :grimace:
  • Krizy
    33.6k
    Klaun
  • Markelo
    2.3k
    Dobro ovaj gnom redovno promaši u svojim prognozama kada Hrvatska igra na nekom natjecanju. Piše za Guardian a nekad djeluje kao da dvije utakmice u životu nije pogledao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.