• marcio amoroso
    31.5k
    Iako mislim da će oni iduće sezone kvalitetom i biti iza Osijeka i Hajduka i boriti se s Goricom za 4. mjesto.xavier

    Ja se slažem sa tobom da će Rijeka biti iza Hajduka i Osijeka, ali mislim da Gorica neće biti među top 5. Ja im predviđam sedmo ili osmo mjesto.
  • Papastrumf
    9.1k
    Rekao bih da kvalifikacije za ulazak u KL nisu puno slabije od EL, ali ako se upadne u KL onda je tu puno lakših protivnika nego u EL.
  • NORTE
    8.5k
    ..."trećerazredno" natjecanje.og1986
    Čemu navodnici? Pa to i je doslovno trećerazredno natjecanje.
  • xavier
    11k


    Točno to su svi mislili i nakon prošle sezone kad je Gorica izgledala odlično i onda u samoj završnici ostala bez Europe. No Gorica je opet imala jako sličnu sezonu i uopće ne sumnjam da će opet biti jaki.
  • og1986
    2.9k


    Mislio sam naglasiti kako podcjenjuju to natjecanje.
  • Neki tip
    18.4k
    Rekao bih da kvalifikacije za ulazak u KL nisu puno slabije od EL, ali ako se upadne u KL onda je tu puno lakših protivnika nego u EL.Papastrumf

    Točno tako, jer kroz kvale u dijelu u kojem sudjeluju naši sudjeluju i klubovi sličnog ranga kao naši, a pri kraju ih onda čekaju 6./7. klubovi najjačih liga.

    U skupinama će, međutim, završiti i dobar dio one buranije što su prvaci svojih zemalja pa poispadati u prvim pretkolima Lige prvaka i onda međusobno izlučiti sudionike ECL.

    U skupinama će završiti i, opet po svom putu ako sam dobro ubrao, i svi oni koji će međusobno razigravati, a poispadati iz pretkola Europske lige.

    To vertikalno spuštanje do Konf. lige će omogućiti za barem 32 saveza (pročitah, nisam računao) da imaju svoje predstavnike u nekoj od skupina europskih natjecanja, a to nužno onda ukljucuje Dundalke, Sheriffe, Helsinkije. I neka.

    Plus, EL je dodatno ojačana već činjenicom da je kvaliteta sada koncentrirana u 32, a ne 48 klubova kao dosad.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ček, za Q1 ispadanje u LP, ideš direkt u KL a ne prvo u EL?
  • LovroZG
    1.3k
    Da. Al zato za skupine igraš sam protiv drugih momčadi koje su ispale iz 1. pretkola LP i momčadi koje su ispale iz 2. pretkola LP, a zatim i 3. pretkola EL za prvake.
  • Neki tip
    18.4k
    Al zato za skupine igraš sam protiv drugih momčadi koje su ispale iz 1. pretkola LP i momčadi koje su ispale iz 2. pretkola LP, a zatim i 3. pretkola EL za prvake.LovroZG

    Pa da, napisah to gore. :)
  • Krizy
    33.6k
    Sad sam primjetio da Hajduk ima isti klupski koeficijent kao Zrinjski i Dudelange, s valjda 20x većim budžetom :rofl:
    I zato mi od 1.pretkola moramo, nesposobni za napraviti išta u Europi.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Sad sam primjetio da Hajduk ima isti klupski koeficijent kao Zrinjski i Dudelange, s valjda 20x većim budžetom :rofl:
    I zato mi od 1.pretkola moramo, nesposobni za napraviti išta u Europi.
    Krizy

    suduva čak ima veći koeficijent :rofl:
    ej, klub iz LITVE! :love:
  • SAS1987
    13k
    Sad sam primjetio da Hajduk ima isti klupski koeficijent kao Zrinjski i Dudelange, s valjda 20x većim budžetomKrizy

    Oni nemajo Dinamo koji ih krade :rofl:
  • Infinity
    14.9k
    Nije toliko tesko nabiti koeficijent klubovima tih lijevih liga. Mislim da su i Suduva i Zrinjski bili po tri puta prvaci. Na taj nacin mnogi dodju do solidnog koeficijenta.

    I Hajduk nema manji od Zrinjskog. Imaju identican, a Hajduk ce ove sezone preci u vodstvo s obzirom da je Zrinjski ostao bez Europe.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    I Hajduk nema manji od Zrinjskog. Imaju identican, a Hajduk ce ove sezone preci u vodstvo s obzirom da je Zrinjski ostao bez Europe.Infinity

    vmcVxeM9sDufCqoF7KYC8lWcB3e7md5cncm4ZGPHeSGWOGLr3fxxaOGEKI8IixLtCBNb42Pa5UkM6pzWULTv3UPyFXYC1UgDMjt8fmse9ItD7iRWybMTsY91iCC97U2FtHc
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.