• LovroZG
    1.3k
    Kaže Sosa da ga niko iz HNS-a nije zvao do danas. Ak je to istina, HNS i Dalić snose dobar dio odgovornosti za ovo. Kužim da je bila ideja da igra U21 EURO jer nam je u mladoj repki potrebniji i jer su se tak dogovorili Dalić i Biščan, al šta niko od izbornika ne razgovara sa svojim igračima o tome? Šta niko nije bio u stanju nazvat Bradarića, Sosu, Gvardiola i još par igrača koji možda računaju na seniorski poziv i objasnit im situaciju? Pa jel tak teško bilo reć Sosi da je plan da odradi U21 EURO i da onda zaigra za seniore, možda bi im tad reko za interes Nijemaca pa bi se stiglo reagirat sa seniorskim pozivom na vrijeme....
  • vjeko1701
    8.6k
    A kaj ga imaš zvat, titrat oko njega. Pozvan je tamo gdje je smatrano da je najpotrebniji, ako je njemu ispod časti boriti se na euru U-21 i smatra da bi nakon prve poštene sezone trebao biti prvotimac A selekcije, ok. Ako ima druge opcije, slobodan je čovjek, neka ide. Mi trebamo više onih kojima je čast igrati za repku a njemu očito nije. Nek mu je sa srećom a vrijeme će pokazati koliko se usrećio s Njemačkom.
  • Baneki
    746
    Nekad je Zorislav Srebrić radio odličan posao s tom brigom oko igrača, sad nemamo nikoga, iako bi to izbornik trebao raditi. Šteta.
  • og1986
    2.9k
    Ne znam čemu forsiranje sa tim mladim selekcijama i davanje igrača. Pa A vrsta nam je očajna.
  • Eduardo
    20.4k
    Kaže Sosa da ga niko iz HNS-a nije zvao do danas. Ak je to istina, HNS i Dalić snose dobar dio odgovornosti za ovo.LovroZG

    Ne dobar dio, sva odgovornost je na njima. Kako prema Sosi tako i prema ostalim igračima koji bi jednog dana mogli postati reprezentativci. Njihovo je da te igrače zakapare u reprezentativni dres.
  • The Undertaker
    5.5k
    To baš i mene zanima. Što izbornik i njegov kompletan tim radi cijelu godinu, pogotovo kad nema velikih natjecanja?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    izbornikThe Undertaker

    Glumi u reklamama za vina i kladionice..
  • Nolifer
    8.2k


    Pa kaj nije i palačinke i lino ladu reklamiral?

    Uglavnom, više je za reklamu, nego što se pokazao nakon rezultata na prvenstvu...

    Ovo sa Sosom, im nikad neću oprostit, malom sretno, makar bit će mu konkurencija na toj poziciji, pa nek se izbori...
  • LovroZG
    1.3k
    A kaj ga imaš zvat, titrat oko njega. [...] Mi trebamo više onih kojima je čast igrati za repku a njemu očito nije.vjeko1701

    Bojim se da je ovo velika zabluda. Kad bi igranje za repku svim reprezentativcima bila stvar časti, onda bi nam i rezultati u kvalama i prijateljskim tekmama bili duplo bolji. Ono, poso izbornika bi bio pičkin dim da je sve pitanje časti - samo pošalješ pozive kome želiš, svi se odazovu iz časti i daju 120% na terenu. Milina.

    A s obzirom da to baš i nije tak, ipak se mora "igrat diplomacije" s igračima i komunicirat s njima, objašnjavat kakav je plan za koga i šta se očekuje od njih da dobiju poziv. Ak želiš da za repku igraju najbolji igrači, a ne najveći domoljubi, naravno.
  • Dudu
    2.6k
    Po meni pišu se pizdarije. Borna je zasluzio poziv za prosli ciklus i to je jedini ciklus za koji je dosad zasluzio. Zna da ga trazi Bayern i odlucio je preko njemacke repke doc do toga. Iskljucivi njegov interes.

    A tko kaze da se ostali ne trude i nije mu cast, nek razmisli koliko ima nas ukupno i kakve smo rezultate napravili od postojanja. Ispada normala je da zemlja od 4 milijuna ljudi osvoji u 20 godina jedno drugo i jedno trece mjesto na Svjetskim Prvenstvima i da je to podbacaj :yikes:

    Kome nije to strast i nesto od velike casti, pa ne zeli ponoviti ili nadmasiti to sa svojom malom zemljom, pa ko ga sljivi. Nek igra za repku bez identiteta, ionako tamo vise prakticki i nema Nijemaca.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Gle, dosta toga si u pravu i sve 5, ali ne postoji niti jedan jedini razlog da se pozove Dario Melnjak, a ne pozove Borna Sosa. To je jednostavno nepravedno, nepošteno i to je ignoriranje kvalitetnijeg igrača nauštrb nekih veza i vezica.

    Moglo je proći bezbolno da je Sosa bio strpljiv, prošlo je najgore moguće za reprezentaciju i tu je Dalić jedini krivac. Ne postoji i ne smije postojati sveta krava koja mora biti izuzeta od kritike. Gospodin je napravio grešku i to je jednostavno tako.
  • Dudu
    2.6k


    Pa ne kazem da nema odgovornosti i HNS-a, ali daleko od tog da je on neko odbaceno nevinasce kako ga se predstavlja u medijima i da je bio izvan svih kombinacija, stovise bio je cesto i kapetan mladjih selekcija i uvijek se govorilo o njemu i Brekalu kao idealnoj kombinaciji na lijevoj strani za buducnost.

    Melnjaka se zove otkad ovaj nije igrao ni u drugoj ligi, isto sto se zvalo Pivarica i Strinica u nedostatku boljih opcija..

    Meni je najjace sto on nema veze s Njemackom, stari mu iz Posusja, majka iz Posusja, igrom slucajnosti rodjena u Berlinu dok su njeni roditelji bili na privremenom radu u Njemackoj, sad zive ljudi u Posusju. Vjerojatno nije usao u Njemacku osim s mladom repkom, dok nije presao igrati za Stuttgart.
  • Infinity
    16.5k
    Mislim da je izabrao Njemacku cisto iz inata. I neka je. Ja bi na njegovom mjestu napravio isto. Toliko antitalenata je upisalo minute za reprezentaciju, a ti riskiras s nekim tko ti je buducnost.

    Ovo je ogroman propust administracije koja je morala znati da Sosa ima mogucnost igranja za drugu reprezentaciju i moralo ga se ubaciti negdje par minuta i rijesiti taj problem. Oko Halilovica je sapunica bila, dobilo ga se, sad ga nema nigdje, ali je tad napravljen dobar potez i nije kasnije bilo plakanja.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Melnjaka se zove otkad ovaj nije igrao ni u drugoj ligi,Dudu

    Ali sad igra odlično u prvoj i to je cijela istina. Više ne postoji razlog da se zove Melnjak, igrač koji igra u klubu koji je u najboljem slučaju rang Slavena.
  • Dudu
    2.6k


    Pa vjerojatno bi dobio poziv sad, to bi i shvatio da je sacekao Euro, dobro nisu me zvali ode igrati za Njemacku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.