• Mali dioničar
    15.5k
    Igranje Sose za Njemačku je odlična referenca za Dinamo.

    Izbaciti iz škole nogometa A reprezentativce Hrvatske, Španjolske i Njemačke nije šala.
  • Nolifer
    8.2k
    Možda će ovo zvučit blesavo, ali ako jedna Njemačka ocjeni da je takav igrač kvalitetan i stvarno odličan igrač, nemamo o čemu onda razmišljat.

    Mislim da u Elf nejde baš bilo tko...

    Sad je na Borni da odluči za koga će igrat..
  • Markelo
    2.6k
    Nekad smo mi uzimali Švabama igrače a sad oni uzimaju nama.

    Ja da sam na Dalićevom mjestu bi sjeo u avion i put Stuttgarta. Razgovarao bi i objasnio mu da ozbiljno na njega računamo u budućnosti. Ako kaže da se odlučio za Njemačku, onda ništa, vadiš povratnu kartu i objavljuješ da je on izabrao Njemačku. Kraj priče

    Očito se ovaj još premišlja kad nitko zvanično nije ništa potvrdio
  • db-izbjeglica
    15.5k
    potvrđeno da je odabrao nijemce.
    veliki propust saveza, ajd da je čovjek vezni igrač, konkurencija, gdje će igrati pored modrića, brozovića, kovačića, bla, bla...

    na njegovoj poziciji su igrali barišić i meljnjak :monkey:
  • Nolifer
    8.2k
    Jako su mi pali u očima Dalić i šukerdaddy, sramota za Hr nogomet.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    gvardiola vjerojatno neće ni voditi na euro, a dečko treba igrati u prvoj postavi.
    Nadam se da njemu mama nije rođena u njemačkoj, al ne bojte se - zato je tu meljnjak iz baklavaspora
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ma Dalić je vec duže vrijeme sprdnja. Trebao je vec dobit 10 puta otkaz.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    gvardioladb-izbjeglica

    Gvardiol ako bude zdrav i sve u redu, prvo će ić igrat završnicu, sa mladom reprezentacijom. Pa tek će se onda vidjet kako i šta.
  • Keyser Soze
    10.1k
    U Hrvatskoj ne može čekat na red, a u Njemačkoj je "projekt za idućih 12 godina"? Pa i u Hrvatskoj bi kad tad zaigrao za A vrstu i skupio 3 puta više nastupa nego kaj će u Njemačkoj, ovak izgleda kao da mu reprezentacija nije nikad ništa značila. I ja ne znam na temelju čega je prije trebao dobit poziv? Bio je katastrofa do ove sezone i odma očekuje poziv, zaslužio ga je i Moro pa neće ić igrat za drugu repku.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    kog briga za mladu reprezentaciju.
    meni nema smisla da se ustupci rade na uštrb A vrste.
    najnebitnija kvalifikacijska utakmica A vrste je važnija od eura U21.
  • og1986
    2.9k
    Piše kako su iz HNS-a znali već mjesec dana da ga njemačka želi u svoje redove. A oni su ga jučer tek nazvali ? Nisu se usudili niti otić tamo. Sramota.
    Vidi se kako je Sosa ogorčen jer kaže kako je čekao u ožujku što će se dogoditi, a Dalić ga nije zvao u reprezentaciju. Jer su valjda važniji Melnjak i Barišić. Dok ga je njemačka vukla u svoje redove i ekspresno mu dala putovnicu. Nijemci su deficitarni na toj poziciji, a mi kao nismo...

    Uglavnom kužim Sosu zašto je to napravio, na jednoj strani te dižu u nebesa, a na drugoj se ne usude ni popričati s tobom. Nadam se da mu se ta ishitrena reakcija neće obiti u glavu. Jer je ipak malo veća konkurencija u njemačkoj.

    A dalić i hns, šta reći, lijepo opet dokazana nesposobnost i nelogičnost izbora. Nakon rusije su loši rezultati i velika smjena generacija,a guraju se poluproizvodi u prvi plan. Možda da je igrao za ajduk bi imao koji plus u dalićevim očima.

    Mi imamo dosta tih mlaidh igrača koji mogu igrat u a reprezentaciji, ali ili ne dobivaju prilike (gvardiol, moro) ili se guraju u mlađe selekcije. Mislim jel ti bitinija završnica eura za mlade ili euro A reprezentacije ? Debilizam teški.
  • miro
    4.5k
    mislim da nema šanse da ode na Euro ako ne prođe pripreme s prvom ekipom. Zato za njega, Ivanušeca, Majera i Bradarića treba sad donijet odluku u dogovoru s Bišćanom, a ne i njega zajebat da čovjek ne zna na koga računat. Po meni svu četvoricu treba u A repku zvat sad kad ih ide 26 i ispao je Sosa
  • immerwieder
    1.4k
    apsolutno nemam nikaj protiv da je izabral njemačku, možda sam i presubjektivan, jedna kći mi se odselila prije dvije godine, druga mi ide u nl ovo ljeto,
    ali dečko je ameba, mama mu je iz berlina, baka mu živi u ulmu, sigurno je išel u posjetu, igra tri godine u stuttgartu, i nije u stanju za ard dati izjavu na njemačkom
  • Eduardo
    20.4k
    Nakon 20 godina napokon stvoriš neku perspektivu da bi mogao imati poštenog LB-a na dugi period i onda ga tako olako prepustiš drugoj reprezentaciji. Apsurdistan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.