• Nolifer
    5.9k


    A ok, meni je bila ta poveznica i kažem mogli su na bolji način reagirati, ne ovak... Možda su sami dobili naredbu da to naprave tako, ja stvarno ne znam..
  • Ludovic IX
    5k
    bbbjura, odrasti
  • Papastrumf
    9.1k

    Ovo je pravi shit of the day.
    Ne mogu vjerovat da netko s 30 i kusur godina pise takva sranja.
  • Nolifer
    5.9k
    Ovo je pravi shit of the day.
    Ne mogu vjerovat da netko s 30 i kusur godina pise takva sranja.
    Papastrumf

    Ako ko treba odrasti, to su onda oni, ne ja. Meni je sranje ta objava i da su išli na taj način reagirat. :wink: (nema potrebe za pljuvanjem po meni)
  • Papastrumf
    9.1k
    Ne pricamo o objavi.
  • Nolifer
    5.9k


    Aha. O mojoj reakciji? Oprosti kaj nemamo isti ukus. Kažem poštujem što drugi tu vole, ja to razumijem. Ne mora značit da moramo isto mislit o svemu. Imam neke svoje razloge i to je to.
  • Gelipter
    3.3k
    @bbbjura Što bi rekli susjedi: promašio si ceo fudbal s ovim. Nema tu veze ukus za filmove, mišljenje o bivšoj državi il srbima. Maratonci kao i Balkasnki špijun su jednostavno legendarni filmovi i zauzimaju opće mjesto. Inače, upravo se u filmu Balkanski špijun kritizira i parodira ta država i pokazuje koliko jako zadojenost totalitarna koju je poticao bivši sistem može ići.
    Kaj se Dinamove objave tiče, lijepo su ih bocnuli s tim.
  • immerwieder
    1.1k
    okolina me smatra nacionalistom i mrziteljem braceka, ali ova fora je dobra,
    posebno zato jer je na razini razumijevanja onoga kome je namijenjena,
    a iz hrvatskog filma su im mogli jedino skuvati paštašutu
  • Nolifer
    5.9k
    Što bi rekli susjedi: promašio si ceo fudbal s ovim. Nema tu veze ukus za filmove, mišljenje o bivšoj državi il srbima. Maratonci kao i Balkasnki špijun su jednostavno legendarni filmovi i zauzimaju opće mjesto. Inače, upravo se u filmu Balkanski špijun kritizira i parodira ta država i pokazuje koliko jako zadojenost totalitarna koju je poticao bivši sistem može ići.Gelipter

    Hvala na objašnjenju
  • vjeko1701
    5.9k
    hahahahahahahahah, šteta da nije još neka provokativnija reprezentacija umjesto bugarske
  • Krizy
    33.6k
    yp7ezaewhl6tesg8.jpg


    x1zut7tpmtzasurr.jpg

    Eto ti sad klošaru a i ovoj njegovoj "influencerici"
  • ZGBhoy
    1.7k
    ofl8id4m163gsidb.png

    Ovaj dio sa odlaskom na Misu Nedjeljom ajme Bože :lol:
  • Krizy
    33.6k
    "Kad narastem bit ću televizor"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.