• Carrasco
    3.9k
    Kučkarka.
  • masacusec
    2.9k
    U međuvremenu je popila terapiju, pa je izbrisala post.
    Kad se dijelila pamet, ova je spavala...
  • Navijač Dinama
    6.8k
    o36nksd17bvfitsr.jpeg

    Jučer smo ipak protiv Osijeka igrali.. :monkey:
  • Somport
    556
    Je**no rade svoj posao :rofl:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    hyssd6ezxg51tp5w.jpeg

    Svjetsko prvenstvo 2020 :roll: :roll:

    Kakvi sve debili,budale, i ne znam više riječ za opisat ove teliće što pišu u SN.
  • xavier
    11k


    Daleko od toga da branim nekog u SN, ali po meni su za ovu temu sulude novinarske konstrukcije, clickbait naslovi i teško žutilo, a ne očiti typing error.
  • NORTE
    8.4k
    2h
    Dinamovci najavili povijesnu utakmicu: Neka se ponovi 2011.

    Pobijedili ih 2010. s Vahom.
  • Crusades1986
    9.3k
    6qcff2ya3ecu4q8l.png

    A gledaj ovog intelektualca. Dinamo s Realom igrao u ligi prvaka, Hajduk platio Barceloni za prijateljsku utakmicu. :roll:
  • Ludovic IX
    5k
    Sve danas o provosuđu i z.mamiću
  • badjibadara
    1.5k
    GXdKIFk.jpg



    U TIJEKU je utakmica polufinala Kupa između Dinama i Gorice na Maksimiru.

    Obje ekipe su na trenutke pokazivali znakove nervoze, a posebno je ljut Bruno Petković koji je svoje nezadovoljstvo izrazio sucu Zebecu. Igrala se 40. minuta kada se Dinamov napadač našao u duelu na centru igrališta. Činilo se da je igrač Gorice igrao rukom, ali sudac nije ništa sudio. Petković je na to poludio i počeo vikati: "Ovo nije ruka? Ovo nije ruka? Daj, nemoj me jebat!"

    Zebec se i na to oglušio te je Petković prošao bez žutog kartona.
  • Nolifer
    5.9k
    s6yp66pysm7v0b6w.jpg

    Meni je ovo shit of the day, zato jer su dno dna.A po meni je sramota da vuku citate i da ih imponiraju takvi filmovi. Film gledo nisam i nisam gledao niti jedan film iz propale države. Tako da me zasmetalo to, jer su eto preskočili recimo HRV kinematografiju i ak su trebali već se javljat, bolje bi bilo da su od hrv filma nekog uzimali citat, onda to ima smisla. Ovo ne baš. A ko je nervozan, dalo bi se pričati, bjelko ih samo prca...
  • The Undertaker
    3.7k
    Kolega, ovaj film je remek djelo. Kao i, recimo, Balkanski špijun. Pogledajte (pogotovo ovaj potonji) pa onda sudite.
  • Infinity
    14.9k
    Kinematografija bivse drzave je bila ekstra, ma sta mi mislili o samoj drzavi.

    Ja sam se nasmijao kad sam vidio objavu. Bit ce da smo konacno doveli admina iz Lokomotive :rofl:
  • Nolifer
    5.9k
    ↪bbbjura Kolega, ovaj film je remek djelo. Kao i, recimo, Balkanski špijun. Pogledajte (pogotovo ovaj potonji) pa onda sudite.The Undertaker

    Ma reko sam nisam gledo, nit ću ga gledati, vjerujem da možda nekima to imponira ta glazba\filmovi iz tih vremena, i ja to razumijem, o ukusima se ne raspravlja. Al jedan takav hrv klub nebi trebao davat njima poene, pogotovo ne nakon onih događanja sa zvezdašima na maksimiru
  • The Undertaker
    3.7k
    Ne razumijem poveznicu ali dobro...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.