• Mali Zeus
    13.5k
    E da, vrtići.. :grin:
  • reziser
    6.8k
    Staracki domovi
  • Kwedi
    3.8k
    nova glavna gradska knjižnica na mjestu paromlina - to je isto jedan od dugonajavljenih projekata
  • Kwedi
    3.8k
    nek se radi stadion, al iz gore nabrojanog nas laika i lajbeka vidi xy stvari koje su nužne prije stadiona koji ima veliku šansu biti nerentabilan i financijski uteg (primjer arene i plaćanja deset milijuna godišnje do 2035. ak se ne varam.
  • Papastrumf
    12.5k
    Sad čitam izjavu.Nigdje nije spomenuto da bi to bio nacionalni stadion, dapače kaže gradski stadion, što znači da bi i dinamo preselio na njega.

    Ja moram priznati da zaista vjerujem da će krenuti u izgradnju, samo ne ulazim u razloge.
  • Kwedi
    3.8k
    Jakuševec...
  • Kwedi
    3.8k
    Mali ZeusMali Zeus

    jel treba još nabrojati? :wink:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Gle, grad radi puno stvari koje nerentabilne i to je jednostavno tako. Jel jedna fontana rentabilna? Jedan park? Stvari se grade jer grad mora da napreduje i da drži korak sa gradovima koji su usporedivi s njim. Ja ne tvrdim da bi stadion bio rentabilan ali je gradu apsolutno potreban.
  • Kwedi
    3.8k
    po čemu je potreban konkretno ako je gledanost slaba?

    treba li dati sto milijuna eura za četiri utakmice reprezentacije i eventualno neka europska utakmica gdje bi u tim večerima trošak održavanja se mogao pokriti?


    evo imamo arenu, lijepa dvorana - je li nam potrebna?
  • Kwedi
    3.8k
    odnosno, da svatko od nas ima pravo odlučivanja kroz neke vlastite životne situacije (posao, žena, djeca, zdravlje, promet, familija i recimo stadion) i imaš pravo posložiti prioritete na temelju kojih će svaki od tih segmenata omogućiti kvalitetniji život - bi li itko od vas stavio gradnju stadiona ispred premalo vrtića, loše infrastrukture zagrebačkih bolnica, prometnih kolapsa i nedostatka staračkih domova?
  • Eduardo
    20.4k
    mislim da EU ne daje za stadioneKwedi

    Daju li FIFA i UEFA kakva sredstva?
  • marcio amoroso
    36.8k
    Potreban po tome sto utakmicu Hrvatske i Španjolske gleda 20 milijuna ljudi i sto je stadion antireklama za grad i državu. Po tome sto svaki strani komentator koji komentira tekmu na Maksu bar 2 puta negativno spomene stadion. Potrebno po tome sto je taj nogomet donio toliko sreće samo na ovom svjetskom prosječnom građaninu. Ja kad gledam utakmicu iz Astane imam utisak da bi bilo lijepo otići tamo. Kad gledam utakmicu iz Sofije ne poželim nikad otići u Bugarsku. Svaki stranac sa kojim sam pričao a pričao sam sa mnogo o nogometu se uvijek dotakne stadiona.
  • Papastrumf
    12.5k

    Sve bi to imalo smisla da se nešto zaista i napravilo na uštrb stadiona. Kao što vidimo, nemamo niti stadion niti gore nabrojano.
    Što se tiče vrtića, Zagreb trenutno ima višak mjesta u vrtićima, ako izuzmemo Sesvete i Brezovicu. U svim ostalim kvartovima, mjesta kao u priči.
  • Kwedi
    3.8k
    kod mene na vrbiku pucaju po šavovima, dva vrtića - nema mista
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.