• Kwedi
    3.8k
    onda sam prvi protiv stadiona. bilo kakvog.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Koliko su pokrali od vas ili nas poreznih obveznika taj stadion je kap u moru.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Te fame o nacionalnom stadionu su žešća glupost i megalomanski mokri snovi Brenda, Bandića i ekipe.
  • Kwedi
    3.8k
    svejedno, nije opravdanje.

    neka ga gradi hns, dinamo, ako mogu kaj dobit iz fondova(makar sumnjam),a od grada može zemljište badava.
  • reziser
    6.8k
    Idealno bi bilo da grad za zemljiste, a lova od eu fondova.

    Ali treba znati napisati projekt i traziti lovu
  • Kwedi
    3.8k
    mislim da EU ne daje za stadione
  • marcio amoroso
    36.8k
    Država Mađarska gradi stadion za Osijek. Ja mislim da to isto plaćaju porezni obveznici iz Mađarske. Ja ne vidim nijednu prednost koju će imati neki normalan građanin ako se taj stadion od 50 miliona ne napravi. Ako će se za tih 50 miliona otvoriti tisuću radnih mjesta ili napraviti nešto korisno za državu ili grad onda sam prvi za tu opciju.
  • Kwedi
    3.8k
    ja kao normalan građanin, porezni obveznik grada zagreba mogu nabrojati sad barem deset stvari koje su potrebnije od stadiona i plus postavljam pitanje ponovo za koga se stadion gradi.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nabroji, ali molim te bez bolnica i škola.
  • 000
    946
    Uz ovaj prirez koji placamo, logicno bi se bilo zapitati zasto nemamo dva tri vrhunska stadiona, jos toliko mostova preko Save, sjevernu obilaznicu i jos tih deset potrebnijih stvari.
    U godisnjem proracunu grada Zagreba, normalan stadion je kap u moru.
    Nikakve magalomanije, vulkani i slicne gluposti naravno.
  • Kwedi
    3.8k
    može :-)

    laka željeznica,
    starački domovi,
    barem još tri bazena,
    zagreb na savi(ne mislim na manhatan već regulacija s mini hidroelektranama i iskorištavanja za javni sadržaj cijele površine nasipa),
    most preko save (jarun),
    vrtići
  • marcio amoroso
    36.8k
    Šta je potrebnije ne znam jer ne živim u ZG. Znam da se u gradu gdje ja živim čeka na mjesto u vrtiću po 2, 3 godine. Nogomet je gradu Zagrebu samo na ovom svjetskom i na dočeku već donio stadion tako da je deplasirano pitati za koga stadion.
  • Papastrumf
    12.5k

    Produžetak Branimirove koji se obećava zadnjih 20 godina.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ja živim i naravno da je potreban. Kao i sve ovo gore nabrojano. Pa gradski proračun je 10 milijardi kuna godišnje. U čitavoj zemlji nema poštenog stadiona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.