• ZgDLions
    29
    Po meni i dalje ima sto boljih rješenja od gradnje Kranjče.
    Nije da po nekim planovima tu ne bi bilo moguće rješiti dva stadiona, ali tempo i povjerenje koje uljevaju vladajući apsolutno mi smrdi na tešku pušionu, samo se sjetim obnove od potresa i sanacije Jakuševca da mi bude zlo od planova kad će maximir biti gotov.
    Bojim se da ako Kranjču zgotove onda je to možda i kraj priče.
    Nije baš Dom sportova procvao nakon Arene, nije da je baš skroz usporedivo, ali scenari je tu.
    Nova lokacija tipa livada izmedju Dubrave i Ravnica, tribina po tribina, sve mi je draže od Kranjče.
    Bilo bi super da me demantiraju, ali nemam ama baš nikakvog povjerenja.
    Uostalom gdje je taj neki odbor za stadion, trebalo bi gurati na najjače, a samo reklamni tekstovi za klikove na portalima.
  • mali M
    4.1k
    polako nemože naš Grad samo tako na halo sve... Sad su godišnji, pa dok se na jesen svi smjeste, pa dok se okupe ti mislioci da naprave jedan brainstorming kad će, kako će i što će s Kranjčom... Polako ima vremena, rekli su do kraja godine će se nešto pokrenuti... Neznamo što, ali nešto...
  • ZgDLions
    29

    Kad se sjetim žičare koliko je love bilo planirano, pa na kraju puta dva i godine gradnje plus svako malo potrgana i u remontu jeza me hvata oko stadiona.
    Nije mi zdravo što sam se opet počeo nervirati oko Dinama, šta mi je falilo dok sam pratio NFL i druge sportove.
    Bilo mi je bolje na istok stajanju, kad je padala kiša barem si mogao pobjeć pod tribinu od kiše, a i Vasil Ringov je bio krilo pa se nije moralo razmišljati o Šotičeku.
    :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪ZgDLions polako nemože naš Grad samo tako na halo sve... Sad su godišnji, pa dok se na jesen svi smjeste, pa dok se okupe ti mislioci da naprave jedan brainstorming kad će, kako će i što će s Kranjčom... Polako ima vremena, rekli su do kraja godine će se nešto pokrenuti... Neznamo što, ali nešto...mali M

    Slažem se. Nijedan bager, nijedna lopata, makar da su malo otkopali zemlje.
  • mali M
    4.1k
    Kao i oko svega, već smo o tome pričali, ključ je otvoreno komuniciranje i izbjegle bi se sve gluposti i paničarenje. Likovi šute godinu dana i onda se nešto zakomplicira i iscuri u medije pa onda reaktivno nešto muljaju i kao "pa sve ide po planu". Niš nede po planu i niš ne vjerujem gradu da će sagraditi. Ne kužim kako je mjeseci i mjeseci šutnje i ne činjenja nekome normalno i onda krene čuđenje kad mi krenemo ovako propitivati... Ma... Eto imaju još 5 i pol mjeseci da krenu radovi, a oni nisu ni sredili u 3 godine niti papire...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Eto imaju još 5 i pol mjeseci da krenu radovi, a oni nisu ni sredili u 3 godine niti papire...mali M

    Koje papire nisu sredili?
  • mali M
    4.1k
    Pa jesu morali na novo raditi zbog zapadne tribine?
    Nebitno, uglavnom jako su netransparentni pa ostavljaju dojam muljanja. Nadam se da će zbilja ovaj tim za stadion koji je oformljen malo donjet promjene u komunikaciji. Neznam kome je čudno što navijače zanima u kojem je stadiju projekt stadion...
  • scooniepenn
    2.3k
    Ajmo ne pretjerivat. Radila se dorada glavnog izvedbenog projekta i to je trebalo do danas biti gotovo. Sumnjam da to pitanje nece biti postavljeno vec ovaj tjedan od strane medija pa cemo vidjeti je li sve kako je i receno.
  • Geonosis3
    12

    Pa nema glavnog projekta niti građevinske dozvole. 2 najvažnija dokumenta.


    Svaka čast ako neki novinar to pita. Ali ne vjerujem iskreno. Nije im to interesantna tema na redovnim presicama. Zadnji put je slučajno netko spomenuo Kranjču jer se ticalo Sesvetskog stadiona. Inače ne bi niti komentirali to.
  • Papastrumf
    10.7k
    Sve je ok i po planu. Klub je u stalnom kontaktu s Gradom.
  • scooniepenn
    2.3k

    Znači li to da je glavni izvedbeni riješen odnosno da su napravljene korekcije s obzirom na rušenje/demontažu zapadne tribine?
  • Papastrumf
    10.7k

    To je projekt Grada pa pričekaj da se oni oglase po tom pitanju.
  • scooniepenn
    2.3k
    Upravo poslušao dio redovne konferencije za novinare gdje je Tomašević na pitanje novinara vezano uz rok početka gradnje ponovio da će to biti siječanj 2024. te da će uskoro predstaviti javnosti glavni izvedbeni projekt. Ponovio je da bi stadion trebao biti izgrađen u roku od 15 do 18 mjeseci, što bi značilo da bi ovu i iduću sezonu trebali još igrati na Maksimiru.

    https://www.24sata.hr/news/pratite-izjave-tomasevica-991996?24sata_ref=frontpage-news

    Koga zanima pitanje je na 21:51
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Znači li to da je glavni izvedbeni riješen odnosno da su napravljene korekcije s obzirom na rušenje/demontažu zapadne tribine?scooniepenn


    postoji glavni projekt i izvedbeni projekt to nije ista stvar.
  • scooniepenn
    2.3k
    Moja pogreška, hvala na ispravci. Prema ovome što se može čuti i jedan i drugi projekt se finaliziraju, a glavni projekt će uskoro biti predstavljen javnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.