• Droljo
    4.9k
    Može li ban i za kolegu koji mu je ostavio lajk?Imamo Dinamo

    Pa i ja sam mu lajkao. Mislio kao zajebancija. Vjerojatno i je
  • seljak86
    2.3k
    Uključi mozak.
  • Krizy
    35.7k
    Mislim da nikada nisam neki poraz Dinama lakše prihvatio. Jednostavno nemamo kvalitetu za LP, a očito ni za EL. U KL bi kakvi god bili trebali skupiti bodova za koeficijent i proći, ali HNL je najbitniji. Tanak je roster za tri natjecanja ali to već znamo. Ipak, moramo proći skupinu KL.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Lako što nemamo kvalitetu za Europu, HNL je klimaviji od one sezone kad je Rijeka uzela prvenstvo.
  • Gelipter
    3.4k
    Sad kad ne igramo EL, zanimljivo bi bilo napraviti anketu koliko bi Dinamovaca uopće htjelo da igramo KL i budemo tamo kompetitivni, a koliko da se samo usredotočimo svim snagama na HNL.
    Kaj se mene tiče, natjecanje je natjecanje i idemo probati tamo napraviti što bolji rezultat iako mi ni to ne izgleda kao nekaj kaj se podrazumijeva samo po sebi, pogotovo kad se uzme u obzir naša sreća sa ždrijebom ove sezone. I jučer smo unatoč svemu izgleda mislili "lako ćemo" pa je završilo kak je završilo.
  • Droljo
    4.9k
    Jedini način da dinamo osvoji kl je da ispadnemo iz lp i el. Drugog puta nema! Sad pobjedit osijek kak god znamo i dovesti igrače koji nam trebaju. Rile mora igrati beka a ljubo u vezi i točka. Golman nam je naj manji problem. Neka perasica izađe sa izjavom nekakvom. Neka kaže kakav je plan i program, na koga ili što se računa ili ne.
    Moramo probati i tu kl jednom...
  • striko
    1.1k

    Napisao sam prije dvomeča s Spartom da bih radije 2 pobjede u HNL-u nego prolaz u EL.
    Sada fokus mora biti HNL i ništa više
  • Endeavour
    398
    Upravo pogledao snimku i moram priznati da je to izgledalo puno bolje nego uživo. Prvo pol Sparta bolja, ali u drugom smo bili barem za klasu bolji. Na kraju dosta ravnopravnu utakmicu izgubimo 4:1.
    Nije mi jasno kako nakon gola za 3:1, gdje su se oni potpuno raspali a mi dobili krila, nismo uspjeli zabiti... Jako čudne utakmice ove sezone.
  • Gelipter
    3.4k
    svaka ti čast da si to mogao pogledati ponovno. Razumijem jedino ako se zoveš Sergej Jakirović ili Stjepan Tomas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.