• Krizy
    35.1k
    Sljedeća utakmica odlučuje koje europsko natjecanje će Dinamo igrati ove sezone. Dinamo ima prednost od 3:1 iz prve utakmice pa vjerujemo da će se na Maksimiru igrati Europska liga.

    Ovo će biti četvrta službena utakmica protiv Sparte. Na omjeru smo 1-2-0 uz gol razliku 6-4.
    Protiv čeških klubova (računajući i utakmice protiv klubova iz Češke tijekom Čehoslovačke) smo odigrali 11 utakmica, uz omjer 4-4-3 i gol-razliku 17-12.

    Koeficijenti su:
    Sparta Prag 2.00 - 3.55 - 3.70 Dinamo Zagreb

    Koeficijenti za prolazak su:
    Sparta Prag 5.00 - 1.20 Dinamo Zagreb
    1. Kakav rezultat očekujete? (133 votes)
        Pobjeda Dinama
        74%
        Neriješeno
        24%
        Pobjeda Sparte
          2%
    2. Očekujete li prolazak Dinama? (133 votes)
        Da
        98%
        Ne
          2%
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Sparat 0:2 Dinamo, Baturina i Petkovic
  • Infinity
    15.2k
    Napast ce nas od prve minute. Ako tranzicija bude dobra nabit cemo ih. Da imamo Orsica kladio bih se da ce im dati tri komada.
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim i da bi mali stojkovic bio jako dobar u ovakvoj utakmici uz raspolozenog petka, ali eto jebiga uklet smo klub.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Ovo ce Menalo rijesit..
  • Samo Dinamo
    92
    Ili Emreli, a ne bih ni Drmića otpisal
  • KlasicZg
    515
    Imam filing da ce bit golijada. Profa će nas postaviti ofenzivno, dok ce i oni napadati cijelo vrijeme. 3:3 i siguran prolaz dalje
  • dzg717
    928
    Jedva cekam trening :)
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Mislim da bi Jakir trebao odmoriti Petka i Jozu i umjesto njih u prvoj Emreli i Sucic pa ako nedaj boze bude trebalo da ih ubaci u 2. poluvremenu da dovrsimo posao.
  • Joey Barton
    254
    Očekujem odmor za 3 igrača (eventualno ulazak zadnjih 15min), te izlazak 2-3 igrača (između 65. i 75. minute). Bitna je utakmica protiv Sparte, ali je meni finale u nedjelju na Pampasu.

    Očekujem malo zatvoreniju utakmicu s naše strane, kombinatorika nam se nastavlja i dalje ali sa smanjenim intezitetom. Na poluvremenu 0:0, ili 0:1 za nas, i u drugom poluvremenu držanje lopte i čuvanje rezultata, te iz kontre zabijamo za 0:2. Treba nam obavezno jedan cleen sheet za sigurnost.

    Predviđam sljedeći sastav:

    Nevistić
    Rile (Moha ulazi) Maxime Perić (ulazi Boško) Mihka
    Mišić (ulazi Sučić) Ljubo
    Menalo Baturina (ulazi Marin) Emreli
    Drmić (ulazi Petko)
  • IceMan
    1.4k
    Ja isto očekujem malo rotacije, ali ne i previše.

    Mislim da će (konačno) Drmić započeti, možda i Menalo i Marin. Pošteda možda Mišiću i Riletu. Vidjet ćemo.


    U svakom slučaju poptisujem odmah i remi, samo da se nitko ne ozlijedi i da budemo svježi i spremni za Osijek.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ma nece Jakir nesto pretjerano puno mijenjati, eventualno mozda ostavi petka i misica na klupi, ali ostalo bi sve trebalo biti kao i na prvoj utakmici osim ivanuseca.

    Nevistic-Ljubicic-Peric-Rile-Moha-Misic(Sucic)-Bulat-Baturina-Spikic-Emreli-Petko(Drmic)
  • Teofil Kateran
    818
    Samo se nadam da će Mišića i Petka što više odmorit, možda bi čak bilo dobro da stavi ovako:
    Neva - Mykhaylichenko, Perić (Boško), Bernauer, Ristovski (Moharrami) - Ljubičić, Bulat - Marin, Baturina, Špikić (Menalo) - Drmić
    Onda ako sve bude išlo po planu uvede Sučića, Emrelija, itd., a ako ne onda nek uvede Mišića i Petka.
  • 77
    62
    Vi bi odmarali protiv sparte u pragu kod 3:1 za EL...o majko draga
  • Nino Bule
    11.3k
    Nece biti nikakvog odmaranja ni sad ni protiv osijeka kao sto nije bilo ni protiv rijeke, do reprezentativne pauze ce morat stisnut zube.
  • Captain America
    13.2k
    Odmor od čega točno? Dinamo lani nije odgađao nikakve utakmice, imao je ludi tempo utakmica odmah u startu Lige prvaka zbog Svjetskog i igralo se odlično u HNLu i LP pod likom kojem su zamjene nepoznati pojam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.