• Infinity
    15.3k
    Ovo je najsramotnija predstava Dinama koju sam ikad gledao. Bilo je tezih poraza, ali od nekih velikana. Nas je danas nabila jedna odron ekipa.

    Igracima nemam sta zamjeriti, jednostavno nemaju kvalitetu i nema ih tko voditi. Zamjerim upravi koja nas je dovela u ovu situaciju. Prodali smo pola ekipe, nismo doveli nikoga. Stedimo na pojacanjima, stedimo na treneru i desi nam se ovo sto nam se desilo. Jeftina ekipa igra jeftin nogomet, vrlo jednostavno.

    Toliko puta sam cuo u zadnjih godinu dana, a vala se moglo procitati i na Zoni to da bi Dinamo osvojio Konferencijsku ligu. Zao mi je sto konacno vidimo svi ono o cemu sam pricao. Ona ekipa Dinama koja dodje do Konferencijske lige, ta ekipa Dinama ne moze osvojiti Konferencijsku ligu.

    Nama sad treba pet igraca da bi mogli uopce razmisljati o tome, mada ne sumnjam da cemo ovdje pisati o trofeju nakon sto nabijemo nekog Ballkanija, Klaksvika ili Zrinjskog.
  • Fićo1986
    973
    naravno,igrao sam nogomet,u nizeligaškim okolnostima,pa covjece da sam dobio ovakvu podršku,izašao bi van s terena da bi imal smrskana 3 rebra,sjebanu arkadu,upalu mišića, žuljeve,plučno krilo bi mi ostalo na centru terena....naravno da boli...
  • Dudu9
    447
    Gledajući snimke golova prvi moha daleko od igrača ,2 bulat ode od svog igrača i ostavi ga samog i još nevistic krivo u prazno, 3i 4 sutalo izgleda izgubljen u vremenu i prostoru da ti igrač onako preko obilaznice brzi bude katastrofa, i opet golman stoji ukopan umjesto da malo izađe i skrati kut, znam da sutalo dugo nije igrao ali 4mil plaćen igrač da je tako loš nemogu vjerovat bolje da ga onda ni se stavlja u ekipu
  • über alles
    1.5k
    Opcenito su svi stajali daleko od svojih igraca,narucito prvih pola sata.


    Nevistic bas los,konstantno u panici i kriv za drugi gol.
  • i more je plavo
    891

    Pa i 4. je dobil u bliži kut, nije izasao korak-dva da jos malo smanji kut, jer ovaj crni je bil blizu i s igracem koji uklizava, tak da nije mogao pucati u dalji kut.
  • Dudu9
    447
    Žalosno dali najboljeg golmana u povijesti dinama za 7mil eura koji bi siguran sam obranio barem 2 gola, a kupili nevistica za 3mil da bi lik branio ono što "mora" pa nema 20godina niti smo klub na kojem će se neki golman učiti branit
  • Dudu9
    447
    Prvo poluvrijeme za ne povjerovati da tako možemo biti pogubljeni ko da prvi put igraju zajedno, neki se vesele Konfederacijskoj ligi ali brate mili s ovakvom igrom mi protiv nikog nismo favoriti
  • Gelipter
    3.5k
    Nažalost nakon ovog danas bit će još manje ljudi na tribinama, ali ionako je izgleda samo nama "šačici huligana" i ostalih entuzijasta stalo do sudbine Dinama već dugi niz godina. Ipak, i u ovoj depresiji današnjoj lijepo je vidjeti koliko ovdje ima ljudi kojima Dinamo znači i koji ga vole bez interesa. Ima i onih drugih izroda koji se nazivaju dinamovcima, a navijaju cijelo vrijeme da Dinamo kiksa u svakoj utakmici kako bi mogli tobože dokazati neke svoje teorije. Situacija nije dobra i to je svakome jasno pa valjda i upravi. Nadam se da im to nije i cilj. Svatko od nas može probati pomoći u onome kaj može, a to je doći na utakmicu i podržati klub i kad ne ide. Ostalo je sve razmaženost, licemjerje i zlonamjernost.
    Ove je sezone nažalost konferencijska liga naša realnost, u ligi će vjerojatno isto do kraja biti napeto. Još je dovoljno rano da se u klubu stvari s igračke strane donekle konsolidiraju, da se povuku neki odlučni potezi i da se ponovno osvoji naslov. Ipak, ako tako i ne bude pa nije smak svijeta. Kao navijači preživjet ćemo i to. Mnogim Dinamovcima bi izgleda i trebalo triježnjenje i ne podrazumijevanje osvajanja domaćeg prvenstva svake godine jer eto kad dođu prvi porazi, ti vrli navijači, mnogi od njih, se nalaze uvrijeđeni, imaju tisuću i jednu kritiku i komentar, a sa svoje strane ne poduzimaju ni ono najosnovnije, a to je da su uz klub kad treba. U tom je smislu ovaj početak sezone i sve kaj se događa u Dinamu test i za sve nas navijače da se vidi jesmo li to ili nismo.
  • über alles
    1.5k


    Nisam vidio taj gol dobro uzivo(sad sam pogledo),al da dobro kazes.

    Stoji ukopan i bleji.
  • rob ljubavi
    774


    Zasto me ne cudi da dr*aš na Jakirovica, a Simica tjeras nogom iz kluba?

    Aha da, pa ni ne znas da je Jakirovica doveo upravo taj Simic...

    Trenerski slih u drugom pol? Aha, aha...to je ovo koje smo izgubili 2-1 za razliku od prvog 2-0...imas praf, dobar slih. Lp, pozdravi tatteka
  • Infinity
    15.3k
    @Dinamosaur, nemam im sta zamjeriti, jer ekipa nema kvalitetu, a do toga ih je dovela uprava. Nisu oni krivi sto krila nemamo ili sto nam beka igra vezni pored kojeg Spartino krilo izgleda kao Ronaldo u najboljim danima.

    Usput, odmorit ces 14 dana.
  • Facke
    2k
    Pa nema se kaj zameriti. Da ova momcad zna igrati nogomet to zname. To su pokazali u prve tekme protiv Sparte, to su pokazali protiv Rijeke. Ali da se ovakav pad dogodi ko jucer stim nisme ni u ludilu mogli racunati. To nije do trenera, niti do igraca. Takve stvari se dogadaju. Svakih 30 godina jednom. To je nogomet. Zate ga volime. Da smo se u drugom poluvremenu digli male nakon reakcije trenera , jesme. Los dan se dogada. I s ovu ekipu bez novih pojacanja smo mi morali pobjediti Spartu i slus.
    To je jednostavne tak. Ali i zname naseg Dinama. Bez drame nikad. Eto imel je i Tottenhem 2 gola prednosti. Dosli su u Zagreb, imeli uzasne los dan i dobili sme ih 3:0. Eto sad se to nami dogodile. Bude bolje. Glavu gore. Puna podrska ove momcadi. Utuceni su. Treba in u nedelju snage. Samo Dinamo <3 i u dobru i u zlu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Stoji ukopan i bleji.über alles

    Da, kad je odlučio malo izaći već je bilo kasno, stajao je ni vrit ni mimo. Da je odmah izašao na napadača kad je prošao Šutala skratio bi mu kut i spasio gol.
  • Fanboy
    2.2k
    Što se tiče ovih komentara "biti će još manje ljudi na tribinama"; ako su to takvi navijači koji napuštaju klub nakon par loših rezultata onda mi je drago neka ih ne bude, takvi ljudi ni ne trebaju. Love se ima dovoljno od transfera, tih par eura od njihovih ulaznica bolje da ni nema.

    Nikad nisam razumio taj koncept čim krene loše, nema navijača. Tovari kakvi god da jesu nisu vidjeli prvenstvo 18 godina, pa napune stadion. Ne znam šta bi tu bilo da nema trofeja par godina.

    Ajde svanuti će opet sunce, više su me bolili porazi u četvrtfinalu EL kada smo bili tako blizu, nego ovi sad. Šta je, tu je...Ide se dalje !
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ovo je i Jakiru velika pljuska i s obzirom kakav je vjerujem da će htjeti što prije sprati ljagu i pobrinut će se da već u nedjelju izgledamo puno drugačije. Drugo poluvrijeme je pokazalo da kad hoćemo možemo jako dobro igrati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.