• Orc123
    5.2k

    2. Pol smo izgubili 2:1! Bilo je 2. Pol malo bolje ali daleko je to od jako dobro...
  • Mali Zeus
    9.8k
    2. Pol smo izgubili 2:1! Bilo je 2. Pol malo bolje ali daleko je to od jako dobro...Orc123

    Ne kažem da je bilo jako dobro, ali je pokazalo da nismo baš takve trube kako je to izgledalo u prvom poluvremenu. Jebiga kad imaš tak loše poluvrijeme i primiš gol u 2. minuti teško je vratiti se u tekmu. Imali smo određeni pritisak u drugom kad nisu mogli do lopte al je bilo prekratko i preisprekidano.
  • Ali
    1.9k
    Svi tu na Zoni su uočili još u srpnju da imamo problem u obrani u prekidima. Samo do jučer nismo naisli na protivnika koji je u stanju neometan sa pet metara pospremiti loptu u našu mrežu.

    Vratili smo se 7 godina unatrag u vremena kad je svaki prekid na nasoj polovici opca opasnost.

    Mi smo u zadnje cetiri utakmice u europi primili 9 (devet) pogodaka. A nisu bili City, Chelsea i slicni nego ekipe iz realno treceg ranka europskog nogometa.

    Podsjetilo me na doba Lyona i slicnih utakmica
  • Oluja
    3.7k
    Sa svrgavanjem dijela Mamicevih poltrona, novim statutom, Šimićem i Bišćanom ovo je trebala biti najbolja sezona ali uz katastrofalnu transfer politiku i autogol s poskupljenjem ulaznica te rasipanje tesko stecenog sportskog ugleda ovo bi mogla biti sezona iz nocne more.
  • superhik
    10.4k
    Nažalost, priprema utakmice je jako loše odrađena. Što bi rekao onaj u Nadrealistima: "Ti ko' đak, a ne profesor"
    Trener Sparte (s kojim je inače glavni strijelac u zavadi i svađi) izrotirao momčad, pa je tako utakmicu završila ekipa koja je počela u Maksimiru.

    Igrači predaleko stajali jedni od drugih. Dobro su snimili našu rak ranu: prekidi. Dobro su uočili da na našoj desnoj strani je gotovo uvijek ogroman prostor kad se lopta brzo prebacuje s njihove desne strane pošto Moha i Rile se ne dupliraju dobro i ne preuzimaju kako bi trebali. Vezni red je bio totalno zbunjen i imao sam dojam da ni sami ne znaju tko bi koga trebao čuvati i preuzimati.
  • Aggro
    590
    Jasno je ko dan da na ovo sve utječu spletke u upravi.
    Toliko su love skupili samo sa Šutalom da su mogli stavit šapu na Ivanušeca i Livija i zadržat ih... Uz to imamo dug transferni rok pa koju pičku materinu nisu prodali kadar tek nakon plasmana... Siguran sam da je i tu razlog kaj je Igor morao otić, a došao je poslušnik - da se okrene para. Za to vrijeme u Hercegovini, stavljaju se mermerni zidovi i trljaju ruke i baš slučajno mumija sad odjebava statut...
  • Papastrumf
    9.9k
    Toliko su love skupili samo sa ŠutalomAggro

    To bi bila istina da je njegov transfer išao samo u dinamovu blagajnu, ali nažalost nije. To možemo zahvaliti zna se kome.
  • Aggro
    590
    Ma dobro. Al činjenica je da se moglo isprsiti i reći ostanite, zavrtit ćemo priču, plasirat se, prezimit itd. jer klub za to para ima i od zimljenja bi još para uzeli. Odnosno, od samo jednog 'velikog' transfera su glavnim dečkima mogli ponuditi bolje ugovore (ne kažem da bi ih prihvatili) i time riješiti barem plasman u EL. Mi i dalje razmišljamo ko neka europska filijala... Zapravo, s obzirom da znam o kome govorim, razmišljamo o osobnim interesima. Klub i navijače ko jebe... Pa su sve priče o nogometu ovdje suvišne.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Jutro nista lakse. Ne mogu zamjerit Jakiru Sutala jer lik u godinu dana ima valjda jedno poluvrijeme nogometa. Donio je neku stabilnost u skoku pa ispao kao ratkapa u duelu. Svaki put se nade neki crni koji ima brojke onak ispodprosjecne, ali nas fizicki izmasakrira i nesto mu ude.
    Prvo poluvrijeme horor, mozda je mogao i trebao ranije reagirat, minimalno prebacivanjem Ljubicica u vezu ako nista.n
    Kakav odron od sezone.. Sav fokus na HNL, a KL kako bude, bitan nam je koeficijent, ali bez prvenstva od tog nema nista..
  • Blueshadow86
    964
    Uopće neću otkriti toplu vodu s izjavom koliko je nama Livi na golu značio... i baš nekako sada razmišljam... sinoć tokom utakmice uopće nikakve nade nisam polagao da će Nevistić nešto isčupati, nego sam imao osjećaj da sve što puknu ide u naš gol. Da se razumijemo, ovo nije pljuvanje po Nevistiću, jednostavno sam imao takav osjećaj.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Imao je i Livi problema prije s tim, izlasci i visoke lopte, falilo mu hrabrosti. Nevistić je za vratara ful mlad i takve tekme se događaju. Sad, možda nije kvaliteta za Dinamo, ali suditi tako da je za škart nakon jedne tekme nema smisla. Mislim, razumijem, još smo svi vrući nakon poraza pa se događa.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nevistić treba vremena. Dobio je i Livi vremena i na kraju bio top.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nevistić treba vremena. Dobio je i Livi vremena i na kraju bio top.marcio amoroso

    Upravo tako, slažem se.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nevistić nije branio dvije godine i, ako nekome treba dati vremena, onda je to on. Jučer je kod drugog gola krivo izletio i, iako je bilo svejedno jer bi ionako bio gol, potpuno izgubio samopouzdanje. Ne znam da li je netko primjetio da mu igrači vraćaju loptu na krivu nogu što je pokazatelj neuigranosti. Nama jučer obranu igraju Perić, Šutalo, Nevistić i Mihajličenko. Koliko oni imaju ukupno odigranih minuta ove godine?
    Osijek dobiti na mišiće, u reprezentativnoj pauzi uigrati linije i standardizirati ekipu (da im ne padne na pamet nekakav odmor), skrumpirati se nekako i dovući do zimske pauze.
  • Kepec
    4.8k
    Nema razloga ni mjesta patetici i žaljenju, idemo se okrenut hnlu, doć na poljud s tri pobjede počevši s ovom nedjeljom.
    Treba dat podršku igračima i treneru kakvi god bili.
    Ne zanima me.
    Kaj imamo od toga da pljujemo Jakira i mijenjamo trenera svakih 2 tjedna.
    Kaj imamo od tog da pljujemo određene igrače koji se pljuju na dnevnoj bazi (ne kažem isključivo na forumu već po društvenim mrežama i u stvarnosti).
    Tko misli vrijeđat, vrijeđat će preko mobitela i neće dolazit na tekme.
    Mi ostali bumo se i dalje zabavljali na stadionu, pjevali s dečkima poslije pobjede i svi sretni.
    Nema mi ljepše nego navijat za Dinamo dok ne ide i dok smo loši.
    Da, došli smo im na trening i vratili su nam tak da izgube 4:1. I kaj sad. Trebali bi ih izvrijeđat i ne odlazit na utakmice? Fino prvo nedjelja Osijek, onda dve "domaće" tekme i zatim ih dole zgazit pa onda možemo dalje.
    DZIS. Pa tako i iznad ovih tastatura ratnika koji su najjači na ekranima, a na tekmama su u rupama.
    Živjeli vi meni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.