• og1986
    2.9k
    Zato dolazi doktor iz Varaždina liječiti Šutala.
  • immerwieder
    1.2k

    ja sumnjam da se to obavilo,
    zapravo sumnjam da ta "naša" ustanova uopće to radi
  • Facke
    2k
    A cemu spekulerate bezveze. Pa nije niste kriv. I opet napadate Dinamo i lecnicke , a zbog cega? Ozlede se dogadaju , to je jednostavne peh. Nije niste za to kriv.
  • Fanboy
    2.2k
    Čekajte, Stojkovići, Kačavendi i Vasiliju su otišli prednji križni i sva tri su bila u Lokomotivi protekle godine ?!

    Nebi rekao da je u Dinamu problem, već moguće da treninzi i priprema kod njih gadno šteka. Tri mlada igrača da stradaju u roku od godine dana na sličnim pozicijama. Nešto tamo ne štima i pitanje kako se radi na preventivi.
  • dzggzd
    142
    Nije niko kriv jer je Stojkovic proklizao na zagrijavanju jednostavno peh i gotovo
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Čekajte, Stojkovići, Kačavendi i Vasiliju su otišli prednji križni i sva tri su bila u Lokomotivi protekle godine ?!Fanboy

    I samo jednom od njih su otisli dok je bio u Lokomotivi (Kacavenda). Vasilju su otisli na pripremama u Sloveniji, a Stojkovicu pri zagrijavanju.

    Naravno, postoji preventiva ali to ne garantira 100% da nece doci do ozljede. Isto se moze dogoditi bilo kome od nas u svakodnevnom zivotu.
  • runtothehills
    382
    Kod puknuća križnog ligamenta najvažnija faza, kao i kod svake ozljede, ali u ovom konkretnom slučaju ima još temeljniju važnost, je ona u kojoj igrač mora pokušati oporaviti mišićnu masu kako bi zaštititio koljeno od buducih problema.

    Konkretno, ja sam slomio krizni ligament prije pet godina i nakon 6 mjeseci teretane (i zajebancije) i rehabilitacije sam se vratio na travnjake jer mi je dop*zdilo sve, pa su nastali drugi problemi: bolovi u koljeno, pubalgija, ceste misicne ozljede i da ne nabrajam ostalo. I evo, nakon skoro pet godina na to isto koljeno mi se hrskavica pocela oštetiti.

    Jednostavna pouka: dragi Stojke ne zaj*bavaj se kao “runtothehills” i bude sve ok :smirk:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ne znam puno o ovakvoj vrsti ozljede pa pitanje kolika je mogućnost da se vrati na istoj razini nakon ozljede. Pretpostavljam da i kad se oporavi da postoji mogućnost malih ozljeda, upala itd. a treba uzeti u obzir i psihološki aspekt gdje igrač izbjegava nesvjesno duele ili sam misli da nije spreman jer osjeti neku malu bol itd.

    Uglavnom užas, koji peh, taman potpisao i ovo mu se dogodi. Ono što mu naravno ide u prilog je da je ful mlad pa će oporavak biti brži.
  • Jurki
    8.7k
    uglavnom najgora moguca ozljeda u nogometu. Pauza 6-8 mjeseci..oporavak spor. Skoro svi se vrate nogometu ali negdje pola igraca dojde na istu ili vecu razinu prije ozljede. Uglavnom steta za njega a i nas..
  • Jaro
    5.6k
    Vjerojatnost da će se na istoj strani ponoviti ozljeda u ovoj dobnoj skupini je 19%, a 13% na suprotnoj nozi

    Za smanjenje vjerojatnosti nove ozljede preporuca se oporavak od barem 9 mjeseci, u profi sportu se to vecinom skrati pa se desavaju ponavljajuce ozljede, a kakav ce igrac biti ovisi o glavi dosta...
    Stojkovic je realno izgubljen za ovu sezonu, a hoce li ikada doseci svoj potencijal je upitno jer uvijek je na stolu "Pjaca scenarij".
    Zato je i dosta forumasa protiv dovodjenja Kacavende jer jednu takvu ozljedu i operaciju ima iza sebe, a sada mu navodno savjetuju jos jednu...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Strava i užas. I za Stojkovića i za Kačavendu ak opet mora pod nož. A cijela karijera pred njima.
  • Jurki
    8.7k
    je grdo za obojicu, al ak nist drugo mladi su pa vjerujem da se budu oporavili kak spada.. bas steta.
    Takva dva talenta polomljena … jebena katastrofa.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Kacavenda se nece vratit prije 9-10 mjeseci jer mora istu nogu operirat ko i prije pa je jos veca pauza. Za Stojkovica isto ne treba nigdje zurit zaboravit ovu sezonu pa se sto bolje spremit za iducu. Lokomotiva je tu pogrijesila jer su Kacavendu vratili na teren nakon 6 mjeseci sta je prebrzo, i puno su vece sanse da opet pukne sto se nazalost desilo.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Mali Zeus Kacavenda se nece vratit prije 9-10 mjeseci jer mora istu nogu operirat ko i prije pa je jos veca pauza. Za Stojkovica isto ne treba nigdje zurit zaboravit ovu sezonu pa se sto bolje spremit za iducu. Lokomotiva je tu pogrijesila jer su Kacavendu vratili na teren nakon 6 mjeseci sta je prebrzo, i puno su vece sanse da opet pukne sto se nazalost desilo.Miro Vugrinec

    Kačavendi je opet puklo?
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    po pisanju medija da, ne zna se tocno ali opet ce morat na operaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.