• Tongo Doumbia
    3k
    Jakirov rad, čak i treninge sam pratio dok je bio u Zrinjskom. Zna komunicirati, poznaje nogomet i još bolje detektira protivnike. Veza s Mamićem je naravno nešto što mu kalja obraz, ali brojne bivše i legende nogometa pa i Dinama su s Mamićem sjedale, feštale, kurvale se i to dobro zataškale, dok je ovaj javno rekao da se poznaju i da znaju s vremena na vrijeme biti u društvu zajedno.

    Vjerujem da tu nije bilo ništa više od nogometnog poznanstva i razmjene mišljenja, i da ćemo mu suditi samo po rezultatima na našoj klupi. Mislim da mu je i sin čak u Dinamu već neko duže vrijeme pa je moguće da se i tako pozna s "Glavom" . Bilo kako bilo, ne vjerujem da će se on baviti ikakvim unutarnjim problemima i previranjima. Sretno novom šefu i donesi nam titulu !!
  • Infinity
    15.5k
    a koji su to Bišćanovi uspjesi po kojima je on bolji od Jakira? Nemoj me krivo shvatiti, volim Igora, ali ovo stvarno nije bilo dobro.Hrc-Vg

    Biscan takodjer nije trener za Dinamo. Sinoc sam nasao nas razgovor na whatsappu da se prisjetim njegovog dolaska i nitko od nas nije bio odusevljen. Jedino pozitivno smo isticali to da bi nam njegova defanzivna igra mogla vrijediti u Europi. Na kraju nije ni to.

    Jakir nije trener za Dinamo, nije bio ni Biscan, ni Cacic, ali neki valjda misle da ako je mogao jedan da onda moze i drugi. Nije ni cudo sto se Ivkovic ljuti jer on nikad nije dobio priliku, a svi su dobili. Ocito ne trebas neke ozbiljne reference za taj posao.

    Dinamo treba trenera, europskog trenera, trenercinu, a ne ova jeftina rjesenja kojima nakon par mjeseci moramo isplatiti ugovor.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Bišćan je otišao jer je imao loše rezultate, nije baš sve zavjera...Bjelica je imao odlične rezultate, pa je potjeran i svejedno ga se nazivalo mamićevom kujicom.
  • Salva
    2.4k
    Ajde molim vas, Jakirovic bio na razgovorima kod Mamića. A tko nije bio? Bjelica nije? Ademi, Oršić, i slični, zar su oni izbjegavali Mamića u širokom luku ili su bili profesionalci i radili ono šta su morali? Jakirović je tada trebao preuzeti Dinamo, a gdje je trebao ići nego kod Zdravka koji je tada bez obzira šta je bio u Međugorju, i dalje bio gazda kluba.

    Ako ćemo brojati Jakiroviću sastanke u Međugorju, onda nema “ispravne” osobe koja je prošla kroz klub zadnjih 15 godina.
  • Schpatz
    418


    A ti si zbilja naivan, ako mislis da nema mamiceve struje u klubu i koja pokusava napravit sve sto moze da sabotira ovu anit-mamic stranu. I koliko vidim, jako se dobro uspijeva sa miniranjem svega sto nije blagoslov mamiceve kurve peras i ostale ekipe. Mumija je tak i tak samo pijun, on valjda vise ne zna kak se zove. I zato sam napisao, onaj tko ne vidi da je ova borba jos traje i da je puno kompliciranija nego kaj je bila dosad, ona fkt ne znam.

    I da i prije 15 godina je bio poslodavac Dinamo, a svi znamo kak je to i na kaj je to licilo.

    Ali nema veze, Jakirovic je strasan, sad ce to bit europski, vrhunski Dinamo. Nikad jaci, nikad bolji. Povedi nas sveti Jakire uz pomoc sveca iz Medugorja u brojne nove pobjede.

    Ugodan dan svima, neka ste vi veseli zbog Jakira.
  • Hrc-Vg
    266
    Da smo doveli nekog stranca koji nema pojima o momčadi, čemu bi se mogli nadati u četvrtak? Jakir jako dobro poznaje Dinamo.
  • Tongo Doumbia
    3k
    točno to, svi su na ovaj ili onaj način komunicirali s njim jer se na drugačiji način nije moglo.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sretno profa!

    Vrlo dobra opcija po mom sudu, u Rijeku došao s jasnom idejom koju je brzo implementirao. Nadam se da će ponovit i s nama.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Mamiceva struja ce sabotirat Dinamo preko Jakira, kak da ne. Ajmo malo stat na loptu, frajer nije ni prvi ni zadnji koji je imao kontakt sa Mamicem. Mnogi su imali pa sad nemaju.
  • marcio amoroso
    34k

    Dinamo ne traje do četvrtka. De Zerbi je Brighton postavio na nogometnu kartu Europe i zaradio im 300 milijuna eura u dvije godine.
    De Zerbi zarađuje dva milijuna. Dinamo je Čačiću i Bišćanu u godini dana skoro isplatio ugovor De Zerbija. Eto gdje mi griješimo i šta radimo.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Ne čudim se ovom ..Svaki ozbiljan trener neće doći dok je rasulo u klubu ..Da imaš zdrave odnose u upravi imali bi i kvalitetnog trenera...Jakir je radio dobar posao sa Rijekom ali iskreno za HNL dobar ,a europa nula bodova
  • Mali dioničar
    15.1k
    Dinamo ne traje do četvrtka. De Zerbi je Brighton postavio na nogometnu kartu Europe i zaradio im 300 milijuna eura u dvije godine.
    De Zerbi zarađuje dva milijuna. Dinamo je Čačiću i Bišćanu u godini dana skoro isplatio ugovor De Zerbija. Eto gdje mi griješimo i šta radimo.
    marcio amoroso

    Kad napišeš ovo i staviš u jednadžbu da su odštete za Atiemwena, Bočkaja, Boška Šutala i Perkovića mogle platiti još i premiju na tu plaću za De Zerbija kao naknadu za duševnu bol koju nosi HNL, dođe ti sjesti i plakati.
  • The Undertaker
    4.6k
    Jakirović je vjerovatno bolji trener od Bišćana ali je, sa aspekta onoga što Dinamu stvarno treba, nedovoljno dobro rješenje. Nadam se da će biti dovoljno pametan da potraži savjet od pametnijih (Bjelica) kako se priprema i gradi ekipa u Dinamu jer to nije mogao nigdje naučiti.
  • Majki2111
    2.8k
    Zanimala ni me anketa koliko je Dinamov puk spreman podržavati Jakira, ako su Bišćana samo nekoliko mjeseci...
  • Infinity
    15.5k
    Ja sam za smjenu odmah danas :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.