• DrawTube
    4.7k
    Nije mi Jakir ni u top 5 krivaca za današnji poraz, bez obzira na stav mlakonje.

    Uz ovakve promašaje, dodavanja i završnice nismo ni x zaslužili. Ne znam što bi trener trebao napraviti kad mu momčad igra kao Slaven
  • Infinity
    16.3k
    Ne znam što bi trener trebao napraviti kad mu momčad igra kao Slaven
    1mReplyOptions
    DrawTube

    Pa trebao bi napraviti da ne igra kao Slaven.

    Aj Jakire...
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Igrački nikad jači Dinamo, ostali svi nositelji igre, pojačali se na svim pozicijama praktički, a igramo sve gore i gore. Hvala Jakire na prošloj sezoni, ali ovo očito ne ide...
  • Jaro
    7.3k
    pogledaj do hajdukovog gola, igrac nas u zadnjoj trecini (obicno Baturina) stigne loptu a nitko ne prilazi - da nebi slucajno otvorio prostor za neku mogucu kontru... Trener bez muda nije trener za Dinamo. Karabag i ovi nasi poluamateri su nam zamazali oci, ali Rijeka - 0 od igre danas 0 od igre, Osijek - 0 od igre...
    Isti nogomet ko pod Kopicem.
    Ako si u banani i cijeli klub je na dnu zovi papcinu Jakira i njegov Dinamo da te podigne...
  • Kruno
    305
    Izgi dvije jace utakmice lako Istru dobiti. Sramota.
  • cibona
    2.8k
    Trener je taj koji mora znati motivirati igrače za "slabašni i jadni HNL", a ako nije u stanju držati autoritet u svlačionici, onda ni ne može biti trener.
  • hardek
    2.8k
    Nadam se da je Jakir konačno progledao i da 3-5-2 u derbijima nećemo gledat. To što nas Šibenik i Gorica zbog nedostatka kvalitete ne kažnjavaju ne znači da ko god ima i malo talenta u ekipi neće. Da smo ostali u 4-3-3 gol nebi primili da igramo 6 utakmica zaredom
  • Markelo
    2.6k
    da, al ga u 4-3-3 ne bi ni dali.
  • hardek
    2.8k
    Hvala bogu ovako smo ga dali pa se isplatilo :lol:

    Kako god bilo ovaj poraz koliko god odvratan bio se mora progutat i iz njega nešto naučit inače đaba sve

    3-5-2 je samo zamaskirao cijelu sliku našeg nogometa. Mi u 3-5-2 stvaramo šanse jer igramo sa jako puno rizika i u presingu po izgubljenoj lopti u tranziciji stvaramo šanse.
  • Orc123
    7.8k
    kako znas? A ovako smo ga dali?
    U 433 smo stabilniji, a zasto nismo bili konkretniji je na treneru! Sad ce se izvlaciti na nedostatak Misica ali mi smo energetski usli nikako i cijelu utakmicu ko da nismo imali zelje!
    Prihvatio bi da je i do igraca ali jel ovo iznimka danas ili smo i protiv Osijeka a pogotovo protiv Rijeke igracki bili cak nadigrani u dobrom dijelu utakmice??
  • Markelo
    2.6k
    Eto da smo u 4-3-3 odigrali 0:0, rekli bi Profa pička na Maksimiru čuva bod protiv raspalih tovara
  • Orc123
    7.8k
    a sta je bilo peotiv Osijeka dobar dio utakmice u 352 i peotiv Rijeke pogotovo u 352 kad smo bili cak i nadigrani.......jel ovo danas izuzetak ili peotiv svih smo bili jako tanki?? A ne zaboravimo i Qarabah kojeg smo prosli lagano kad se vidi rezultat ali....kad pogledas tekme moglo je to sve otici i na drugu stranu!
  • Vrdjuka
    64
    Jedna nepopularna… bez pobjede protiv Rijeke, Trnja, Hajduka j vjerojatno Bayerna… trese li se klupa Jakiru?

    Ajmo nasi vrli novinari, znamo da citate, jedan suhoparni clanak Nicote o tome, pliz
  • quizzy86
    61
    igra u derbijima ne obecava, sramotne partije koje bude veliku dozu pesimizma uoci utorka..
    znaci dva protivnika, jedan nakon teskog debakla u sloveniji i jedan koji je u totalno kolapsu i krizi upravljanja, a mi totalno bezidejni i bezmudi..
    jakir, kredit koji je zaradio protiv qarabaga ce brzo ispustit ako ovako nastavi, ne treba dramit al ovo se vise ne smije ponovit!!!!
  • E46
    617
    U derbi gdje si nadmocniji puno od protivnika pravi trener uđe sa presingom na protivnika da se ovi ne mogu sastat sa loptom, koga se imas bojat bokte je.o na svom terenu si pred 20 tisuca navijaca izadi van i pokidaj ih u prvih 20 minuta nemoj da centra pređu, jebemu nogomet vise i sve, bolje nekad izgleda utakmica zupanijske lige jer tamo ima boljih trenera od ovog klauna, da ima imalo morala sad bi na presici podnio ostavku jer sramoti sveto ime Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.