• kibic11
    131
    prljave igre igraju "igrači" odbjeglog bjegunca....
    čekaju se izbori i metla svim lopovima i petoj koloni u klubu! do tad nažalost, sportski uspjeh će izostati...jer nekima to nije u interesu
  • Jurki
    9.5k
    Zanimljivo kako se Krznaru, Kopiću, Čačiću i Bišćanu praktički idući dan nakon otkaza najavilo tko dolazi na njihovo mjesto,a trenerčini se nakon 4 i pol mjeseca nije mogla nać ama baš nikakva zamjena? Zanimljivo,u svakom slučaju...Sibirski plavac

    U svakom iole normalnom klubu u kojem se zna kaj treba ko raditi SD ima na brzom biranju bar 3 trenera. Ups pa mi nemamo SD-a.
    Ova nasa sposobna uprava nece smjeniti trenercinu tak dugo dok oni ne odu. Jakir im sluzi ko smokvin list jer se sva krivica s razlogom svaljuje na njega.
    Ali isto tak svi mi znamo da je krivica fifti-fifti uprava i trener.
    Ocekivati da kujsa dopelja neko kvalitetno rjesenje je iluzija.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Ljudi moji, ako ovaj klaun i dalje ostane trener Dinama, mi prvaci nećemo biti, to je sigurno 100%! Dinamo nikad gore nije igrao, NIKAD GORE, a pratim ga cca. 25 godina.
  • Mali dioničar
    15.1k
    @Peškaman

    S obzirom na to da si na temi Novi trener Dinama grudobran trenera Jakirovića, odgovorit ću ti na prikladnijoj temi.

    Znamo kako je išla Jakirovićeva priča s Dinamom.

    kolovoz 23 - spreman sam
    rujan 23 - bit će bolje nakon reprezentativne pauze
    listopad 23 - bit će bolje nakon reprezentativne pauze
    prosinac 23 - super, ide prijelazni rok, dovodim rakete
    siječanj 24 - školuje ga Čabraja
    veljača 24 - školuje ga Čabraja 2. put

    Čini mi se da u Dinamu konce prijalznog roka vuče malo Marko Marić, malo Sergej Jakirović.

    Mariću bih alocirao povratak KTC, dolazak Kaneka, Ogivare i Pierre Gabriel.

    Trebalo biti biti vrlo neobjektivan i zlonamjeran za zaključak da KTC i Kaneko nisu plus za ekipu, a vidjet ćemo što će biti s Ogivarom i Pierre Gabrielom.

    Čini mi se da je Uprava plus Jakir zaslužna za Tibora, Kulenovića, Ademija, Živkovića, Hoxhu i odlazak Ljubičića.

    Znači kupljen je Hoxha koji nema apsolutno nikakav potencijal prodaje, a prodan Ljubičić koji ima potencijal i napretka i prodaje da bi se oslobodilo mjesto mlađahnom Ademiju koji je valjda projekt kluba za iduću sezonu jer ovu ga nisu ni prijavili za Europu. A prodali su Ljubičića koji je igrao europske utakmice visoke razine na dva kluba na dvije pozicije i značajno je mlađi.

    Hoxha je ne loš za statistiku kakvu nudi Sofascore - površnu.

    Opet, kad pogledamo da je Špikić sa manjom minutažom od Hoxhe zabio gol Gorici i namjestio gol protiv Lokomotive, Hoxha bi mogao na instrukcije kod Špike. Nadodat ću i da je Hoxha promašio gol s peterca za vodstvo u Kranjčevićevoj na asistenciju Kaneka.

    Vratio je Živkovića. Živković je igrao 3 utakmice - 2 puta Lokomotiva i Istra. Dinamo je osvojio 4 boda u te 3 utakmice uz gol razliku 3:5, a Živković je bio smiješan. Hej, primljeno 5 golova u 2 utakmice protiv Lokomotive! Još je za to plaćeno 100.000 eura Lokomotivi koja je rekla "hvala dečki" i u dvije utakmice s Dinamom osim 100.000 eura inkasirala 4 boda, a jakirov Dinamo 1.

    Dinamo kakvog ja zamišljam, a i poznajem nije opijen pobjedom protiv Gorice 2:0 i vikanjem "sviraj kraj" na 1:0 protiv Rudeša. Gorica ima toliko loše stopere i tako tanak kadar da bi im Dinamo za dobar dan trebao dati 4-5 komada uz feštu na tribinama, a ne da kod 1:0 Jurić izlazi sam na Zagorca. U veznoj liniji igra Soldo koji u Dinamu nije u prvih 10 veznjaka i onda se slavi 2:0 protiv Gorice.

    Po meni bi jedino normalno i to s trenutnim kadrom bilo da se Gorica, Rudeš, Istra i Belupo ispraćaju sa 4 do 6 komada, Lokomotivu i Osijek pobjeđuje, a protiv Rijeke i Hajduka se igraju derbiji gdje želim bolji međusobni omjer u 4 susreta. Trenutno imamo sve samo ne to.

    Moj je zaključak da je Jakirović loš trener. A jedino lošije od Jakirovića kao trenera Dinama je jakirović u ulozi sportskog direktora Dinama.
  • Peškaman
    2.9k

    Nisam grudobran Jakirovića i ne volim da me se percepira nečim kao što je da sam protivnik nečega samo zbog mog drugačijeg mišljenja.
    Pogotovo njegove klaunske izjave poslije utakmica gdje mu je ekipa imala posjed ovo ono,ali nisu dali gol 90 minuta.
    Ako imaju planski cilj dovesti nekog stručnog trenera iza kojeg će stati,u redu,daj mu otkaz,nisam protiv toga kao što sam i napisao u navedenoj temi,Jakirović je kriv ali nije jedini,postoji krivnja i drugih.
    Mišljenja sam da u trenutku kada u sljedećih 15ak dana imamo 4 utakmice,traženje vatrogasnih rješenja kao što je i sam Jakirović bio kada se dalo otkaz Bišćanu neće donijeti ništa novo.
    Tvoje mišljenje o Jakiroviću kao SD u potpunosti podupirem i ne prihvaćam da trener bude i SD,nego treba dovesti stručnog,mladog čovjeka,ali to je opet krivnja uprave i njihova nesposobnost da dovede nekog.
  • SAS1987
    13.9k
    kolovoz 23 - spreman sam
    rujan 23 - bit će bolje nakon reprezentativne pauze
    listopad 23 - bit će bolje nakon reprezentativne pauze
    prosinac 23 - super, ide prijelazni rok, dovodim rakete
    siječanj 24 - školuje ga Čabraja
    veljača 24 - školuje ga Čabraja 2
    Mali dioničar

    20.4 - školovat će ga Ćabraja 3 :lol:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sergej 'moramo biti bolji' Jakirević.
  • Debelko
    210
    Ako barem hocu probat da budemo prvaci on mora dobit otkaz. Ovako stvarno ne moze i ne smije dalje ici.
  • mali M
    3.9k
    Bišćan je u počektu bio autoritet u svlačionici da bi na kraju bio sve nepoželjniji i nepoželjniji. A pogotovo im se zamjerio kada je rekao da ima možda 10 igrača na koje se može osloniti. Uz užasno vođenje utakmica, kondicijsku pripremu, njegova beskrvnost je bila kap koja je prelila čašu.Nevo7
    sve ovo možeš napisati i da samo zamjeniš Bišćan sa Jakir. Doslovno svaku stavku! Al Bišćan je imao pravo na kiks i pol (karikiram), a Jakir se i dalje drži uvjerljivo kao najlošiji trener Dinama u ohoho. Sad je čak i jasno da ni Bišćanu nisu dali niti jedno adekvatno pojačanje. Mislim da je on na kraju sam potonuo i tražio izlaz jer je vidio da će ga žrtvovat.
    Ovo ne kažem sad tebi, ali malo mi ide i na živce ovo dijeljenje krivice sa upravom što se tiče Jakira. Sve okej, ali brate mili imaš avione u momčadi. Meni nije jasno što je tu teško uigrati? Hoxa dobi loptu, zašprinta se napred, gurne loptu Batici, utrči prema šesnaestercu da odvuče obranu, a Batica gurne Ogiju da probije po boku i onda ubačaj visoki, niski, ulazak u 16, pa povratna, ma što želiš . To je sa Oršićem rađeno milion puta. To je osnovnoškolska akcija koju mi nemožemo vidjeti kod Jakira. Doslovno jednako sa desne strane ponoviti! Normalno to kad ponoviš dva tri puta, jednom će zbilja Batica i odigrati Hoxi u for, jednom će prodat lažnjak i sam se sjuriti na udarac.. Nije tako teško! Utreniravanje akcija nije kvantna fizika!! A Dinamo ima takve igrače da može sa najobičnijm napadanjem prostora dominirati našu ligu bez beda. Nemojte me sad učit trenerskom poslu, jer to nije poanta, samo sam napisao osnovne akcije kad imaš brza krila i dobre bekove i nekog razigravača u sredini.
  • wolfgang14
    1.1k
    ma ja sam uvjeren da nije bivsi cisto iz razloga jer nemamo koga dovesti. Volio bi znati jel se barem kontaktirao Vaha ili jel se čeka otkaz Niki Kovaču ali to je sad preambiciozno i pomalo nerealno već
  • Peškaman
    2.9k

    Kao što sam gore napisao,ako imaju spremnog stručnog trenera koji nije vatrogasno rješenje prvi sam za promjenu.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Vrati tog Brodića iz Varaždina, oslabi time Varaždin koji bi inače imao više šansi otkinuti bod Hajduku i onda mu taj Brodić sjedi na klupi. O vraćanju Živkovića i bilo kakve logike iza tog poteza da ne spominjem.
  • Facke
    2.6k



    Ma si negvi potezi nemaju logike. Zgubil se je v Dinamu. Nije za klub gde je takuv pritisak. Al nazalost , jos je trener.
  • Svi na Sjever
    2k
    Jakir ni sam sebi više ne vjeruje, to se vidi po njemu i govoru tijela pogotovo za vrijeme tekme, i bilo tko drugi će biti korak naprijed.

    I zato više ne smije biti trener, nas jedino može izvući pobjeda u Splitu.

    Tko vjeruje da on može dobiti derbi dole ?
  • Facke
    2.6k


    Nebu dobil garanterane. Pa teru bitnu tekmu je on dobil? Ni jednu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.