• jedan u nizu
    6.8k
    Meni je glupo kako se uvijek spominje da igraci ne sabotiraju trenera ili ga ne buše jer se toliko vesele na terenu nakon gola ili pobjede.

    Pa normalno je da ce svaki igrac burno proslaviti gol ili pobjedu, ali to ne znaci da ne buse trenera.

    U situaciji u kojoj bi sabotirali trenera normalno je da bi htjeli pokazati da trener ne zna voditi momcad, a da oni pobjeduju jedva, minimalno sa nekim krumpirom. A to se i dogada.
    Kada bi pobjedivali uvjerljivo, onda nebi bilo govora da ga sabotiraju.
    Kada bi stalnno gubili, onda bi njima visio ostanak u momcadi ii klubu opcenito, a i sebi bi srozali cijenu kada bi isli van.

    Tako da sam gotovo siguran da ga oni 'buše' i sabotiraju vec duze vrijeme, kako sam i pisao prije vise mjeseci. Slavljem i srecom nakon pobjeda osiguravaju sebi mir kod navijaca, ali igrom pokazuju da nemaju bas neke volje. Jedan Rile postane miljenik navijaca jer vise energije potrosi na mahanje rukama prema publici, Kaneku i sucu nego sto potrosi na trcanje.

    Nece oni javno govoriti protiv trenera, nitko nije tako lud. Tko bi htio srat po treneru i onda docekat novog. Tocnije, koji bi novi trener htio igrace koji javno seru po njegovom prethodniku? Nisu nista ni protiv Cacica govorili, a dobro se znalo da ga ne jebu ni 5%. Tek kad je otisao su neki poceli pricati kako nisu dobro radili s njim.

    Prvi inajveci krivac je trener. A zatim i igraci koji 'buse' trenera, ako cemo vec spominjati taj izraz.

    p.s.
    Ne zazivam Biscana ali cu samo dati primjer. On je ocigledno bio autoritet u svlacionici, i njegova igra je bila drugacija, igraci su puno vise trcali i radili za ekipu. Mozda je to bio razlog zasto su izgledali lose nakon 70min (uz losu kondicijksu pripremu), ali tada nije bilo ni potrebe izlaziti van sa natpisima da ekipa stoji iza trenera. Da su senatori stali iza trenera. Da je Aki otisao do Vlatkice da pruzi podrsku treneru. Nije bilo potrebe jer se znalo da ima njihovu podrsku. Covjek nakon AEKa dode u svlacionicu i ispricava im se jer im je uzeo snove. Ovaj jazavac izgubi od 15 slabijih ekipa i onda optuzuje svakakve igrace, i svi su krivi samo ne on.
    Pa nek me netko uvjeri da su igraci iza njega i da ga ne sabotiraju, mos mislit!
  • kibic11
    131
    veliki broj igrača je rekao da im je bišćan najbolji trener, al glavno da ste zazivali yakira, evo vam ga, nosite si ga doma slepci!!
    sramota kako se po bišćanu pljuvao nakon dvije tekme loše, a ovaj uništava dinamo, kao i uprava lopovska. kako je neko rekao, bolje ne zaslužujemo.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Ne da ne buše trenera nego ga brane od otkaza. Ta senatorska klika buši Dinamo i treba ih sve skup poslat na tribinu dok se ne razazna jel buše klub samo zato kaj su glupi il kod nekih od njih postoje i gori razlozi.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ne da ne buše trenera nego ga brane od otkaza.FBOY Thot Leader Supreme

    Svakako. To znaš ili?

    Možda to ide u nepopularna mišljenja.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Pa kolko put su bile ove priče da je Ademi išel objasnit upravi da je Jakir dobar trener i svlačionica stoji uz njega. Ja niš ne vjerujem Ademiju.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Pa kolko put su bile ove priče da je Ademi išel objasnit upravi da je Jakir dobar trener i svlačionica stoji uz njega. Ja niš ne vjerujem Ademiju.FBOY Thot Leader Supreme

    Kolko put?
    Ti ne vjeruješ Ademiju, ja ne vjerujem novinarima da mi kažu da je vani dan.
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Ne trebaju ti novinari niš reć da bi znal da je Ademi mamićevac.
  • Nevo7
    636
    Ne zazivam Biscana ali cu samo dati primjer. On je ocigledno bio autoritet u svlacionici, i njegova igra je bila drugacija, igraci su puno vise trcali i radili za ekipu. Mozda je to bio razlog zasto su izgledali lose nakon 70min (uz losu kondicijksu pripremu), ali tada nije bilo ni potrebe izlaziti van sa natpisima da ekipa stoji iza trenera. Da su senatori stali iza trenera. Da je Aki otisao do Vlatkice da pruzi podrsku treneru. Nije bilo potrebe jer se znalo da ima njihovu podrsku. Covjek nakon AEKa dode u svlacionicu i ispricava im se jer im je uzeo snove. Ovaj jazavac izgubi od 15 slabijih ekipa i onda optuzuje svakakve igrace, i svi su krivi samo ne on.jedan u nizu

    Bišćan je u počektu bio autoritet u svlačionici da bi na kraju bio sve nepoželjniji i nepoželjniji. A pogotovo im se zamjerio kada je rekao da ima možda 10 igrača na koje se može osloniti. Uz užasno vođenje utakmica, kondicijsku pripremu, njegova beskrvnost je bila kap koja je prelila čašu. Pa i njegova transfer politika, zaziva pojačanja a pojačanja koja je dobio na njegov zahtjev nije niti koristio. Bernabeua je sam tražio. Ne trebaju nam treneri koji se uče na Dinamu. On je svoje znanje prije Dinama pokazao u mladoj repki gdje smo gubili na isti način kao i kad je nas vodio. Na stranu svega kaj je velik dinamovac i kaj je "naš". Pa i Jakir je velik dinamovac. Ali istina se treba reći.

    Trenutno "senatori" brane trenera od otkaza. Zanimljiva okolnost jer inače oni dolaze do Uprave i pokazuju palac dolje. A to nije niti zdravo niti dobro. A brane ga jer su svjesni da su itekako svojim igrama odgovorni za stanje u klubu. Na njihovu sramotu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Ne trebaju ti novinari niš reć da bi znal da je Ademi mamićevac.FBOY Thot Leader Supreme

    Ovo ću quotati čisto da ljudima ne promakne ovaj biser i što je autor između redaka htio reći.
  • jedan u nizu
    6.8k

    Znas kako smo si pricali za tovare kada su krenuleprice o high kickovima Livaje i nemirima u svlacionici?

    Kako su oni odjednom poceli izlaziti van sa suprotnim tvrdnjama i alibijima, demantirali sve.
    Svi smo govorili kako to govore upravo zato jer ima necega, inace se nebi obazirali na to. Morali su dati javnosti neku svoju sliku kako bi sacuvali obraz, ali svi smo tvrdili da to rade jer je ocito pola toga istina.

    Sad ti meni reci zasto onda svaki tjedan cujemo kako igraci staju uz trenera, i kako ga cuvaju od otkaza? Eto samo tako reda radi? Jer to do sada nikad nisu cinili, nikad trener nije dobio toliko 'podrske' od igraca.
    To je po meni cisti dokaz da on podrsku nema, ali da se odlucilo u javnost ici sa tim pricama jer je odluceno da on ostaje trener. Jer bi se to protivilo upravi, koja ga drzi na poziciji, a da igraci javno pricaju protiv njega. Jer javnost mora biti uvjerena da su igraci iza njega, i to 'kupuje' mir kod navijaca, jer ga jedino zbog toga trpe.
    Jednom kada javnost skroz okrene leda treneru, on je bivsi, i to Vlatkica dobro zna, zato i idu te price kako svi stoje iza njega.
  • Nevo7
    636
    Slažem se. Igrači ga brane jer su sami svjesni da nisu za prvih 11, ovako igraju. "Brane" ga isto zbog mira u kući, jer nema njihovu podršku, posebno od igrača sa klupe. A Uprava ga brani, to pogotovo preko senatora, jer bi sama sebe posrala u usta. On je njihov izbor. Kao kaj je Bišćan bio Šimićev, da bi mu on i presudio. Ako bi Uprava presudila Jakiru, dokazali bi da nemaju pojma, niti sa vođenjem kluba, niti sa biranjem trenera, a sa biranjem igrača smo sve vidjeli. Njihovi igrači su koma. Igrače koje je Šimić doveo i želio dovesti preko svojih veza i crnih bilježnica su dobri (od Kaneka, do Ogiware koji je isto bio kontaktiran zahvaljujući Šimiću do Titratuija koji dominira u Alžiru i ne gine mu odlična karijera).
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ove price da nemaju koga staviti su iskreno smijesne, u ovoj situaciji on mora dobit otkaz, to je onda i samarcina Ademiju i tzv. senatorima, tj.seratorima, dovest novog trenera da se izazove šok kod igrača, predstoji nam turbo mjesec i moramo ovog skinuti, realno Varazdin doma cemo dobit i da mumija sjedi na klupi, ako je Jakir dosao da pobjeduje raspalu Goricu i prica se o super igri, Gorica ima 4 utakmice 4 poraza ovu polusezonu, takve tekme moze vodit i trener iz 3.lige, zar smo zato placali ovog trubadura?? Uzas. Ono sto je daleko najvažnije za Dinamo - taj Jakir rusi cijenu jednom Baturini, ne vidim tko je napredovao kod njega, nikoga nije promovirao, uzas od trenera, otkaz danas!!!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jel Graham Poter otišao iz Brightona za Chelsea , je. Zašto? Bolja ekipa.
    — PlavaSlavonija86d

    I nakon toga Brighton ima značajno bolje rezultate nego od Chelsea.

    Nadam se da nas ne čeka isti scenarij. :smile:
    Mali dioničar

    tražim jedan stari upis o statistici pa sam na ovo naletio

    this didn't age well :grimace:
  • Mali dioničar
    15.1k
    this didn't age well :grimace:Gražvydas Mikulėnas

    :lol: :lol: :lol:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Znači,izgleda da će trenerčina nastaviti dalje jer debili nemaju nijedno moguće ime da ga naslijedi. A o otkazu se priča od Balkannija koji se desio u LISTOPADU!! Znači 4 i pol mjeseca oni nisu uspjeli naći nijedno solidno ime da ga zamjeni? Blago nama kad nam takvi vode klub. Zanimljivo kako se Krznaru, Kopiću, Čačiću i Bišćanu praktički idući dan nakon otkaza najavilo tko dolazi na njihovo mjesto,a trenerčini se nakon 4 i pol mjeseca nije mogla nać ama baš nikakva zamjena? Zanimljivo,u svakom slučaju...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.