• Mali Zeus
    9.8k
    klasika nakon svakog poraza. On kao ljut, razočaran, nije mu jasno što se dogodilo, on je sve dobro pripremio, ali igrači nisu pratili i onda velevažno, strogo najavi rezove za sljedeću tekmu...

    Koji kurac ti ne igra mali Sučić nego ideš s teretnom veznom linijom di Mišić sve radi. Koji kurac Morena odmah u vatru (najavio je da će igrati i sljedeću..), koji kurac vadiš Kaneka, koji kurac misliš postići sa Špikićem jebotepas glupog
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    popišaj se po hejterima.Mr Anderson

    Ništa osobno protiv kolege ali moram se vratiti na ovaj komentar jer se baš popišao po svima nama

    Hvala mu :heart:
  • emilperska
    3.2k
    SN napisale clanak u kojem se spominje sve, samo ne otkaz treneru.. Pa mi recite da ga se ne stiti medijski i politicki..
    Index pise da ce nakon Istre Jakirovic radit rezove, dakle i on zna da ce ostat
  • plavi72
    720
    Tvoja najveća isprika za sve ove poraze je odlazak !
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ah te famozne pripreme.

    Da mi je znati logika ljudi koji misle da trener koji nema pojma kako bi mu momčad trebala igrati za vrijeme sezone misle da će na pauzi od natjecanja posložiti momčad.

    Svi normalni vidjeli smo da se kupuje vrijeme, da se igra na X protiv Hajduka tako da se uhvati vremena za taj bauk od priprema.

    Osim toga, ovo je najbezobraznija osoba u povijesti Dinama.

    Odnos znanja i pokazanog i odnosu na samouvjerenost i gard je frapantan.

    Jedina osoba koja trenutno ima PRO licencu u klubu koliko ja znam je Sandro Perković kojem bi svakako trebalo povjeriti vođenje momčadi od danas na dalje.

    A paralelno tražiti rješenje za sportskog direktora, direktora škole i trenera.

    Svaka čast onom ljigavom Podnaru koji je srao nakon odlaska Šimića. Koji je sad rezultat Podnarove, Vlatkine i Mumijine ingenioznosti. Odite svi doma, zalutali ste u nogomet.
  • masacusec
    3.1k
    Jel i Šimić kriv za ovu mamićevu spodobu od trenera?!
  • Mali Zeus
    9.8k
    ma nema index pojma, oni samo pišu kaj je on rekao ili kaj su čuli.

    Ali ti famozni rezovi. Da nije tragično bilo bi smiješno.
  • Noel
    4k
    Sergej Jakirović više nije trener prve momčadi Dinama! To želim danas od kad sam se zbudil pročitati,još uvijek ništa. Dokle..
  • Ban
    698
    Znamo da neće rezat Ademija, Mišića i Rileta jer mu o njima ovisi svlačionica. Živkovića i Hoxhu je sam doveo i za Živkovića rekao da igra i sljedeću. Ostaju Baturina, Perković, Kaneko i eventualno Zagorac.
  • javolimtebejako
    724
    kako si me scimao na milisekundu...
  • emilperska
    3.2k
    Kad im je trening danas?
    Makar siguran sam da će vodit trening, Čačke je isto tako na dan otkaza vodio trening..

    Makar iste ove rasprave smo imali i nakon Gorice i Viktorie, a on je i dalje tu i bit će i dalje tu do nekog sljedećeg kiksa koji će Mumiji donijet srčani pa će mu iz predostrožnosti dat otkaz da ne sjebe koncept izbora, jer jebiga novi kandidat..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k

    bitan je trenutak objave ovog članka, znam Vicu, veliki dinamovac i on 100% radi za dobrobiti kluba, ovdje je radio damage control jer se u tom trenutku na veliko pisalo o djelovanju mamića iz sjene. nisam se složio sa ovim tekstom ali ovaj tekst nije namijenjen pravim navijačima već fotelja navijačima koji samo seru po fb itd....
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ukoliko ostane i ne dobije se Istra budite sigurni da ce bit do kraja sezone jer nema sanse da preuzmu krivicu i priznaju da su doveli trenera koji nije za dinamo
  • Ban
    698
    Znamo da neće rezat Ademija, Mišića i Rileta jer mu o njima ovisi svlačionica. Živkovića i Hoxhu je sam doveo i za Živkovića rekao da igra i sljedeću. Ostaju Baturina, Perković, Kaneko i eventualno Zagorac.Ban

    Zaboravih Mišićeve kartone. Na sreću se sam odrezao za Istru. To znači da ćemo gledati Sučića, Ademija i Bulata/Baturinu u sredini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.