• Jaro
    5.9k
    pa vec je izbio toliko (ispadanje iz EL, porazi u KL) plus nemjerljivo - igracima pod njegovim vodstvom ce padati vrijednost... Jedan los trener je skuplji od Mourinha, pogotovo za klub poput Dinama...
  • emilperska
    3.4k

    Željko Kopić je dobio West Ham i Sevillu, a otkaz je popio radio poraza od Hajduka. On od Gorica, Loksi, Istri nije nikad gubio.
    Ali da, trener koji nikad nije trebao biti trenerom Dinama..
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Kopić je imao bolji skor od jakirovića i biščana. Doduše, imao je i bolju momčad, ali i teže protivnike.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    možda da igračima da još koji slobodni dan, malo godišnjeg i to?

    znaš kad bi mi igrač išao na godišnji dok lovimo trofej u najbitnijoj sezoni ikad?

    Đoletani moji, plaćeni ste u prosjeku 500k EURA godišnje da trenirate dva puta dnevno i budete spremni i našpanani. Jebite kurve i opijajte se po Beogradu kad odete u mirovinu
  • cibona
    1.6k
    Dobro da je kolega plavac dobio 7 dana odmora, inace bi se ova tema bi se pretvorila u cirkus. Mislim da su svi konacno progledali i shvatili da populistima poput jakirovica nije mjesto u dinamu.

    Apsolutno niti jedan igrac nije napredovao od kad je on dosao, i to vec samo po sebi dovoljan razlog za smjenu. Senatori nam igraju kao veterani, a ovi mlađi igraju kao juniori.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Sad bih odgrizao ruku za Čačića. Toliko je prevarant profa loš.
  • Jurki
    9.2k
    Konstantno se potvrđuje teza da je jeftin trener = najskuplji trener.
    Da smo mi normalan klub imali bi trenera koji svojim znanjem i autoritetom ima najvecu placu u klubu.
    Jos kad bi bar imali srama svi u lancu.. od uprave, trenera i igraca.
    Ovo kaj se u Dinamu i od Dinama radi to je tragedija.
    Nemrem opisati kak sam ljut i raspižđen.
  • Doktor Kunić
    2.7k
    Nemrem vjerovat da je ovaj i dalje trener. U situaciji kad mi očajno moramo loviti titulu uprava i dalje podršku daje Sergeju. Nakon svega. Pa jebem ti sve po rodu i broju. Ovo nije dobro
  • Klenx
    4.3k
    Čoban još nije otkaz dobio?


    Jel lajkao kakvu pičku u međuvremenu?
  • Noel
    4.2k
    CEKAM JEBENU VIJEST DA JE OVAJ KLAUN BIVŠI! JEL TRAŽIM PUNO!?!?
  • masacusec
    3.2k
    Ovo je ruganje tribini i zdravom razumu!
  • Rakovica1986
    537
    Puno komentara na puno tema o ovome i onome, u igračima i nezalaganju i slično. Jedina prava istina je da SJ kao najgori trener u povijesti Dinama MORA dobiti otkaz već danas. Ovo nije nogomet, ovo nije Dinamo. Pročitan si Jakire, nogometne ideje su ti na razini NK Maksimira, uzmi tu lovu i gubi se iz Dinama skupa sa onim smradovima koji su te postavili.
  • Mandelinho
    330
    Vidim da ste sve svi raspisali ali teško je išta reći nakon jučerašnjeg dana.

    Smatram da Sergej nije loš trener, a isto tako smatram da smo dobili dva glupa gola na startu utakmice, iako činjenica da mi nismo uopće zabili gol je zabrinjavajuća.

    On je trener ala Niko Kovač koji voli radnu ekipu a kod nas imaš “društvo” u kojem je i Mišić jedan od kolovođa i mislim da on njemu niti ne odgovara kao igrač ali nema cojones posjesti ga na klupu, slična je situacija i sa Brunom.

    Mišiću je ovo već treća ili četvrta asistencija za gol protivničkoj ekipi.

    Ako Jakir preživi do vikenda i ako ne razbiju Istru mislim da je bivši, iako ne znam tko nakon njega.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Status je sljedeći, ovaj nema šanse da da otkaz, da je imao obraz dao bi ga davno. A ovi njegovi nadležni mu neće dati otkaz jer znaju da onda treba keshirati čobana, onda trebaju oni radit, onda treba platit i sd, a od čega??? Misli da nema smisla ni dovodit brekala i plaćati ga za drugo mjesto. Treba najvažniju sezonu ikad žrtvovati i potjerati ih sve odozgo prema dole, Dinamo Zagreb iznad svih majku vam hebe hoštaplersku
  • bongo
    686
    Evo nakon prospavane noći razmišljam si hipotetsko pitanje. Znajući da Gorica nije klub koji pliva u lovi i koji pazi na troškove bi li pristali da im Jakirović bude besplatno trener do kraja sezone. Naravno ne govorim da ga mi poklanjamo ili nešto nego samo u teoriji bi li sada uzeli takvog trenera na klupu da im je to moguće bez ikakvog plaćanja.

    Stvarno me zanima razmišljanje njihovog predsjednika Črnka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.