• Mali dioničar
    14.3k
    Ova momcad nije slagana za Jakira, koji je radni trener, voli agresiju, brzinu......a tu ima previse impotetnih umjetnika.i more je plavo

    Stani, Dinamo klub koji redovito igra skupine europskih natjecanja nije slagao momčad za trenera koji se nikad ni sa jednim klubom nije plasirao u europska natjecanja?

    Stani, klub koji protiv u 90% utakmica ima premoćan posjed lopte nije slagao momčad za trenera koji ne zna koji kurac da mu momčad radi u situaciji kad ima posjed?

    Ja sam šokiran zbog nemara kluba.
  • austrijanac
    2.7k
    Zločin protiv zdravog razuma je ostavit ovog čovjeka na klupi.

    4 od 5 zamjena je danas katastrofalno odradio, Vidović i Sučić mu se nisu ni zagrijavali, a veterani su mu odigrali veteranski nogomet.

    A najava da idu rezovi nakon Istre, pa kog ćeš srezat? Danas je najgore igrače na terenu ostavio do kraja utakmice. Sve me strah.
  • i more je plavo
    891


    Nemoj izvlaciti dio upisa, Jakir bi mozda u drugim okolnostima imao sansu pokazati jel on moze nesto na visoj razini ili ne.
    Rekao sam da je uprava kriva sto je izabrala profil trenera koji ne odgovara igracima koje ima, a ni oni njemu.
  • Ban
    698

    Očekujem Kaneka i Perkovića na klupi.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Meni je u svakom slučaju kao navijaču Dinama čast da klub ima ovakvog svjetskog stručnjaka na klupi.

    Primjećujem da je za vrijeme zimske pauze radio na usavršavanju stranih jezika pa koristi riječi poput mercato i stand by.

    Još mi je milije vidjeti da želi kazniti igrače, a ne zna da li to smije. Trener Dinama ne zna postoji li pravilnik o takvim pitanjima. Krasno.

    Isto tako, ne zna da nije u redu dijete od 18 godina otkupiti natrag sa posudbe, platiti taj čin 100.000 eura i baciti ga u žrvanj rezultatskog imperativa.

    Isto tako primjećujem da gospodin Jakirović ima izvrsno mišljenje o Dinamu kao klubu jer smatra da bi porazi od Gorice, Ballkanija i Lokomotive trebali biti standard pa ne zahtijevaju promjenu na klupi Dinama.
  • Blueshadow86
    964
    Tko ti dade trenersku licencu...
  • Dino
    2.2k
    Jebo mene pas ak ovo nije sve u nekom dogovoru s nadredenim iz Medugorja.
  • austrijanac
    2.7k

    Očekujem rezove epskih razmjera u vidu zamjene Zagorac -> Nevistić
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Mario Cvitanović najgori trener Dinama u zadnjih oho-ho godinaCrusades1986

    Mario Cvitanović je ako se ne varam potjeran nakon tri poraza u tridesetak utakmica na klupi Dinama. Ovaj klaun ih već ima 7 u deset utakmica manje. Nadamo se da će jednako završiti kao i Cvitanović, otkazom nakon teškog domaćeg poraza od Lokomotive. Bilo bi dosta simbolično jer imaju dosta toga zajedničkoga, prvenstveno to što obojica nikad nisu ni trebala postati trenerima Dinama.

    Nadam se da će sad malo splasnuti Profina sekta, gomila ljudi koja i dalje nalazi opravdanja za cirkus koji ovaj prodavač magle i dalje gura. Potpuno antipatičan lik, nedorastao klubu poput Dinama, sa neviđenom medijskom mašinerijom nakon jedinog opipljivog uspjeha u karijeri, a to je da je izjednačio uspjeh kakav su postigle veličine kao Vinko Marinović, Blaž Slišković, Branko Karačić i Husref Musemić, osvojio je bosansku ligu.
  • Noel
    4k
    Jučer 2:0 gubimo,kadar pokaže Vlatku Peras,a ona nasmijana od uha do uha i priča nekaj Mumiji. Ako netko ima sliku tog događaja nek stavi, nevjerojatno.
  • Guinness
    2k
    Jučer 2:0 gubimo,kadar pokaže Vlatku Peras,a ona nasmijana od uha do uha i priča nekaj Mumiji. Ako netko ima sliku tog događaja nek stavi, nevjerojatnoNoel

    IMG-20240123-WA0035.jpg
  • BigZ
    393
    Primjećujem da je za vrijeme zimske pauze radio na usavršavanju stranih jezika pa koristi riječi poput mercato i stand by.

    Još mi je milije vidjeti da želi kazniti igrače, a ne zna da li to smije.
    Mali dioničar
    To je TRICKY pitanje....

    https://m.youtube.com/watch?v=RHEV_KiaNVU&t=325s
  • Danko
    602
    Mudraci" kidnapiraju Jakirovića Rijeci a Čabraja im je "pod nosom" ali je valjda prejeftin. Jučer im je održao predavanje pa neka uče.
  • Guinness
    2k
    Čabraja im je "pod nosom" ali je valjda prejeftin. Jučer im je održao predavanje pa neka uče.Danko

    Tako je, treba nam još provjerenih HNL imena.
  • Mali Zeus
    9.8k
    8 poraza. 8 jebenih poraza i on je još na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.