• jedan u nizu
    6.1k
    ja i dalje tvrdim da igraci sabotiraju Jakira, jer ne mogu objasniti njihovo ne zalaganje i nedostatak trke. Gubimo 2 razlike a u napadu nikoga.
    Idu nam u kontru 3 na 3, i nitko se ne vraca nazad, u jednom trenutku su iz 3 na 3 presli u 3 na 1 ...
    Nemam drugog objasnjenja osim da je sabotaza :roll:
  • bongo
    674
    Ekipa, nije loše pomoći si pjesmom…malo kulturnog uzdizanja

    https://m.youtube.com/watch?v=4L_yCwFD6Jo
  • Klenx
    4.1k
    Mourinho za siromašne još nije dobio otkaz?

    Igrače bi kažnjavao?
    Kakvo prepotentno, odvratno, čobansko smeće.

    Smrade krkanski odi lajkaj pičke po instagramu, ostavi se ovoga…
  • Praskaton
    1.8k
    I ja to nekad pomislim,al pogledaj reakcije igraca,vidis da im nije svejedno.Da žele.
    Meni se više čini da fizicka priprema nije na nivou.Opet.5 dana nakon priprema.
    Trka nam je vecinom ganjanje protivnickih igraca sa loptom,pri tom ispadanja te tjeraju da trcis vecim intezitetom da bi pokrio teren i tu se gubi dosta energije.Razlog tome je loše postavljanje na terenu.

    Dojma sam ako dode trener koji ima ideju da ce doslovno u 2 dana ovo izgledat puno bolje.Al sad smo vec dali tovarima tolika krila da ce tesko negdje izgubit 3 boda.Nije sve u kvaliteti igraca.Motivacija,karakter,momcadski duh igra ogromnu ulogu.Kao da smo preko noci sve izgubili
  • Riot
    1.7k
    Smrade krkanski odi lajkaj pičke po instagramu, ostavi se ovoga…Klenx

    Hahahahahaha pobjeda!!

    Inače za ove što spominju Bišćana i da mu se valjda nije trebao dat otkaz šta već.. ja sam uvjeren da nakon onoga svega što je bilo u njegovom mandatu jednostavno nema te magije kojom bi on mogao dić ekipu, morao je otić. To ga je zamjenio ovaj krkan to je drugo
  • serbus
    3.6k
    E ljudi moji da je Petko zabio onaj penal ... :rofl:
  • Benito
    598
    Jel se ova tekma računa pod prvu polusezonu, pa Jakir ima kredita dok ne počnu utakmice od druge polusezone?
  • emilperska
    3.2k
    Naravno da trener nije dobio otkaz..

    Hvala ti, sto si naslov odveo u Split..

    "Svi su krivi, samo je Yakir zaslužan.."
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ovo ti se Jakire dogodi kada te kamera uhvati kako igraci treniraju a Petko stoji pored tebe kao pomocni trener.
    Ovo ti se dogodi sa ekipom kada se isti Petko zajebava na pripremama,svaku sansu koju ide 1 na 1 radi sve samo da ne zabije gol,malo rolice,malo lobanje,malo dribling i ucinka nema.Slag na tortu izadje sa terena jer je dobio udarac i zato sto uvjeti nisu najbolji. Kad takvog mlakonju od trenera ponizava jedan igrac a drugi samo "namirisu krv" onda ti se dogodi ovakva cobanska predstava.
    A sad adio i tko zna gdje i tko zna kad.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Naravno da nije,i nece sigurno sam,sve dok ga ne potjeraju
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    nije ni on lud da se odrekne odstete, zadrzat ce se maksimalno koliko moze a previdam da ce mu dat jos par kola.
  • badjibadara
    1.7k
    Kakav Dinamo ćemo gledati na proljeće?

    "Gledat ćemo puno intenzivniji Dinamo, s puno više ritma. S puno bržim protokom lopte, resposjedom, Dinamo tako mora igrati. Jer, što utakmica ide dalje, može biti više nervoze ili da tražiš gol u drugom poluvremenu, što se nekad i događa. Ali da nam bude intencija da što prije postignemo pogodak. Sve što smo uspjeli napraviti ovih 22-23 treninga i utakmicama, naglasak je bio upravo na tome."
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Skrola na zoni po temi Guzice i SiseBigZ

    To radi Jakir...
  • Blueshadow86
    964
    Ne pamtim goreg trenera. Kruno Jurčić je za tebe znanstvenik, tudume jedan!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.