• mali M
    3.4k
    to bi bilo lijepo i krasno da je to uigrana akcija, ali Mišić je iz sredine šprintao za njihovim krilom tako da nije baš taktički to postavljeno.. uglavnom, ajde da dalje ne širimo, meni je koma ovakvo uništavanje igrača na neprirodnoj poziciji kako god se zvao i koju poziciju igrao, al idemo dalje.. mogu negodovati i bez da me uvjeravate kao Otto kako je Živković odličan napadač...
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ti samo misliš da si dao argumente jer si ispisao tri velika posta. Realno, tanki su ti argumenti.
  • Jurki
    8.5k
    malo šale za 4 mil trenera. I da tocno je da veznjak mora biti u vezi, bek igrati beka, stoper stopera.
    Vjerojatno se Jakir odlucil na takvu postavu jer neke velike pretumbacije unutar ekipe mogu biti kobne u prvoj tekmi. A vremena nije bilo da se nekaj drugo slaze.
    A ova jucer se morala dobiti i dobila se.
  • mali M
    3.4k
    Ti samo misliš da si dao argumente jer si ispisao tri velika posta. Realno, tanki su ti argumenti.Mr Anderson

    ja sam za svaki svoj argument iznio zašto tako mislim i nogometno i taktički i laički.. Ti si napisao da ti je super bek bez argumenata.. i meni je u redu da su ti moji argumenti tanki, mogu živjeti sa tvojim neodobravanjem...
  • mali M
    3.4k
    Vjerojatno se Jakir odlucil na takvu postavu jer neke velike pretumbacije unutar ekipe mogu biti kobne u prvoj tekmi. A vremena nije bilo da se nekaj drugo slaze.
    A ova jucer se morala dobiti i dobila se.
    Jurki

    ma slažem se, samo me sfrče želudac kad vidim Ljubu na beku.. znam da je Jakir išao postaviti čvrstu provjerenu momčad a Mika je vjerojatno sav pod polu ozljedom pa bi Perković bio eksperiment u ovako bitnoj tekmi.. Po meni je onda i lijevi bek bitan za dovesti ako se na Perkovića ne računa.. a očito ne računa ako je točno da ga se nudi Osijeku
  • scooniepenn
    1.8k

    Apsolutno. Pa normalno da je probao zadrzati barem nesto od proslogodisnje obrane i uigranosti. Neki su ocito zaboravili da smo po prvi puta igrali bez Livija i Joze, dakle 2 stupa obrane. To je kao da Liverpoolu od utakmice do utakmice odu Alisson i van Dijk i da navijaci Kloppu prigovaraju sto mu je palo na pamet da zadrzi dio uigranih igraca u obrani. Meni neki tu djeluju kao da nisu niti na 2 mala igrali sa svojim razmisljanjima.
  • Bruh
    901
    Sad gledam replay... pa nisu ovi iz Praga ništa posebno napravili izuzev tih par protrčavanja kaj su odmah zaustavljena
  • Mr Anderson
    5.3k

    Tvoji su argumenti uglavnom laički i nema potrebe da ti kontraargumentiram. Napisao sam da s njim na beku imamo rezultate, da ne ispadamo u obrani, da sudneluje u gradnji napada, a i činjenica je da ga već treći trener koristi na toj poziciji. Ako si ti stručniji od svih njih, onda sorry što nisam primjetio. Složio sam se da donosi trku i agresiju, ali jako griješi u posjedu i predaji lopte, pa i u postavljanju koje se može ispraviti od strane trenera. Njegov doprinos na beku ni po čemu nije lošiji od doprinosa u vezi. Ne znam što se očekuje od njega ko beka? Da zabije 5-6 golova po sezoni i ima 10 asistencija? To teško, ali boljeg nemamo zasad. Možda bude Ukrajinac ako se podigne na nivo više što se tiče spremnosti i stabilnosti koljena.
  • runtothehills
    382
    Nama je protiv AEK-a jako falio Baturina. Osjecaj je da smo s nijme na terenu bolje povezani u fazi gradnje igre i lakse zadrzavamo posjed lopte. Vjerujem da ce mu dobro doci Jakirovic, a ljutnja nakon sinocnje zamjene je sasvim ok, znaci da mu je stalo i da se dobro osjeca fizicki.
  • Nino Bule
    11.4k
    Dobit ce sad i vise odgovornosti u igri odlaskom ivanuseca, on mora biti taj koji se spusta i trazi loptu kad se striktno markira misic
  • Kepec
    4.6k
    Ovaj video na dinamo+ je sve.
    Lijepo li je Dinamovac biti.
  • scooniepenn
    1.8k
    Poseban je gušt pratiti utakmice kad je ove sezone s godišnjom ispred nas Veliki Dikod Mate Baturina. Jako smo izgotivili Malog Dikoda pa mu je bilo poluneugodno. Svaku utakmicu su ili on, žena i frend ili on, frend i najmlađi sin. :love:
  • Joey Barton
    255
    Gledao sam utakmicu u jednom kvartovskom kaficu u srcu Dalmacije s prijateljima. Jedva smo našli kafic gdje će se prenositi Dinamo i tek nakon desetak minuta utakmice nas je konobar pitao hoće li pojačati ton. Uglavnom prvo poluvrijeme smo se tražili, jer očito velika većina nije shvatila neke Sergejeve zamisli i jos k tome je Sparta uštopala Mišića, pa su nam igru vodili stoperi i Ljubo koji su bacali loptu na Petka.

    Vidi se drugačiji Dinamo, mnogo agresivniji. Svidio mi se pristup u prvih 20-25 minuta drugog poluvremena kada se nije čekalo (kao u utakmici s Goricom doma, kada su prve konkretnije zamjene napravljene u 57min i kada smo ozbiljnije krenuli napadati odmah poslije toga), jer se sinoć odmah uraganski krenulo u drugom i Sergej je doslovno urlikao s klupe pokazavši sav svoj autoritet jer s njim neće biti zajebancije.

    Nejasna mi je reakcija mladog Martina nakon izlaska - ljutnja radi ranijeg izlaska?! Na njegovom mjestu bi se pokunjio i opasno zasukao rukave jer dobiva jebenu konkurenciju u ekipi iz Loxe.

    Sergej je napravio svih pet zamjena i pri kraju je odlično zatvorio utakmicu s Boškom i Ukrajincem, te guranjem Ljube naprijed kako bi dodatno dobili na agresivnosti. Prije ulaska Boška, isti igrač je bio vidno iznenađen ali pozitivno. Očito Boško ima neke blokade (strahove) u glavi od ozljeda ali vjerujem kako će ga naš Klopp razuvjeriti od istih i vratiti ga na nogometni put od unazad 2-3 godine.

    Nevistić je bio odličan na ubačajima, i već mi se svidjelo što komunicira mnogo s igračima i ulazi u prepirku s protivnikom braneći suigrače. Kroz par utakmica će uhvatiti ritam i vjerujem kako će zamijeniti na pravi način našu legendu Livakovica.

    Ljubo ponovno motorican, pluća maratonca. Perić je ispočetka griješio, vidi se neigranje, ali iskupio se s golom i još su nas sve razmazile suze (drago mi je zbog njega). Rile nije stoper, premještajte ga na beka obavezno jer je par puta pogriješio i posebno kod one situacije kada je Moha očistio ispred Spartinog igrača u drugom poluvremenu. Ljubo je bio na igraču Sparte koji je ubacivao u sredinu i još Rile ide put njega i onda igrač Sparte u sredini ostaje sam i tada je moglo biti svašta ali Moha spasava.

    Mišića nam svi pokrivaju i igraju flastera na njega i moramo naći nove modele igre bez njega. Bulat se diže iz utakmice u utakmicu. Baturina vrlo dobar, šteta za akciju kada je dvojicu izbacio ali je ostao bez snage u 16m. Vraća se nakon viroze i od njega očekujem mnogo u nedjelju da se iskupi za ljutnju pri izlasku.

    Špikić bi mogao biti jedan od igrača koji će biti probuđen kod Sergeja jer ga je i ranije trenirao u Gorici, jer s odlaskom Ivanuseca moramo imati novog igrača (novo krilo) s double-double učinkom u prvenstvu (golovi+asistencije). Vrlo dobra partija sinoć.

    Petko legenda, po igrama podsjeća na 2018, 2019 godinu i vjerujem kako nas s kapetanskom trakom može povesti k sjajnim rezultatima.
  • Mrvica
    3.2k
    Može se negdje na netu pogledat snimka tekme?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.