• Kepec
    4.8k
    ali mi sigurnije djeluje Rile na tom bekuKepec

    Samo bih se zbog onog klizećeg kojim je spasio gol poklopio po ušima, a kamoli ostatkom utakmice. Jako dobra partija Mohe, ali to kada je uklizao samo je Livi falio da ga izljubi.
  • Teofil Kateran
    876
    Nevistić je danas bio dobar, smatram da kad se još privikne da će tobiti odlično. Stoperi su nam bili dobri, Perić mi je u par duela djelovao malo traljavo, ali ionako navodno dolazi još jedan stoper + Boško se vraća i to će biti super. Moha je danas bio odličan na beku i defenzivno i ofenzivno i spasio je gol na 1-1, a naprijed je baš letio. Ljubo je isto bio dobar na beku, mene je uvijek jako živciralo kad je bio na beku i ne smije nam biti prvi bek, to mora biti Miha, ali smatram da bi ga se moglo rotirat i na beka da Miha odmori koljeno, pogotovo kad je ovakav raspored. U sredini Mišić dirigirao, sad svi znaju da je glavni pokretač naše igre pa ga zatvaraju dosta, ali je pokazao svoju klasu ponovno, a Bulat nije bio loš, ali očekujem iskreno puno više od njega nego što je danas pokazao, isto vrijedi i za Baturinu. Ivanušec je krenuo rezervirano, ali kasnije je odigrao dostojno oproštaju. Špikić je danas bio dobar, u par situacija je morao bolje reagirati, ona primanja dugih i nekad izgleda kao da se samo želi riješit lopte, a ne razmišlja, ali lijep gol je dao i pokazao više nego u prethodnim utakmicama. A za Petka ne moram previše govorit, vidi se da je prebitan za našu igru i da mora ostati, također sviđa mi se kao novi kapetan. Kaj se zamjena tiče Stojković se jako trudio i smatram da će biti odlično pojačanje, Emreli je bio slab danas i napravio dva jako glupa faula u opasnoj zoni. Sučić je bio nevidljiv i očekivao sam više od njega, ali još nije ništa pokazao u nijednoj utakmici. Boško nije imao previše minuta, ali čini mi se da je napokon gotovo s tom ozljedom i da će biti spreman.
  • Hrc-Vg
    222
    Bio sam na sjeveru, i rekao bi da je navijanje bilo jako dobro. Ja mislim da ovih naših 12-15 tisuća napravi neusporedivo bolju atmosferu nego 30000 tovara koji se razvale prije tekme na Dalmacijooooo i onda ostatak utakmice su zakurac…
    Kaj se igre tiče jako mi se svidio Nevistić,a i Špikić me ugodno iznenenadio…Mali Stojković će biti bomba. Želio bi vidjeti Rukavinu, imam osjećaj da nam taj mali može puno dati…
  • Ludovic IX
    5.5k
    Neznam što svi po ljubi ali bio je dobar i na beku.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Naše najvece pojačanje bi mogao biti Boško Šutalo,Pericu treba kontinuitet da vrati brzinu reakcije, ocigledno ga muče manje ozljede, sumnjam da ga je Biscan otpisao.

    Stoper koji zabija po sezoni 5 do 6 važnih golova, mora biti važan dio momcadi.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Neznam što svi po ljubi ali bio je dobar i na bekuLudovic IX

    Ljubo kad bi poradio na centaršutu i povratnoj lopti kad dodje u opasnu zonu ,bio bi sasvim solidan zamjenski bek.

    Treba mu mirnoće i kao beku i kao veznom,danas poslije prodora Baturine samo da je malo mirniji na lopti pospremio bi odbijanac lagano.
  • Nino Bule
    11.6k
    Danas atmosfera na stadionu top, iskreno ne fali mi nakon ovog veceras uopce tih 5-6000 ljudi kojih je moglo doci, sad svaka sljedeca finale, nadam se skoro punom sjeveru za rijeku i 3 boda
  • Kepec
    4.8k
    Već se dugo nisam naježio na utakmici koliko na početku kada su igrači izlazili i udara onaj ritam bubnjeva i kreće nabrijavanje.
    Odmah nakon toga, perfektno pogođena pjesma igrači odlaze..
    Golovima su igrači samo dizali temperaturu na sjeveru, a ovak emocionalno na Maksimiru nije bilo već dugo. Prvo Livijev video, a onda i Ivanušecov izlazak pa na kraju skandiranje obojci.
    Dobra igra na terenu, dobro vođenje utakmice, dobro navijanje, emocionalno, stravstveno, ludo i moćno.
    Ovakvim stavom i ovakvom igrom posebice u drugom poluvremenu kada je Sparta izgledala kao NK Šparta (bez uvrede dečkima), Dinamo može jako puno i daleko.
    U nedjelju sve to potvrdit protiv nezgodne Rijeke.
  • deda
    28.1k
    Dakle od smjene trenera nakon poluvremena i paljenja stadiona do euforije. Mnogi od vas su postali gori od tovara. Dajte malo vjere i strpljenja gospodo.
  • Majki2111
    2.6k
    Zato me i zanima koliko su navijači spremni podržati trenera. Jako smo povodljivi. Jako brzo. Činit će i Jakir greške, gubit će utakmice. Hoće li biti pljuvačine?
  • Tom Hanks
    2.6k
    Dakle od smjene trenera nakon poluvremena i paljenja stadiona do euforije. Mnogi od vas su postali gori od tovara. Dajte malo vjere i strpljenja gospodo.deda

    Stvarno se pretjeruje u zadnje vrijeme i to dobar dio foruma.Listao ove stranice danas i nemam riječi koliko negative,srećom na stadionu čista suprotnost i to na zapad najviše mislim.Sjever je uvijek vjetar u leđa
  • Keyser Soze
    8.2k
    Divna maksimirska noć, nadam se da je ova pobjeda početak nekog novog (doduše još nekompletiranog) Dinama. Navijanje na stadionu odlično, zapad se digao puno puta i pratio sjever, Boysi grmili standardno, a onaj period utakmice gdje pjevamo "volim te Dinamo" skupa sa zapadom mi je bio fantastičan. Osobno više volim ovakve utakmice gdje je nešto manje gledatelja, ali bez pozera s derbija i lige prvaka. Još jednom pohvale svima koji su bili na stadionu.

    Krenuli smo malo usporeno, puno sjeckanja igre od strane talijanskog suca, nekako smo bili nedorečeni, ali vidjelo se da smo kvalitetniji. Nesretan penal koji su zabili, Bišćanov Dinamo bi tu potonuo, ali mi smo se ekspresno vratili, drago mi je da je Špikić zabio gol i vidjelo se koliko mu znači. U drugi dio smo krenuli uraganski, nošeni tribinama smo zasluženo zabili 2 gola, a mogli smo još barem jedan iako vjerujem da smo bolji baš za ta dva gola. Nevistić siguran, odličan u istrčavanjima, imat ćemo pravog golmana jer znam da će zgrabiti svoju šansu, Moha me isto ugodno iznenadio, malo je lutao i zujao, al sve u svemu dobar. Stojkovićev debi solidan, presing mu je bio dobar, okušao je i šut, toga će bit sve više, malo je pao pod utjecaj atmosfere i želje za dokazivanjem, ali sve je to normalno, uvjeren sam da je već sad pojačanje.
    I kaj više reći o doktoru Bruni Petkoviću, najbolji igrač Dinama, dajte mu taj novi ugovor da nas povede do nove titule, bravo za Jakirovića kaj jasno kaže da ga treba.

    U nedjelju svi na Rijeku, očekujem dobar odaziv sjevera i dobru atmosferu, nadam se da je ova pobjeda samo početak.
  • kinfa95
    488
    Kolko je ljudi na kraju sluzbeno bilo?
  • xavier
    11.1k
    A ako i to propadne idu ćelavi stručnjaci sa zone. Neki tip, @xavier i @Mali dioničarmarcio amoroso

    Ništa za sad. Zaključili smo da je Sergej dobro vodio utakmicu...doći će naše vrijeme kasnije :cool:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Al Petković što radi, koji je to španer, koje su to lopte. Dajte mu ugovor!

    I Mišić, kad ga ide i kad je u formi to je divota za gledati kakve bisere od lopti dijeli okolo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.