• Mlađi referent
    10.7k
    Puno prerano za sudit, ali školski odrađeno i pokazatelj da itekako ima tu zdravog tkiva na kojem se može gradit. Dajte Jakiru momčad kakvu želi.
  • Nevo7
    608
    Nadam se da će Jakir preuzeti taktiku sa treninga od don Čačonea i u nekim vježbama staviti Nevistića da igra zadnjeg veznog da vježba i da mu podigne samopouzdanje u igri nogom.
    Inače dobra tekma, čestitke dečkima :strong:

    I da, drago mi je kaj se B. Šutalo vratio, vidi se da nije zaboravio igrati nogomet i da ima lijepe kretnje. Uz dobro doziranje opet ćemo imati stup obrane
  • vjeko1701
    5.9k
    Mene ovo više podsjeća na ovu Vaha sezonu. Bio domaći Dinamovac, kašljucao pa ispao u drami protiv Sheriffa, onda došao Vaha, Tonel i Rukavina...i bili nadomak proljeća na kraju. Jebeni PAOK.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja ne razumijem gdje ste vi veceras vidjeli problem igre nogom kod Nevistica. Mozda sam prespavao nesto, ali lopte su uglavnom bile tocne. Okliznio se dva puta, ali osim toga nit nesiguran nit netocan
  • San Lorenzo
    11.7k
    Što se penala tiče, onaj njihov nateže Perića i to se ne provjerava, nego samo završetak akcije, tj. ruka...debilno, ali nisam niti na trenutak bio iznenađen kad je pokazao na penal.


    Petkan nije osvojio duele, pa je dojam kao da je Nevistić bacao bombe po tribinama.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ma Nevistic ce bit jako dobar golman (vec sad je), sigurniji je s loptom u nogama, visi je i ima siri raspon ruku od Livakovica. Brutalne parade ce imat. Jedino nismo vidjeli kako se snalazi kod udaraca iz blizine kod kojih Livakovic spada u sam vrh Europe. Skliznuo se par puta jebiga, da nije Majki noc prije malo lubrikantima teren premazao :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da bi Sučiću dobro došla ipak još jedna godina na posudbi, nije on još razina koja nama treba. A imamo već dosta igrača koje budemo morali "trpiti".

    A što se Bulata tiče, tako mi je drago da igra dobro. Izgleda da se momak napokon oživio i da je ozljeda iza njega!
  • Droljo
    5.1k
    možda ipak pogriješio sa SučićemImamo Dinamo

    Nema veze. Bar je iskren. Rekao je da će svima dat šansu. Iako je prva tekma, ja sam za. Guraj ih u velkim tekmama i nek se dokažu. Svi znamo da nemože 3 juniora bit u prvih 11 ali kad se ukaže šansa stavi ga. Ak podere spartu sa dva gola (ili kaj god gledano po poziciji) imaš ga za rotaciju i možda bude novi pjaca ili baturina... Kad smo kod baturine oduševio me i falio je brutal zadnjih par tekmi...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Konacno izgledamo kao momcad. Sve pohvale igracima i treneru.

    SVI NA RIJEKU!!!
  • Salva
    2.4k
    Konacno izgledamo kao momcad. Sve pohvale igracima i treneru.dinamozivivjecno

    Jedna lasta ne čini proljeće. Pogotovo jer je riječ o protivniku kojeg ipak smatram manje kvalitetnim od AEK-a.

    Ali da je to danas izgledalo drugačije, definitvno jest. Rijeka će biti pravi test.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ja ne razumijem gdje ste vi veceras vidjeli problem igre nogom kod Nevistica. Mozda sam prespavao nesto, ali lopte su uglavnom bile tocne.Efes Pilsen

    Ovo se i ja pitam,da Livi ima njegove izlaske na centaršut,danas bi letio za Manchester ili Munchen.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Inače imam običaj kad dođem poslije tekme doma sjest na terasu, otvoriti hladnu pivu i listati teme na Zoni. Večeras sam zažalio kad sam čitao komentare do prvog poluvremena.
    Koliko malih miševa, sitnih duša, nogometnih analfabeta...prvi za srat i pljuvat što god se popljuvat da, zadnji kad treba otići na utakmicu i dati podršku. Jadno i bijedno.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Odlicna utakmica u drugom poluvremenu, prvo je bilo ok. Sudac mi nije bas bio najjasniji, onom njihovom napadacu je oprostio minimalno 2 zuta za udaranje laktom, cak mislim da niti jednom nije sudio ni prekrsaj.

    Mislim da se moglo jos barem jedan zabiti ali dobro je i ovako.



    Sucica jos godinu u Zrinjski, treba im veznjaka, a igrat ce i Suropu. Mozda cak proslijediti i Zivkovica koji ne igra u Loksi jer su tanki i na stoperima.
  • IstokKa96
    557
    Dosta dobra tekma, momcad je bila u vecini tekme stabilna uz ocekivane trenutke prepustanja posjeda gostima.
    Lijepo je netko od vas primijetio, potez utakmice je mohin klizeci u sut u 1.poluvremenu, ekipa na razini jedino je malo mozda Baturina bio slabiji od ostalih.
    Atmosfera jako dobra, bilo bi super kad bi se ova brojka ponovila za vikend.

    Hvala svima koji ste bili u Maksimiru!
  • Mr Anderson
    5.4k
    Malo o utakmici. Svatko tko kuži nogometne ekipe je znao da jedino što Jakirović može promijeniti je na psihološkom planu i nešto malo na taktičkom. I oboje je napravio profesorski. Dečki su grizli, prvo poluvrijeme smo se više štedili, a drugo izašli goropadno. Rekao bih da je Jakir napravio ovom Dancu na klupi Sparte nešto slično ko Almeyda Bišćanu u prvoj. Stisli smo ih odmah na početku drugog, zabili dva gola možda mogli još kojeg i onda primirili igru svjesni da nismo fizički u top formi.
    Uvijek sam bio zagovornik Nevistića, drago mi je da je bio ovako siguran. Odlična igra nogom i izlasci na visoke. Tu je možda i bolji od Livija, u svemu drugom je lošiji, ali vjerujem da će samo napredovati. Čak je i Moha danas djelovao bolje nego prije, kao i Špikić ispred njega. Mišić ponovo doktorska utakmica ko i Rile. Bulat se diže, Baturina se vraća nakon bolesti, Petko standardno lucidan. Jedino strano tijelo u ekipi mi je Perić. Možda sam subjektivan, ali meni se svaki put kosa diže na glavi kad je on u nekom duelu, a da je lopta ispod 2 metra visine. Nadam se da se Boško vraća i da ćemo dovesti još 3 igrača do kraja prijelaznog roka.
    Na kraju bih pohvalio i "pedere sa zapada" među koje i sam spadam od zatvaranja istoka, dobro navijanje danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.