• immerwieder
    1.2k
    po meni njegovo ponašanje kao igrača Mladosti iz Petrinje u sezoni 1989-90
    automatski je isključujuće iz daljnjih diskusija
  • Neron53
    284

    Sto je to napravio tada dok je bio u Mladosti?
  • immerwieder
    1.2k
    komunikacija u tadašnjoj Međurepubličkoj ligi - Zapad prema igračima u ostalim hrvatskim klubovima bila je na razini ponašanja okupatora godinu poslije,
    bilo je potpuno jasno da je grobar na posudbi u Petrinji, dovel ga je Boro Mikelić,
    borili su se tada sa Zagrebom i Zadrom za ulazak u drugu ligu i bil sam na nekoliko utakmica
  • SAS1987
    13.4k
    Valjda više o njemu znaju Slovenci sa forumaMihaljević

    U Mariboru napravio odlican posao ali su isto tako tada Olimpija, Koper i Mura bili u bankrotu a Celje se jedva spasilo.

    Inteligentan, ima smisao za posao, dobar SD, zeli raditi ali isto tako jako konfliktan i incidentan. I naravno, veliki partizanovac.
  • Neron53
    284

    Nema frke....ali osim sto je Gavrilovic bio jaki sponzor, a Zahovic i jedan golman bio na posudbi iz srbije, svi segmenti kluba su bili izrazito hrvatski nastrojeni: igraci a posebno navijaci
    Prije Brodske Legije, mi smo se Zvali Legija a navjacki sastav je bio 95 posto Boysi a 5 posto tovari.Nitko od lokalnih delija ili grobara nije mogao ni prismrditi na stadion.
    U klubu su bili Mrmic, Jurcevic, Romic, Kalapac, Osmanagic......
  • Mihaljević
    8k
    Bolje i Grobar nego nego Perasica velika Purgerica :grin:
  • immerwieder
    1.2k
    znam to, ali se i sjećam što se čulo s druge strane ograde
  • Neron53
    284
    Nije da hvalim Zahovića , niti sam ga komentirao u smislu kandidata za SD-a....ali mi je upis dao dojam da je Mladost bila neki prosrpski klub....sto naravno nije, barem ne 80-ih godina.
    Dapace, to se moglo vidjeti na licu mjesta kad smo tada , mozda najjacu zvezdu ikada, u 1/4 finalu kupa skoro izbacili....samo njihovom srecom je zavrsila tekma 2:2 i tek na produzetke su nas izbacili.
  • Jaro
    5.5k
    Gospon Maric uz pomoc Zajeca ima finu zadacu ispred sebe: imamo Roga, Kacavendu, Kaneka, Vidovica i Ogiwaru na posudbi. Objektivno ni jedan nije zasluzio otkup jer ili su ozlijedjeni, ili nisu na terenu iz ovih ili onih razloga pokazali dovoljno. Eventualno Kaneko ako je cijena za rezervno krilo prihvatljiva (a imas rjesenje i novce za prvo). A opet, ako ih ne otkupis, imas prazan roster. Dodajmo tome da i medju ekipom pod ugovorom ima dosta njih koji nisu za Dinamo, od onih koji jesu ce se neki prodat (Petkovic, Baturina)...
    Uz sve to imas dokazano neadekvatnog i nesposobnog trenera... Nadam se da su krenuli na posao "jos sinoc" nakon sjednice IO jer vremena bas i nema puno...
  • Droljo
    5k
    Kaneka treba kupiti. Ogiwaru smo kupili (ili sam zabrijo?). Roga i kačavendu tek moramo vidjeti u akciji a vidović je pre skup za to što pokazuje. Eventualno produžiti posudbu još godinu dana pa vidjeti. Može on i đaba doći kroz koju godinu ili mjesec jer sa takvom igrom nebu on u bayernu vidio minute a teško da će ga netko i kupiti.
  • rioda
    2.4k
    Ogiwara je na posudbi do zime
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Definitivno veliki posao očekuje novog SD, a i budućeg trenera starog ili novog po završetku sezone.

    Mislim da nismo imali nikad više igrača koji su "ni vrit ni mimo", unatoč što je dosta tih igrača došlo unazad 6-8 mjeseci.
    Neupitna doselekcija nas čeka u igračkom kadru,nadam se da ćemo biti uspješni kao u velikoj promjeni igračkog kadra pri dolasku Bjelice.
  • Bosskovitz
    7.4k
    Gospon Maric uz pomoc Zajeca ima finu zadacu ispred sebe: imamo Roga, Kacavendu, Kaneka, Vidovica i Ogiwaru na posudbi. Objektivno ni jedan nije zasluzio otkup jer ili su ozlijedjeni, ili nisu na terenu iz ovih ili onih razloga pokazali dovoljnoJaro

    Ni jedan nije zaslužio otkup? Objektivno? Jedini od njih koji nije zaslužio otkup je Vidović jer ne vrijedi novca koji za njega Bayern traži, i donekle Kačavenda mada je njegov transfer rubno pitanje za kaznenu prijavu protiv onoga tko doveo.

    O Rogu ne možemo suditi jer je doveden s ciljem da bude u pravoj formi tek od početka sljedeće sezone, Ogiwara je tu jedva dva mjeseca i imao je nesreću s ozljedom kojoj je donekle kumovao i Jakirović ali je definitivno pokazao potencijal i sigurno ga se neće odbaciti na ljeto. Kaneko ima uspona i padova, ali i on je poprilično patio pod nesposobnim trenerom. Definitivno vrijedi tih milijun eura koje bi se za njega trebalo platiti.
  • Jaro
    5.5k
    Ni jedan nije zaslužio otkup? Objektivno? Jedini od njih koji nije zaslužio otkup je Vidović jer ne vrijedi novca koji za njega Bayern traži, i donekle Kačavenda mada je njegov transfer rubno pitanje za kaznenu prijavu protiv onoga tko doveo.

    O Rogu ne možemo suditi jer je doveden s ciljem da bude u pravoj formi tek od početka sljedeće sezone, Ogiwara je tu jedva dva mjeseca i imao je nesreću s ozljedom kojoj je donekle kumovao i Jakirović ali je definitivno pokazao potencijal i sigurno ga se neće odbaciti na ljeto. Kaneko ima uspona i padova, ali i on je poprilično patio pod nesposobnim trenerom. Definitivno vrijedi tih milijun eura koje bi se za njega trebalo platiti.
    Bosskovitz

    Pa evo, napisao si ko i ja - do sada ni jedan (osim mozda Kaneka) nije zasluzio otkup. Eno, Ogiwara se ponovo ozljedio...
  • Captain America
    13.7k
    donekle KačavendaBosskovitz

    Nije li produžena posudba na iduću sezonu?

    Definitivno vrijedi tih milijun eura koje bi se za njega trebalo platiti.Bosskovitz

    Pitanje je koliko ima smisla plaćati Špikića i Kaneka istovremeno, a nijedan nije kvaliteta za prvih 11 Dinama (bar onog kakvog ja želim da bude). Dodaj tu i Hoxhu na lijevom krilu pa će nam izgledno trebati 2 krila na ljeto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.