• Kujtim Shalla
    2.1k
    Mislim da je to patka bila ,nije njima sd ni na pamet padao kad vidis koliko su spletki imali u rukavima. Trebalo je sve to planirati. Sd nikad nije ni bio opcija. Ali sad vjerujem da jeste ,od srca se nadam. Kako je Zajec rekao morqju od prvog Dana radio jer sd kasni vec najmanje Pola godine . Treba sto prije vidjet kako i sto. Pocetnih cistiti svlacionicu i krenuti radio krizaljku za ljeto. I rjesiti petka ,ide li ili ostaje ,da ne bude trakavica kao ljetos. On treba bit rjesen prije pocetka prelaznog. Ili na jedan ili na drugi nacin.
  • Nevo7
    608
    Šimića bi ja, opet, al uz nekog trenera koji ne odbacuje igrače koji ne pričaju hrvatski jezik
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Mislim da Šimic vise nikad nebi imao posla sa jakirovicem. Sjetinse samo da niti kaneko,niti max nisu napocetku kod njega niti primieisat momcadi nisu mogli. Mika takodje ,i da ih je uvodio samo kad je morao. A sve su to igraci koje je doveo Šimic. On j bas busio simica.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Treba se maknuti od tog lokalnog bazena po meni, marcio je spominjao onog Albanca iz Lazija, na tom tragu treba tražiti sd-a, koji je kako su i sami ljudi iz DPa rekli, jedna od najvažnijih karika u klubu.
  • Captain America
    13.7k
    Vjerujem da ovi ljudi mogu dovesti neko inovativno rješenje poput Jiri Bileka, Radovana Vujanovića, Andreasa Schickera, Tamasa Hajnala...
  • Droljo
    5k
    Davno smo prerasli hnl i tako moramo razmišljati i o treneskoj te sd poziciji.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    za vujanovica nikad cuo,odo googlati Ali dobri prijedlozi
  • Olmic
    2.7k
    Zahovic kao SD?

    Pitanje za raspravu naravno
  • dzis
    575
    I dalje bi najradije stranca..iako mislim da to necemo gledati
  • Mihaljević
    8k
    Jako pametan tip, odkad je on otišao iz Maribora, klub im se raspao. Pod njime je Maribor bio prvak 7 od 10 puta, jedan Maribor je dva puta pod njim igrao ligu prvaka i 3 puta EL , ova tri puta koji nije bio prvak imao je isto bodova kao i prvak, gol razlika je odlučivala. Valjda više o njemu znaju Slovenci sa foruma, ali ipak očekujem neko veliko ime poput Osijekovog SD-a.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    neznam buraz ,njeg je zazivao gæavonja i mislim cak da je trebao doci sa milanicem u paketu. On kao sd a milanic za trenera ,Ali Pandur sprijecio. Sad ,meni je zahovic strucan i osibno mislim da bi to bio odlican posa
    Ljudi ja se svima iskreno ispricavam jer me jebe danska tastatura . Moram izbaciti tekst korigiranje da bi pisao i hrvatski pa ispadnem cesto polupismen. Ne stignem ispraviti jbg:lol:
  • miro
    3.1k
    Ma kakav Zahović, jednog grobara smo zaustavili, pa nam sad treba drugi?
  • Olmic
    2.7k
    potaknuo me podcast sokota/maric di kaze Sokota da je Zahovic pmetan, nacitan lik, a ima i smisla za biznis ocito
  • Laugreano
    1.3k
    Meni je on SD u novom FM. Dosta ok je. :grin:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ja sam starija generacija pa ga pamtim jos iz one jebene generacija iz partizana . Jebem igracina je bio. Napravio je ozbiljan gøkarijeru a poslije i kao sportski direktor. Ima ime i prezime ,sad opet kazem ,kakav mu je odnos sa glavom,to je pitanje. Glava ga je vise puta spominjao . Jedino se toga bojim. Ali da zna posao,definitivno zna . I kod nas bi vjerojatno imao jos bolji budget pa bi iskoristio max svoje kontakte
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.