• bbb medimurje
    2.9k
    Iz pouzdanih izvora znam da Vlatka zove trenere mlađih uzrasta i govori im tko mora igratinemapredaje

    Novi insajder? :eyes:
  • nemapredaje
    2k



    Bivši igrač Dinama, sada trener mlađih dobnih skupina je sam to pričao u društvu
  • LaznjakProsineckog
    497
    Pa reci odmah sve da ljudi znaju, Tomislava Barbarića i Cindru zivka i drka ih da igraju sinovi sponzora i igrača. Inače sin Kustića koji ima 6 godina, je upao u predselekciju bez da je i krenuo trenirat nogomet, školi prognoziram sranje i smeće iducih godina, jedini koji tamo valjaju su Ivica Landeka i Banovic koji su teski radoholicari
  • Mali dioničar
    14.3k
    jedini koji tamo valjaju su Ivica Landeka i Banovic koji su teski radoholicariLaznjakProsineckog

    Kako to možeš reći ako je Mioković već godinama godinama u klubu?

    Možda i najboljj trener trenutno.
  • LaznjakProsineckog
    497
    Pardon zaboravio sam neke i isprike za neke koje nisam naveo, ali ovo da Vlatkica zivka je presedan i sramota, nek se j.. s mamicem u bosni
  • nemapredaje
    2k


    Jbg, ne želim ljudima radit probleme. Čita se ovo naveliko
  • LaznjakProsineckog
    497
    Ma citaju moj k.. da citaju pozvali bi neke senatore s foruma na razgovor i zaposlili, meni neki forumasi izgledaju da imaju vise mozga od 90% njih u hodnicima i uredima maksimira
  • Jurki
    8.8k
    Iz pouzdanih izvora znam da Vlatka zove trenere mlađih uzrasta i govori im tko mora igratinemapredaje

    Ta luda babuskara nije normalna.
    Sjebat ce skolu do kraja.
    Mrš iz Dinama.
  • Ivanmtk
    678
    Božica Barišić za sportskog direktora
  • Mali dioničar
    14.3k
    Vidi se da Landeka daje punu minutažu Leonu Jakirovuća i Nikolasu Šimiću, ali sam uvjeren da njih dvojica tu minutažu opravdavaju. Činjenica je da se očigledno radi na tome da dečki postanu igrači, a to će onda koristiti i klubu. Eto, naknadnom pameću saznajemo da je Roko Šimić trenutno najvredniji hrvatski napadač, a on nikad nije ni bio u Dinamu.

    A upravo je Roko Šimić dobar primjer kako je cilj škole nogometa razviti igrača, a ne ganjati rezultat. Više bi vrijedilo imati jednog takvog igrača tržišne vrijednosti 10 milijuna eura nego juniorski naslov prvaka.

    A za Vlatku se priča da niti ne zna klubove u kojima su posudjeni seniorski igrači pa ako uz tu činjenicu kadrovira u pionirima, onda joj svaka čast.
  • Lynx17
    2.6k
    Pa reci odmah sve da ljudi znaju, Tomislava Barbarića i Cindru zivka i drka ih da igraju sinovi sponzora i igrača. Inače sin Kustića koji ima 6 godina, je upao u predselekciju bez da je i krenuo trenirat nogomet, školi prognoziram sranje i smeće iducih godina, jedini koji tamo valjaju su Ivica Landeka i Banovic koji su teski radoholicariLaznjakProsineckog


    Banovic mi se odmah svidio. Cim ga cujes, znas da je jedan od ti "all in" treneri koji zivu za nogomet. Zelim mu svu srecu.
  • Lynx17
    2.6k
    Vidi se da Landeka daje punu minutažu Leonu Jakirovuća i Nikolasu Šimiću, ali sam uvjeren da njih dvojica tu minutažu opravdavaju. Činjenica je da se očigledno radi na tome da dečki postanu igrači, a to će onda koristiti i klubu. Eto, naknadnom pameću saznajemo da je Roko Šimić trenutno najvredniji hrvatski napadač, a on nikad nije ni bio u Dinamu.

    A upravo je Roko Šimić dobar primjer kako je cilj škole nogometa razviti igrača, a ne ganjati rezultat. Više bi vrijedilo imati jednog takvog igrača tržišne vrijednosti 10 milijuna eura nego juniorski naslov prvaka.

    A za Vlatku se priča da niti ne zna klubove u kojima su posudjeni seniorski igrači pa ako uz tu činjenicu kadrovira u pionirima, onda joj svaka čast.
    Mali dioničar


    Vidio sam na svoje oci (uzivo) da je Jakirovic dobar. A kada ga Jaceg vec uzima na oko, valjda i to nesto znaci.
  • Patak
    2.2k
    Na jednoj tekmi klinaca Dinama sam vidio jednog bivšeg trenera mojeg klinca u lokalnom klubu. I dok je trenirao mojeg malog sam ga smatrao odličnim trenerom i da bi trebao biti u Dinamu. Netko ga je očito prepoznao tamo, nije bitno kako se zove ali samo da velim da osim navedenih u Dinamu ima odličan trener malih klinaca.

    Inače, za Roka Šimića je bila priča da nije prošao na probi u Dinamu i da su ga stavili u otvorenu školu a ne među natjecatelje.
  • Blueshadow86
    970
    Bacio sam komentar čisto da ova tema bude na vrhu.
  • Dinaminjo
    515

    Iako je u stvarnosti u klubu na dnu ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.