• Dudu9
    447
    O toj utakmici imate 52 stranice na forumu , sta bi vi nakon takve utakmice rekli igračima, pa bili smo ljuti da bi potjerali sve koji su igrali, a sad 2 mj kasnije ispada da je Jakir trebao gladit jaja igracima i fino objasnit neke stvari dok je tipa Mihu bolio kur.. za sve, baš bi volio vidit jel bi bilo ko na njegovom mjestu bio miran.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Ne treba ih gladiti, daleko od toga, ali bome nisu ni zasluzili slobodne dane nastupima nakon balkanija
  • mali M
    3.5k
    Imam osjećaj da smo zeznuli stvar sa Mihom i da će se pokazat kao puni bolji igrač nego mu se tu priznaje... Ali vrijeme će pokazati
  • jedan u nizu
    6.1k
    jos ako mu proradi neki 'inat jer je ovdje prelako i prebrzo i prenaglo otpisan.

    Volio bi da dokaze da je mogao rijesiti pitanje naseg lijevog beka u sljedecih par godina.

    A s druge strane, ako se i u nastavku karijere pokaze kao teski podbacaj bit ce mi drago u neku ruku. Mozda ne drago, nego manje zao ajmo reci.
  • Neki tip
    19.4k


    A znaš da uspjeh u jednom klubu ne dokazuje da su u drugom pogrijesili.

    Neki igrači se ne uklope u igru, neki u momčad, neki klub općenito, neki ne kliknu s trenerom, nekima ne sjednu grad, kuhinja, liga, nebitno - nešto.

    Mihajličenko sigurno nije nogometni analfabet, ali malo blesavih taktičkih grešaka, malo Jakirove netaktičnosti u komunikaciji i izgradnje autoriteta na lakšoj meti (Ćirin poučak), malo Mihinog ega, manje bitno čega u kojem omjeru i ode sve niz vodu.

    Želim reći da njegov (ne)uspjeh u Sunderlandu ne mora nužno (n)išta reći o njegovoj neslavnoj epizodi u Dinamu.
  • jedan u nizu
    6.1k

    ma naravno. To stoji. Barem kod vecine ili dijela igraca.
    Mihka je otpisan rijecima kao i Sosa, da to nisu igraci dovoljno dobri za Dinamo.
    Sosa nije ni stigao nista pokazati, pa me bas zanima kako ce se njegova karijera isplesti. Mihka je pokazao da zna, a zasto nije bilo to sve skupa bolje to su pitanja za njega i Jakira.
    Mislim da je svima jasno da je otpisan zbog Jakirovih musica i/ili Mihkinog (ne)zalaganja, a ne zato jer nije igrac za dinamo.

    Zalosno je kada neke igrace trpimo, forisiramo ih u prvoj postavi i nakon mjeseci losije igre i manjeg zalaganja (ne samo ove godine nego inace), da smo (najvise u proslosti) trpili igrace koji su igrali jer su to uvjetovali celnici kluba, agenti ili ne znam sta (sjetimo se Bjelicine izjave), i da trpimo tvrdoglave igrace sa tvrdoglavim glavama. A onda se tako brzo i olako rijesimo igraca na poziciji koja nam je najslabija tocka, i na koju smo spiskali toliko novaca unazad vise godina.
    Nazalost neke igrace treba istrpiti, ili imati drugaciji pristup njima kako bi se izvuklo najbolje od njih. Ja bi samo volio da imamo stav slican za sve igrace. Ili skroz ostro na sve, samo disciplina i autoritet. Ili individualni pristup svima pa je na treneru i stozeru da izvuce najbolje od njih.
    Zamislite da se jednog Petka izbacilo iz momcadi jer je bio nonsalantan, nije se zalagao na treningu i jer je bio tvrdoglav.
    Ili (a ovo nerado spominjem jer je 'zabranjeno'), da su jedni tovari izbacili Livaju nakon par treningai utakmica, a covjek im sad nosi pola rezultata.

    Sve u svemu, ako bude jako dobar, bit ce mi drago zbog njega, a jos vise ce mi biti zao sto takve igre nije pokazivao kod nas.
    Ako bude los, bit ce nam svima lakse ili barem razumljivije
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Kolega je ovo najbolje objasnio. A mi svi ne trebamo imati bolji primjer od Petka. Čovjek je kod nas došao kao najveća flopčina u Italiji ikad. Statistika očajna, ni u Dinamu prvi period nije igrao, a sve ostalo je povijest.

    Nema tu neke filozofije. Negdje se prilagodiš, negdje ne. Tako je i s životima nas običnih smrtnika. Negdje te šef svakodnevno zajebava, negdje ćeš biti omiljen.

    Puno je tu faktora odlučivalo, a sad govoriti da je Ukrajinac najgori bek ikad i nije baš razumno. Još manje da je Jakirović loš trener radi toga. Sretno mu gdje god ode, dok je bio u Dinamu bio sam njegov najveći navijač, sada me boli njonjo, Ugiwara ide u fokus hehe.
  • BBB Sibenik
    4k
    Sosa nije ni stigao nista pokazati, pa me bas zanima kako ce se njegova karijera isplesti.jedan u nizu

    Karikiram sad, sutra kad ga uzme Rijeka i lik proigra, svi bi se iščuđavali. Uopće me tako nešto nebi iznenadilo nit najmanje, a malo je rec da su nam se takve stvari već događale. Razumin da nije isto igrat u Rijeci i Dinamu šta se tiče pritiska, al isto tako nekad prelagano otpišemo igrača
  • BornaPŽ1986
    1k
    Volio bi da dokaze da je mogao rijesiti pitanje naseg lijevog beka u sljedecih par godina.jedan u nizu

    Imali smo vec neke lijeve bekove koje kod nas nisu pokazali nista a vani bili najbolji u ligama pa me ne bi previse cudilo
  • immerwieder
    1.2k
    da je barem zabil onu mrtvu šansu za 2:0 protiv AEK-a u zadnjoj minuti prvog poluvremena,
    imali bi svi drugačijih zadnjih 5 mjeseci
  • mali M
    3.5k
    govoriti da je Ukrajinac najgori bek ikad i nije baš razumno. Još manje da je Jakirović loš trener radi toga.Tongo Doumbia

    Ovo je gotova priča, ali ja striktno krivim Jakira za ovo. Stari moj plaćen si da držiš tu svlačionicu, da budeš psiholog, da budeš mama i tata tim dečkima. Nisi šef u šljunčari pa daš otkaz ako ne ispuni netko normu. Miha je iskočio iz tračnica, kao dugo iščekivani lijevi bek, mogao si ga pozvati na razgovor i pojasnit neke stvari, mogao si reč Petku da kao kapetan riješi taj razgovor ili veterani svlačionice. Ali dobro... Sad šta je tu je
  • Zagi
    5.1k
    Ako je nešto Jakirov forte, to je man management/držanje svlačionice.
    On ima svoje metode, a ovo s čime mi raspolažemo su u najboljem slučaju polu informacije.
  • Dinaminjo
    513
    Pa nisu bas poluinformacije ako je Jakir tako rekao.
  • Krizy
    36.4k
    Uskoro potpisuje za FK Polissya Zhytomyr.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.