• BornaPŽ1986
    1k
    Isto tako banalnim razlogom, moglo se njega smjeniti nakon Plzena jer je okrivio VAR i suce za poraz, a istim VAIceMan

    Moglo se, ali nisu
  • über alles
    1.5k
    Nekad je bolje ne odgovorit
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ja sam prvi protiv populizma Jakirovica ali da ovo jest razlog. U seoskim ligama je mozak zabranjen sat i pol prije utakmice a takodjer i nakon utakmice nije prvo sto se radi
  • marcio amoroso
    32.4k
    pola igrača razbija svlačionicu!BornaPŽ1986

    Kosovari i dan danas renoviraju koliko je razbijena bila.

    Populista Jakirović udara po najslabijima. To radi od početka. Najiskrenije jedva čekam dan kada će otići.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Kako je netko i napisao, sta imaju ludit po svlacioni, a terenu su nigdje.

    Slazem se da treba koja odgojna za Mihku, klupa neko vrijeme ili nesto drugo. Ali bas da ga se skroz otpise to mi nije najjasnije.
    Svakom treba dati drugu priliku, nekad i trecu i cetvrtu.
    Da je covjek dalje u prvoj, i da opet napravi takve gluposti ja bi mu osobno kupio avionsku kartu za odlazak, ali smatram da nam u opcem nedostatku lijevog beka i stavljanja Ljube tamo, to nije trebalo.

    Smatram da ima za pokazati jos, a u prilog ide nacin isplate/otkupa ili sta vec,

    S obnzirom na stanje u upravi uopce se nebih cudio da je covjek tako 'lako' otpisan kako ga nebi otkupili, zajedno uz minimalne minutaze Ademija i Vidovica.

    EDIT:
    "Vidjet ćemo. Znamo da ima specifičnih stavki u njegovom ugovoru, koje do kraja polusezone uključuju još jednu ili dvije utakmice. Ademi je odigrao jako dobru utakmicu u Rijeci, već je došao na višu fizičku razinu. Ali, samo njegovo prisustvo u momčad već puno znači. Vidjet ćemo koliko ćemo ga koristiti do kraja polusezone."

    Eto, cak javno i priznaje da Ademi ima minutazu takvu zbog stavki u ugovoru
  • mali M
    3.5k
    skroz se slažem s tobom. Mogao je stat na sredinu svlačionice i smireno reć: ajde svi sad stanite, odložite mobitele, Dinamo to tako ne radi. Dinamo i u porazu grmi u zajedništvu i u ovakvim situacijama maknite sve mobitele, slušalice primite se u krug i skupite glave kako ćemo dalje! Ili reć nekom od seniora i kapetana da mu kasnije na samo kažu da pripazi na to jer drugi to mogu shvatiti kao da mu nije stalo i bla bla.. uglavnom to spada pod posao trenera i taj psihološki pristup svakom pojedinom kako bi izvukao najbolje od njih.. a ne ovaj selski pristup marš van iz svlačionice... Ko da smo treća županijska pa se pijani trener iživljava na klincima...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ja sam prvi protiv populizma Jakirovica ali da ovo jest razlog. U seoskim ligama je mozak zabranjen sat i pol prije utakmice a takodjer i nakon utakmice nije prvo sto se radiBBB Mataa998

    Mozak? Ne kužim.

    Otpisati ga zato kaj je uzeo mobitel nakon tekme i bio u boksericama je teški, teški idiotizam. I samo još jedan znak da ne zna menadžerirati i hendlati svlačionicu.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dobro sad postoji i razlika da li je gledao vijesti iz Ukrajine ili se zajebavao po društvenim mrežama.

    Nadam se da Profa Klopp zna da je u Ukrajini rat i da je dečko Ukrajinac.

    Ali da trener koji lajka Vergaru i prati pičke po Instagramu veli da izbacuje igrača zbog mobitela je dosta zanimljivo.

    U svakom slučaju korištenje mobitela bi trebalo biti definirano nekakvim pravilnikom o ponašanju u svlačioni.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Al razbijanje svlačionice mi je def najbolji dio. Odigraju tekmu kao zadnje pizdice, a onda kao razbijaju svlačionicu od bijesa.

    Dajte najte.
  • badjibadara
    1.7k
    Otpisati ga zato kaj je uzeo mobitel nakon tekme i bio u boksericama je teški, teški idiotizam.Mali Zeus

    Zasmetao mu mobitel, ili izbor bokserica?

    Mislim da kenja, da je ono nabijanje frižidera u Osijeku razlog. Tu je Mykha pokazao emociju, i možda da mu je stalo, tako da ovo što "profa" sada veli je kontradiktorno događajima iz Osijeka.

    Profa nas sve kuha kao žabe, počinjemo prihvatati poraze od raznoraznih liliputanaca pod normalno. Nema kluba da smo favoriti protiv njega. Sretni smo sa bodom u Varaždinu...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Zasmetao mu mobitel, ili izbor bokserica?badjibadara

    Možda se ne smiju skidati odmah u bokserice nego tek nakon što im se on obrati i kaže im što su sve krivo napravili ili da nisu razumjeli njegove upute.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Jebeni samoispravak
    Mobitel ne mozak
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ma skužio sam, šala mala. :up:
  • Jaro
    5.6k
    Mobitel ne mozakBBB Mataa998

    al dobra fora - kaznjen jer je koristio mozak dok su drugi razbijali svlacionicu
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    I sutalo bi bio na mobitelu ali je vjv hvatao igraca balkanija rukama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.