• Paggini
    7.1k


    Moha je primjer igrača koji je "liability" u ekipi, odnosno moraš računati da će kiksati kad tad u obrani, što je stvarno često slučaj. Dosta toga su ispravljali KTC, Lauritsen, Gvardiol, Šutalo i ostali, ali on stvarno često zna napraviti kaos kad potpuno krivo doda, ne markira svog igrača ili ostane malo predugo na protivničkoj polovici. Također, njegove utakmice gdje je raspoložen za ubacivanje su rijetke kao nevine dalmošice.

    Mislim da je stvarno super dečko i da se trudi i uvijek daje sve od sebe, ali da je loš - loš je. To se nekako i pokrpa kad je Špikić gore koji je jako dobar obrambeno, ali kad Špike i Rileta nije bilo, Moha je bio grozomoran.
  • Orc123
    5.1k

    Sta bi se onda trebalo rec za Boska Sutala koji je placen 4m eura a doslovno svaku utakmicu koju je igrao ove sezone smo primili gol i to preko njega 80%? S obzirom na cijenu i sve Moha je zahvalan bek, bas kao sto je i Peric zahvalan stoper ali ne za prvih 11....
  • Paggini
    7.1k

    Pa ne igramo se ovdje whataboutisma, obojica su grozni. Nije mi Moha sad bolji jer je Šutalo od 4 milje grozan isto
  • Zagi
    5.1k
    Također, njegove utakmice gdje je raspoložen za ubacivanje su rijetke kao nevine dalmošice.Paggini

    :rofl: :100:
  • Jaro
    5.6k
    To se nekako i pokrpa kad je Špikić gore koji je jako dobar obrambeno, ali kad Špike i Rileta nije bilo, Moha je bio grozomoran.Paggini

    Pa tu se vidi sva strucnost jebenog trenera. Ako ti je Spikic out, pa ti na krilo stavis Emrelija ili Baturinu koji nema teorije da defenzivno odigra tu poziciju na razini, onda nemres staviti Mohu iza njega, a Rileta gurati na stopera.
    Ista stvar je i kod Mihe, defenzivno steka (novi igrac u kaos obrani) i ti mu forsas desetke na krila. I jos ga frknes iz momcadi, pa ga nakon 5 tekmi vratis, pa ga nakon 25 min izvadis i okrivis za sve zlo koje ti se desilo i prije i poslije...
  • Zagi
    5.1k
    A jebiga dečki.
    Ajmo gurat obrambeno dobra krila u momčad da bi pokrili bekove koji su propuh ali zato jednom u 5 utakmica pogode centaršut (a i kad pogode,ionako nemamo dominantog skakača u 16).
    Meni to nema logike, nimalo.

    Zato , Mauro.
    Ne mora centrirat niti jednom, samo obavit posao obrambenog igrača. Igrat solidnu obranu.
  • Jaro
    5.6k
    pa ne kazem da treba gurat defenzivna krila - ajmo za picetak na krilo stavljati krilo - on ce po defaultu igrati bolje i ofenzivno i defenzivno od desetke ili napadaca. Al ak vec stavis na krilo igraca kojem je to sekundarna ili nije uopce pozicija nego ga iz nekog hira tamo stavljas, onda ga upari na strani sa defenzivno boljim bekom. Baturina na krilu ne pomaze u obrani, Vidovic takodjer slabo, Emreli i kad pomaze zavrsi u sredini nekako. A svi mi ovdje znamo da je Moha defenzivno sklon greskama - pa stavi Rileta onda, a na stopera stavi stopera. Moha je jedno vrijeme sasvim solodno izgledao - ispred je imao Spikica, a pored sebe stopera. Kad ispred ima Emrelija ili Baturinu, a pored sebe Rileta (ili nikog ako igra los stoper) onda sve njegove mane dolaze na vidjelo.
    Posao trenera je da svojim igracima mane sakrije, a vrline istakne. Kako? Placen je za to pa nek se lrimi posla.
    Takodjer, svi smo mi skloni pojedincima svaku gresku isticati (Moha, Bosko), a preko necijih prelaziti (Rile na stoperu svako malo ima nebuloznu reakciju recimo, Misic je imao ubij Boze pasova)...
  • jedan u nizu
    6.1k
    Mihki treba dati priliku. Nazalost, trener i uprava iza njega podrzava takvo sikaniranje igraca zbog neznanih razloga da je to vec tragikomicno.
    Pred svaku tekmu neki novi igrac je otpisan. Uvijek su tu neke rotacije a nitko ne zna razlog.
    OK, mihka se naljutio kad ga je izvadio, i ok, sljedecu tekmu si na klupi ili sto vec.
    Ali o0nda ga probas, opametio se valjda. Kao kad treniras psa ili odgajas dijete. Pa neces djetetu nikad vise u zivotu dati bicikl samo zato jer ga je jednom srusio i bacio na pod. To dijete nece vidjeti bicikl sljedeci dan, par dana, tjedan dva, zavisi od roditelja, ali ce u konacnici opet dobiti svoj bicikl. Ili neku drugu igracku.
    Pa nemozemo nakon jedne reakcije zauvijek otpisati igraca.
    Koji je mozda igrao lose protiv balkanija, ali ponovit cu po stoti put, svi, ama bas svi su protiv balkanija igrali tako ocajni da ovaj nije nista vise kriv nego oni. Ako je otpis tu zbog njegove reakcije onda ide stegovna mjera pa opet sve po starom.
    I zna se, ako se takve situacije ponavljaju idu jace stegovne mjere i/ili na kraju otpis, a ne ovako.

    Ista stvar sa Sosom, covjek je igrao protiv jbnog Oriolika, i odigrao je solidno. I tjera ga se iz kluba. Zasto?!?! Zasto?!?
    Ako pogledamo njegove objave, kad je dosao u dinamo, bio je nabrijan, stvaljao statuse, storyije od dinama, sve lajkao sherao , bio je tu stoposto. Sad objavljuje slike kako gejma i naslikava se po gradu sa zenom.
    Zasto? jer jer dobio takav tretman tu i nema razloga truditi se kad je bez razloga sikaniran. I onda se pitamo zasto bi se takav igrac uopce trudio da nesto dobije? Kada se vjerovatno trudi neko vrijeme, ali nakon 2-3 mjeseca i bez prilike ga se tjera iz kluba.

    Mi igrace imamo, cvrsto vjerujem da su i Sosa,i Max, i Mihka i Kaneko igraci koji mogu samo poboljsati dinamo, ali nemaju prilike ni volje, nego su zrtveno janje da bi se oprvdalo ne znanje.
    Kaneko je imao srece da dobije minute u nedostatku krila i da je okrenuo lokomotivu. Svi dobro znamo da nije odigrao protiv lokomotive tako, da ga vise nebi vidjeli u sastavu. Neka odigra jos 2 tekme bez ucinka nekog, vec ce biti na letu za Japan.
  • Patak
    2.2k
    Trebao bi netko iz kluba prvo reći kaj je s njim. Ovako smo u mraku i nagađamo. Kaj ako je i razgovarao i smijao se, tj. nije to u redu, ali ne vidim problem da se to iskomunkcira van nekako.
  • jedan u nizu
    6.1k

    Tako je, klub izade van i kaze covjek je napravio to i to, nije bio korektan. Zatim s eigrac javno isprica i kaze da zeli dati sve od sebe i dokazati se, i vrati se treninzima i dobije priliku. Priliku koja je tanja naravno, ali idemo dalje. I to se zove profesionalizam, a ne ove pizdarije
  • BornaPŽ1986
    1k
    "Nakon poraza od Ballkanija u Prištini odlučio sam ga maknuti. Ali, iako javnost misli da sam to učinio zbog njegovih igara, to nije istina. Jer tako sam mogao otpisati 10 igrača, da je do igre! Ali, ako dođeš iza utakmice u svlačionicu i prvo što napraviš je da se skineš u bokserice i uzmeš telefon, pričaš lagano kao da se ništa nije dogodilo... A ja lud zbog poraza, pola igrača razbija svlačionicu! E, onda si ti tu samo fizički, a duhom negdje drugdje i smatram da takvi igrači nama ne trebaju. I da podcjenjuju Dinamo, što je vrlo važno naglasiti."
  • Mali Zeus
    9.7k
    Jeben razlog.
  • BornaPŽ1986
    1k
    A ono, da je nekim slucajem presao preko toga bilo bi opet trener bez karaktera. Kako god, nikom ne odgovara.
  • IceMan
    1.5k


    Isto tako banalnim razlogom, moglo se njega smjeniti nakon Plzena jer je okrivio VAR i suce za poraz, a istim VAR-om tj u ispravnost istog se pravdao nakon Osijeka.

    Kao što se pravdaju godinama, znamo već koji.
  • Dinaminjo
    513
    Sto igraci imaju ludit u svlacionici, vukli su se po terenu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.