• Zagi
    5.1k
    U biti Miha mi je replika Mohe, za kojeg se ekipa ne zgraža toliko, a nanio je daleko više rezultatske štete nego što bi Miha mogao za godinu dana..mali M
    Evo , sam si detektirao zašto Miha nikako nebi smio biti u dinamu ali odbijaš to priznati.
  • mali M
    3.5k
    Evo , sam si detektirao zašto Miha nikako nebi smio biti u dinamu ali odbijaš to priznati.Zagi

    o čemu ti pričaš? kako sam detektirao? znači nisi ni u pola toliko zgrožen Mohom, ali pljuješ Mihu svaku 4 riječ. Rekao sam da je Moharami napravio rezultatske štete toliko da ga Miha nebi mogao stići da griješi svaku utakmicu godinu dana.. i ti kažeš da sam sam detektirao.. daj ajde.. idi plješći Jakiru, zajedno se ščuđavajte kako nas sreće neće pomaziti, ubacujte Menala, Marina, Kuleta i ekipu u prvu, ostale porazbacivajte po krivim pozicijama kako bi imali dežurne krivce i dalje se čudite kako nas sreća neće..
  • Captain America
    14k
    Mauro je rješenje za lijevi bok.Zagi

    Mauro će pokriti stopersku poziciju i zato se razmišlja o Mensahu. Perković može krpati beka kao i Ljubo, al neku prodornost i centaršuteve zaboravu. Još uzmi u obzir da će daleko veću vrijednost kod prodaje postići kao stoper nego kao lijevi bek.
  • Zagi
    5.1k
    znači nisi ni u pola toliko zgrožen Mohom,mali M
    Mohu mi se neda više ni komentirati. Smatram da je solidna šansa da je njegov ostanak u dinamu socijalni eksperiment da bi netko vidio koliko kredita možemo dati igraču koji očito nije za ovaj nivo.
    (realno nitko nije lud da nam ga skine s plaće)

    Svaku malo jaču utakmicu je direktni krivac za barem jedan gol.

    E sada, jedino gore od igranja Mohe na desnom beku je igranje Mohe na oba beka.
    Miha i Moha. Isti kurac.

    Ne zato što su stranci nego jer su loši. Užasno loši.
  • mali M
    3.5k
    E sada, jedino gore od igranja Mohe na desnom beku je igranje Mohe na oba beka.
    Miha i Moha
    Zagi

    okej, mogu se složiti s tobom.. da li imamo boljeg ljevog beka u klubu? Ljubičić je toliko već siroti tragikomičan da ekipa zaziva njegov odlazak iz kluba, a dečko je u vezi ono što fali, kad bi zapravo igrao tamo gdje spada... Perković isto nije lijevi bek i ako poveže dvije utakmice u nizu sa pogreškom, opet će ga torpedirati na klupu na godinu dana. Nije mi jasno.. Kad nije bilo Rileta zbog ozljede Moha je igrao bez razmišljanja ako treba i cijelu sezonu.. zašto isto ne radimo na lijevom beku. što nikome nije jasno da se ovako radi dvostruka šteta?
  • Zagi
    5.1k
    Realnost guranja Mihe bi bila još gori rezultati , a Mauro nebi imao ni te minute.
    To bi tek bila tragedija.
  • Krizy
    36.4k
    Nisam siguran da može gore.
    Perković mora igrati lijevog stopera.
    Na beku možemo gledati Ljubičića ili Mihajličenka.
    Sosa ne igra nikako.
  • mali M
    3.5k
    Realnost guranja Mihe bi bila još gori rezultatiZagi

    Gori!?!? Gori od čega? Od ovoga da smo treći na tablici i zaljepljeni za dno izmišljene euro lige sa ispodprosječnim klubovima... Nikad neću shvatiti ovakvo razmišljanje... Nosioci igre su ti tragikomični ove sezone, a ti svaljuješ na najboljeg lijevog beka kojeg smo imali u zadnih x godina.. Pa zar nisi gledao Ljubičića zadnje dvije sezone, lik si daje autogolove, prolaze ga kao malo djete, u dvije sezone je skupio ja mislim dvije asistencije... od toga valjda samo jedna ubačajem s lijeve strane.. Ta tvoja "realnost" je takvo puko nagađanje da je više tragično... Okej, nećemo se složiti... Neka sve ostane kako je, ovako je odlično...
  • serbus
    3.6k
    Bočkaj je za sve njih bio zvjer, ja neznam jel svi skupa lijevi bekovi imaju golova i asista ko Pero u dinamu ?
  • Krizy
    36.4k
    Nemaju ni trenutna krila :rofl:
  • Neki tip
    19.4k
    Kad smo kod Bočkaja, bio sam na Cipru prošli tjedan. Išao poslovno, ali produljio boravak i privatno pa se našao i s rođakom koji igra u jednom klubu prve ciparske lige. Veli da Bočkaj igra odlično otkad je tamo. Znam, znam, ciparska liga bla bla.. ali ne bih rekao da je išta slabija od naše, tu je to negdje.

    Mislim, imali smo se prilike uvjeriti je li Bočkaj rješenje za nas i odgovor nam je poznat - nije, no u danim okolnostima, s izborima koje imamo, skoro požalim za njim.

    Da znam postavit fotku otkad se ne može kao prije zbog prostora na serveru, što li, postavio bih fotku Paphosovog stadiona. Bočkaja tamo nisam vidio (zajebavali frendovi i znanci da ga potražim u nekoj birtiji u blizini), ali mogu vam, za utjehu, reći da definitivno nemamo najgori stadion u UEFA "familiji". :lol:

    Edit: pogledah kako se postavljaju pa sam stavio fotke na temi Nogometni stadioni
  • Zagi
    5.1k
    Okej, nećemo se složiti...mali M
    S ovim se mogu složiti.
  • Orc123
    5.1k
    Sta fali Mohi? Odlican zamjenski bek...nit je sta kostao, nit nema veliki ugovor! Da imamo samo jednog takvog za l. Bok bili bi sretni...Moha je zahvalan igrac i jako dobar momak! iza sebe ima i dosta odlicnih utakmica. Nije za prvih 11 ali odlican back up...za razliku of jednog Menala, Marina, Kuleta, Drmica i slicnih .....
  • Orc123
    5.1k
    Bockaj je jedan od vecih prevara s obzirom na cijenu i ono sto donosi na terenu...moze potpisati za Futsal Dinamo jer za ozbiljan moderan nogomet nije....neka njega samo na Cipru ...daj Boze da otkupe njegov ugovor.
  • cibona
    1.4k
    Ljubicic je u svim utakmicama ove sezone odigrao solidno, ako ne i odlicno kada je igrao svoju PRIRODNU poziciju.

    Pomalo se zaboravlja kombinacija njega i petkovica za 2-0 protiv AEK-a. Fenomenalno. A i protiv rudesa je zasluzan za orva 2 gola dinama i direktno je sudjelovao u zacetku akcije. Ja bih rekao da je ove sezone ljubo odigrao 3-4 utakmice u vezi i evo ja se ovako napamet sjecam 2 koje je odlicno odigrao. S druge strane, na LB je ove sezone odigrao 15ak utakmica i na zalost sve gore od goreg.

    A za jakirove fanove evo jos jedan podsjednik. Njegova PRVA odluka odkad je trener dinama, znaci nakon samo 3 dana na klupi bila je ta sto je mihu izbacio iz prvih 11, a ljubicica vratio na LB. Ne mozes mi reci da je jakir u ta tri dana koliko je bio trener dinama vidio da je miha nezahvalan i bahat igrac. I tom odlukom dinamo se DIREKTNO oslabio na 2 pozicije. U vezi smo izgubili ljubicica, jedinog igraca koji ima brzinu i uveli tromog bulata koji jedini zna pucati slobodnjake, a na LB smo vratili igraca za kojeg je svaki neuki promatrac znao da NE ZNA pokriti tu poziciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.