• db-izbjeglica
    15.4k
    Ali da Livaje nije bilo, ne bi Ristovski izbacio loptu u korner.San Lorenzo

    ma definitivno greška suca, još bi shvatio da je zaleđe bilo minimalno, al ono je stvarno bilo očito.

    jbg...ako može kiksati petković, ako može kiksati livaković, ako može kiksati ivanušec...može i pomoćni sudac. događa se, ne treba raditi dramu oko toga....
  • Rex Ramae
    2.8k
    Govorim inače ali ni večeras nije ostavio tako dobar dojam da bih rekao da ga želim u europskom Dinamu, kod njihovog prvog gola je mlitavo trčkarao za njihovim igračem koji je nabacio, morao je biti puno žešći u toj situaciji a i previše alibi dodavanja ima, strah ga duela, sve ono što igrač na njegovoj poziciij ne bi smio.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ljudi morate shvatiti da Ivanušec nije krilo,to sam govorio i kad im je utrpao dva gola ovu zimu.

    Kad god primi loptu ide prema sredini i nema brzinu 1na1,Ivanusec je vezni igrac a krilo moze igrat protiv Belupa i Rudeša.

    Oršića je trebalo vratiti kako god znamo i to je najveca greska ovog prijelaznog roka, da dovedemo ne znam koga Oršić je morao biti vračen sve ostalo je izmisljanje tople vode.
  • Krizy
    43.2k
    Oršić je sam izabrao svoj put, nikakva greška Dinama.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Meni je debilno sto se VAR kod ovakvih stvari ne smije ukljucit iako je VAR prvenstveno za zaleda. Mislim, kako si uspio naci iznimku? Kako nesto tako egzaktno moze ici u domenu slobodne procjene?
  • DrawTube
    4.8k
    Da Petko i Livi nisu napravili ove greške i da je završilo 2:0, nitko ne bi prstom upirao u Bišćana. On mi je možda 3. krivac, ako i toliko .
  • Ali
    2.1k

    Baš to sam na stadionu govorio danas. Ona duga lopta u prvom na 0:0 bi Orša lagano pospremio u drugu statiku, Ivanusec je dugo odgadjso i onda nekom vanjskom tražio suigrača.

    Transfer politika je loša , na krilu nam igra vezni, na beku igra zadnji vezni, na stoperu nam igra bek, spicu nam igra polušpica koji se stalno izvlači ....
  • nwankwo646
    342
    Ivanušec nema glavu vrhunskog igrača, gotovo sam siguran. Ima ju je pola godine al nestala čarolija... Pita bi ga da mi objasni o čemu je razmišlja kad je primija onaj balun u kontri i koji mu je bija cilj... Plus sta je traljavo udrija balun
  • Papastrumf
    12.2k
    Nema se tu ništa pametno reći. Poklonjena pobjeda. Bili smo realno bolji nego u subotu, ali neobjasnjiv poklon Livakovica i onda naravno nervoza.

    Sreca pa je 1. kolo. Vjerujem da ce im ovo sada biti dovoljna opomena za utorak.
  • Zagi
    7.7k
    Zaboravljate kako je Orša izgledao direkt nakon priprema.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Da Petko i Livi nisu napravili ove greške i da je završilo 2:0, nitko ne bi prstom upirao u Bišćana. On mi je možda 3. krivac, ako i toliko .DrawTube

    u globalu, slažem se, al ono...trener bi trebao odrediti tko će pucati penale.
    ako ja nemam povjerenje u petkovićevo izvođenje istih, ako imam loš osjećaj kad ih on izvodi, ako to govori pola ovog foruma, ako je imao već nekoliko promašenih penala u zadnje vrijeme.... ne znam, možda on ipak nije čovjek za to i trener treba presjeći!
  • Nino Bule
    13.6k
    Ako se izvuku dobre pouke iz ovog poraza u klubu nema potrebe za panikom, nije ovo bila neka velebna partija ali stvarno nezasluzena pobjeda hajduka, ako se dobije astana s dobrom izvedbom mislim da ovaj poraz ide iza nas i krece dobar niz, sad je najbitnije taj rebound napravit i ne potonut.
  • DrawTube
    4.8k
    To da. Na Bišćanu je sada da pokaže da je ozbiljan i da zabrani Petku pucanje za ostatak boravka u Dinamu. 2 fulana penala u 1 mjesec (Gorica,Španjolska) nisu bili dovoljan znak?

    Ostale nek posloži, sankcionira Petka i Livija i ok
  • Zagi
    7.7k
    Evo gledam sada snimku. Golman pleše i čeka ga da odabere stranu i onda ju je rutinski pokupio.
    Na zagrijavanju ima lakše udarce od ovog...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.