• Teofil Kateran
    988
    Prijatelju, Taki ti je na avataru :)
  • Captain America
    15k
    Donedavna krava. Taki je do prolaska božićnog vremena.
  • Georg Koch
    3.9k
    Dobivaju tovari fino pojacanje. Mozemo se tjesiti i zavaravati, lagati sali sebi, ali dobivaju. Isto smo radili kad su potpisivali Uremovica pa je covjek najbolji stoper lige.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mene zanima otkud njima lova za plaće Livaji, Krovinoviću, Pukštasu, Šarliji, Uremoviću, Kleinheisleru, Perišiću itd.
  • Ludovic IX
    6k
    kod nas bi bio loš ko što je bio i u njemačkoj.. kod nas stoperi ostaju na vjetrometini jer svi protiv nas igraju na kontre. njima kad su i prodali kontru, dali su im i gol.
  • Klenx
    4.5k
    Mene zanima otkud njima lova za plaće Livaji, Krovinoviću, Pukštasu, Šarliji, Uremoviću, Kleinheisleru, Perišiću itd.Keyser Soze

    Jebe mi se otkud njima lova, pitanje je zašto kod nas nema love za plaće za Brekale, Oršiće, Uremoviće itd.
  • austrijanac
    2.9k

    Mlakara su bili prodali da bi pokrili Uremovića i Šarliju. (Za Uremovića znam da je 100%, Šarlija je isto navodno s tim novcima pokriven).

    Za Livaju se zna kako ide plaćanje (jedan NBA igrač pošalje - pa sad krenula priča da on traži novce nazad), a što ne podmire za njega, dobije dva duluma zemlje na Braču (ili negdje).


    Tako da kad čitaš ono da Hajduk ide na sve ili ništa, stvarno ide.

    P.S. Ljudi zaboravljaju, a žao mi je što zaboravljaju, da je protiv Lukše podignuta optužnica (DORH) kakva je podignuta i protiv Zdravkeca (Isplata igrača na ruke i slično).

    Samo što je on sad podoban pa ta stoji na dnu ladice.
  • Keyser Soze
    8.6k
    To se pitanje proteže na forumu cijeli ljetni prijelazni rok, odgovor je bio: "pitaj Barišića", nikom to nije jasno i ostat će nerješen misterij.
  • Droljo
    6k
    dobije dva duluma zemlje na Bračuaustrijanac

    Od kud hajduku zemlja na braču?
  • Klenx
    4.5k
    Kada se podvuče crta uzimajući u obzir kako stoji njihovo financijsko izvješće, a što se i kod nas priča, jasna je stvar.

    Oni su prodali Vuškovića da bi pokrili 2023 u koliko toliko prihvatljivom minusu, što znači da u 2024. moraju opet namaknuti 12-13, a možda i 15 milja eura od transfera ili Europe.

    I očito je da Lukša ide jako na titulu, i posljedično tome Europu. Ako ne bude prvak, Sigur i Pukštaš lapapa, i onda za prodaju više nemaju nikoga.

    Mislim da je jasno svima (osim našim debilima u upravi) da tko bude prvak ove godine, vlada idućih 5 HNL sezona.
  • austrijanac
    2.9k

    Možda nije Brač, ali nije ni daleko. Ispravio sam se da nebi doslovno shvatili.

    Mea Culpa.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    PAO je na zimu platio odštetu za Kleinheslera, do osmog mjeseca je igrao pa onda valjda neka ozljeda i tu kreće oštri rez, nakon osmog mjeseca više nije nikako igrao do kraja polusezone niti je pozivan u mađarsku reprezentaciju. Moguće da su doveli invalida.
  • Benito
    616
    dovoljno su retardirani dole da mu neki random lik pusti zemlju za kakti naslov haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.